تازه کار, همجنس باز, الهه شعر و موسیقی می افزاید: تطبیق پذیری به اظهارات’ linebackers

اظهارات انتخاب فقط یکی linebacker در طول پیش نویس و در Clemson را تنر, الهه شعر و موسیقی آنها اضافه شده یک بازیکن بود که بیشتر ایمنی در کالج اما انتقال را به linebacker در NFL.

بخش عمده ای از کار این اظهارات را در linebacker یک موقعیت بود که یک ضعف عمده در سال گذشته در آمد رایگان آژانس با اضافات از لس آنجلس قوچ standout Cory لیتلتون و Chicago Bears-و-comer نیک Kwiatkoski.

الهه شعر و موسیقی, یک بیت از یک چاره اندیشی موقت در یک ستاره نکردم Clemson دفاع اما حفر به نوار معنی به طور مستمر از دیدن او No. 19 نیوجرسی نمایش و ساخت بازی می کند. حتی به اشتراک گذاری این زمینه با تسلط بر چشم انداز, الهه شعر و موسیقی بود.

به عنوان یک درک tweener هر چند شاید نه ورزشی به اندازه کافی به بازی ایمنی در NFL و شاید نه به اندازه کافی بزرگ برای بازی linebacker — ساخته شده آن را دشوار برای NFL پیشاهنگی و استعداد ارزیاب به پروژه های که در آن او می خواهم مناسب در سطح بعدی.

که تغییر ناگهانی در NFL ترکیب هنگامی که زد 4.39 دوم 40-حیاط داش جامد خود را به عنوان مشروع پیش نویس چشم انداز و ابتلا به توجه اظهارات مدیر کل مایک Mayock. فقط تا مطمئن شوید که الهه شعر و موسیقی تا به حال درک linebacker, Mayock قرار دادن الهه شعر و موسیقی از طریق برخی از تمرینات ذهنی طی یک ویدیو کنفرانس نشست. الهه شعر و موسیقی را در یک کلینیک در linebacker اجرا متناسب و Mayock فروخته شد.

اظهارات الهه شعر و موسیقی انتخاب شده در دور سوم با 100 انتخاب کنید. اولیه طرح است که برای او به بازی تیم های ویژه در حالی که آموزش در weakside و strongside linebacker موقعیت. اما اشتباه خواهد بود به نوشتن خود را rookie فصل به عنوان یک انتقال در سال است.

امروز در NFL که در آن رقابت و موقعیتی فوتبال است آنقدر شایع الهه شعر و موسیقی, می توانید خط تا بیش از همه در این زمینه با توجه به وضعیت. این که آیا آن را در حال اجرا با به پایان می رسد در تصویب پوشش و یا جاسوسی چند بعدی کارفرمایی برای محافظت در برابر خود را در حال اجرا توانایی الهه شعر و موسیقی, یک شطرنج-قطعه نوع بازیکن با سرعت و هوش به جلو و نقش های خاص.

به عنوان یک نتیجه نگه داشتن او را در این زمینه ممکن است دشوار است.

با یک شروع linebacker نقطه باز و بدون روشن نامزد برای قفل کردن آن — الهه شعر و موسیقی را دریافت کنید از هر فرصتی در اردوگاه به کسب درآمد قابل توجهی زمان بازی. در بدترین حالت اظهارات یک مایل ویژه تیم آس با آینده به عنوان یک شروع linebacker.

Littleton, بهترین linebacker در بازار و اظهارات مورد نیاز برای نفس زندگی را به یک بی ثمر موقعیت. ارائه شده و او را در سطح خود را از بازی از سال خود را با قوچ, Littleton, حل عمده Raiders مشکل به عنوان یک linebacker قادر به دفاع از آن عبور کند. توانایی های خود را به اکسل در منطقه و پوشش, در حالی که همچنین قادر به اجرا و آمار در اجرای بازی پر عمده نیاز برای اظهارات.

Kwiatkoski صرف بیشتر وقت خود را به عنوان یک چرخشی بازیکن برای خرس هر چند که با توجه به فرصتی برای شروع بیش از گذشته هفت بازی فصل گذشته او نشان داد که او می تواند مولد بازی قابل توجهی جرقه بزند.

طرفدار فوتبال تمرکز کرده است رتبه Kwiatkoski که تماس اظهارات’ دفاع یکی از 15 بهترین خاموش-توپ linebackers در NFL پس از 2017. با توجه به ارزیابی او یکی از شش linebackers بیش از آن زمان برای رسیدن به یک درجه از 70 یا بالاتر در اجرا تصویب و تصویب عجله دفاع.

لیتلتون و Kwiatkoski ورود در لاس وگاس تغییر چهره از اظهارات’ linebacker اتاق و در سریع خلاق بخش مانند رقابتهای غرب آسیا در آن قرار می دهد و آنها را در موقعیت بسیار بهتر به رقابت بپردازند.

نیکلاس فردا Marquel لی و Ukeme Eligwe در میان نامزدها برای شروع کار در کنار لیتلتون و Kwiatkoski اگر چه الهه شعر و موسیقی است که انتظار می رود به چالش برای زمان بازی. جرثقیل Moncrief کوئنتین Poling نیک Usher کایل Wilber و Te شهرداری ادم ساده لوح هستند در مخلوط برای فهرستی از نقاط.

تماس با وینسنت Bonsignore در [email protected] Follow @VinnyBonsignore onTwitter

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>