Rooster پسر صاحب کافه می اندازد ویژه مدل به صورت 2 نوجوان کارکنان

در میان COVID-19 pandemic, افراد, خانواده ها و کسب و کار در لاس وگاس پله تا برای ارائه کمک به مردم در جامعه هستند که نیاز به مواد غذایی و خدمات و پشتیبانی. در اینجا داستان در مورد افرادی که پیشرو با مهربانی و اثبات جامعه است #VegasStrong.

صاحب رستوران میزبان خصوصی مدل برای نوجوانان, کارکنان

زمانی که سونیا ال-نوال دو نوجوان کارکنان به ذکر است که آنها نمی کنید برای رفتن به ارشد مدل در این سال او بلافاصله می دانستند که او می خواست به انجام کاری برای آنها.

اولیویا Hergenroeder کار کرده در ال-نوال رستوران, خروس پسر بچه, کافه برای حدود یک سال و نیم. ست گوی کار کرده است وجود دارد و تقریبا یک سال است.

“آنها در حال حاضر دوست پسر و دوست دختر زمانی که آنها شروع به کار در اینجا گفت:” ال-نوال. “آنها بسیار خوب کار می کنند.”

گوی کمک می کند تا با رستوران ظروف و تحویل سفارشات. Hergenroeder مشغول به کار به عنوان یک سرور تا چند ماه پیش هنگامی که او در انتقال به پاسخ دادن به تلفن و گرفتن سفارشات در رستوران در صحرا در نزدیکی سواحل Summerlin.

“من قصد دارم به دست هر دو آنها را. من قطعا از دست اولیویا زیادی گفت:” ال-نوال. “او یک کوکی دشوار. او سزاوار یک مدال.”

ال-نوال تبانی با تلر و Hergenroeder را به تعجب فارغ التحصیل فن آوری های پیشرفته آکادمی ارشد خصوصی prom.

صاحب رستوران چیده شده برای Hergenroeder به مو و آرایش خود را انجام داده و خواسته خود را به چند لباس گزینه های به رستوران تحت این تصور که او کمک خواهد کرد تا میزبان ویژه VIP برای شام.

زمانی که Hergenroeder وارد, او در بر داشت که ال-نوال تا به حال تزئین رستوران با بالن و آگهی ها که گفت: “اولیویا ارشد Prom.”

ال-نوال خدمت دو ساله یک شام خصوصی و همچنین موسیقی برای آنها را به رقص.

“در اوایل هفته دوم من در حال حاضر تصمیم به آنها را به یک مدل” ال-نوال گفت. “این یک خصوصی مدل فقط برای آنها است. من فکر می کنم که بهترین قسمت این بود.”

تماس با Janna Karel در [email protected] Follow @jannainprogress در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im