Rogue گردشگران دستگیر و به عنوان هاوایی تلاش می کند برای جلوگیری از گسترش ویروس

هونولولو هاوایی مقامات سرکوب rogue گردشگران که در حال بازدید از سواحل, سواری, شناور شخصی, خرید و به طور کلی نقض شرایط سخت است که آنها قرنطینه برای 14 روز پس از ورود.

تازه داماد, کالیفرنیا, زن و شوهر خود را ترک Waikiki اتاق هتل بارها و بارها با وجود اینکه هشدار داده شده توسط کارکنان هتل و دستگیر شدند. دیگران دستگیر شده اند در یک استخر هتل بارگیری مواد غذایی به یک خودرو در خارج از Costco و آوردن مواد غذایی به یک اتاق هتل.

قوانین دقیقترین در هر ایالت ها باید کمک نگه داشتن عفونت نسبتا کم است. به عنوان چهارشنبه, هاوایی, گزارش 626 coronavirus موارد و 17 مرگ و میر.

در عین حال خاموش شدن را ویران کرده است جزایر’ اقتصاد است که شدیدا وابسته به گردشگری است. از مارس 26 زمانی که در هاوایی قرار دادن قوانین در جای خود حدود 5000 بازدید کنندگان وارد کرده اند در مقایسه با قبل از همه گیر زمانی که حدود 30000 آمد روزانه.

که سمت چپ دولت با خرد کردن بیکاری تخمین زده می شود در محدوده 25 درصد به 35 درصد است. صنعت گردشگری مقامات می گویند نرخ اشغال هتل پایین بود حدود 34 درصد در مقایسه با ماه مارس سال گذشته است. بیش از 100 هتل ها را به حالت تعلیق در عملیات و کارگران بیکار از شغل خود انتظار در صف های طولانی در مواد غذایی توزیع شده است.

این باعث می شود کسانی که چشم پوشی از قوانین به خصوص توهین آمیز گفت: شهرستان هونولولو Councilmember Kym کاج که مسافران ردیابی از طریق تلفن همراه خود و یا آزمایش ویروس قبل از سوار شدن هواپیما برای هاوایی.

“این مردم هستند که آینده don’t care about us. آنها در حال آمدن به هاوایی به قیمت ارزان و بدیهی است که آنها می تواند مراقبت کمتر که آیا آنها به ویروس و یا نمی,” او گفت:. “بنابراین بدیهی است که آنها می تواند مراقبت کمتر در مورد آن پدر و مادر که هیچ کار و هیچ مواد غذایی است.”

در حالی که در قرنطینه در اتاق یک هتل و یا محل اقامت افراد مجاز نیست به ترک برای هر چیزی غیر از موارد اضطراری پزشکی. این بدان معناست که هیچ خرید مواد غذایی بدون زدن در ساحل, هیچ, هتل, خدمات خانه داری.

زمانی که honeymooning زن و شوهر Borice Lepovskiy 20 و Yuliia Andreichenko, 26, از Citrus Heights, California, وارد هتل خود در هفته گذشته یک میز جلو مدیر خواندن آنها را قرنطینه سفارش, اما آنها ادعا کارکنان فرودگاه به آنها گفت که این امر می تواند خوب به دیدار دوستان و رفتن به سواحل. آنها به سمت چپ هتل.

با توجه به دولت بازگشت آنها پس از نیمه شب با یک پیتزا را در بررسی و حاضر به ثبت نام در یک قرنطینه توافق.

در صبح آنها در سمت چپ اتاق خود را و دستگیر شدند زمانی که آنها بازگشت.

آنها در میان حداقل 20 نفر دستگیر ایالت به اتهام نقض قرنطینه و بسیاری از دیگران دریافت کرده اند هشدارهای یا استناد. هر کسی به جرم نقض حکومت اضطراری چهره خوب تا 5 ، 000 دلار در یک سال در زندان و یا هر دو. مقامات حتی در نظر گرفته داشتن مسافران پوشیدن یک دستبند مچ پا در طول دوره قرنطینه و یا راه اندازی یک تعیین شده سایت که در آن گردشگران مورد نیاز خواهد بود به ماندن برای 14 روز.

هتل ها گفته بودن به موضوع کلید اتاق است که تنها قابل اجرا برای چک کردن در به طوری که زمانی که مهمان اتاق را ترک آنها را برای رفتن به جلو میز, برای درخواست یک گذرواژه جدید — سیگنال آنها در سمت چپ اتاق خود را در نقض قرنطینه گفت: Mufi Hannemann, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت هاوایی محل سکونت و گردشگری انجمن.

هنگامی که مسافران وارد, مقامات خود را بررسی کنید ترتیبات اقامت از طریق تماس با هتل به طور مستقیم و به آنها سر تا که یک بازدید کننده وارد کرده است دولت گفت. مرکز تماس کارگران از هاوایی بازدید کنندگان و کنوانسیون اداره و گردشگری هاوایی قدرت پیگیری چندین بار به منظور بررسی مسافران در قرنطینه. هنگامی که تماس با مرکز کارگران نمی تواند کسی تماس آنها هشدار اجرای قانون است.

ماه گذشته یک جفت وارد کائوآئی و گفته شد برای رفتن به طور مستقیم به هتل خود را. کائوآئی پلیس آنها را متوقف کرد و پس از آنها دیده می شد رفتن در جهت مخالف از هتل خود را.

آدم Schwarze, 36, که, به گفته پلیس زندگی در اوآهو و همراه سفر خود را دزیره Marvin, 31, اسکندریه, ویرجینیا شد و در نهایت دستگیر شد در پارکینگ یک فروشگاه مواد غذایی است.

Leif آنتونی Johansen, 60, تراکی کالیفرنیا قرار بود در قرنطینه اما کشف شد در یک شناور شخصی کردن اوآهو مشهور, North Shore. او بعدها به دنبال یک Costco که در آن عوامل از دولت دادستانی کل بازداشت او را به عنوان او در حال بارگیری مواد غذایی به وسیله نقلیه خود را.

Johansen, Lepovskiy و Andreichenko نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است. Schwarze و ماروین کاهش یافته است به نظر.

“من کاملا رک و پوست کنده بسیار تعجب است که مردم هنوز هم می خواهید برای آمدن به دلیل این است که نه هاوایی است که شما در مورد خواب است که شما می خواهید به تجربه” گفت: Hannemann گردشگری و مسکن انجمن. “در بسیاری از جاذبه های آن بسته شده است. هر کس به راه رفتن در اطراف با ماسک. شما می دانید که ما فقط نمی خواهید به نشان می دهد که روح آلوها که شما شنیده ام زیادی در مورد. … بنابراین به نظر من این فقط برای کسی که هنوز هم می خواهید به اینجا می آیند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im