راکی تامپسون نه فکر کردن در مورد پایان تصدی با گرگ شیکاگو

راکی تامپسون نمی خواهد اجازه می دهد فکر به خزش به سر خود را.

شیکاگو گرگ مربی امیدوار است آمریکا هاکی لیگ فصل خواهد شد و در نهایت سر و پیراهن خود را می توانید در ادامه آن را تعجب آور حذفی فشار. او در آن متمرکز شده است و همچنین سلامت و رفاه بازیکنان کارکنان و خانواده است.

او نمی خواهد فکر می کنم در مورد اینکه آیا او مربی آخرین بازی با گرگ ها.

“بود و نه حتی یک بار” تامپسون گفت: از شیکاگو جایی که او منزوی با خانواده اش از شش. “اگر این اتفاق پس از آن که شما غمگین می شود. شده است وجود دارد بسیاری از بار خوب است و ما تقریبا موفق به کسب یک قهرمانی سال گذشته است. من واقعا خوش شانس. مردم من را وادار به کار در اینجا با آنها بسیار جذاب است. من آنها را دوست دارم.”

تامپسون می دانستم که وقت خود را با گرگ ها بود و پیچ در پیچ پایین هنگامی که شوالیه طلایی خریداری اهل حق رای دادن در ماه فوریه با هدف در حال حرکت آن را به دره لاس وگاس. تیم می رسد فصل آینده و تامپسون و خانواده اش هیجان زده هستند به دنبال.

اما او می خواهد به تیم شیکاگو است که رشد بسیار بیش از چهار ماه گذشته و مبارزه راه خود را به تصویر حذفی به مناسب وداع.

“من واقعا افتخار ما گروه” تامپسون گفت. “ما به رقابت پرداختند و هر شب. ما مبارزه سخت است. چیزهایی که ما در کنترل من فکر کردم گروه ما واقعا یک کار خوب از آن است. ما تا به حال یک تن از شخصیت و بچه های ما بازی سخت برای هر یک از دیگر.”

خشن, شروع

که غرور می آید از چه گرگ اقتباس شده و بزرگ شده در این فصل است.

تیم جوان آینده خود را 2019 کلدر جام ظاهر. شیکاگو سه گلزنان — دانیل Carr, TJ Iaea و بروکس Macek — نقل مکان کرد و جوانتر شوالیه طلایی چشم انداز نقل مکان کرد.

انتقال منجر به دردهای در حال رشد. گرگ 3-10-1 در ماه نوامبر و عمق خود را مورد آزمایش قرار گرفت از طریق صدمات و به یاد می آورد. تامپسون به حال برای جدا کردن خود را بالا توهین آمیز و تهدید به تعادل خود را ترکیب.

به نفع آنها تنظیم شود. آنها در تلاش برای نمره 5-در-5 تا آنها با تمرکز در دفاع از نظم و انضباط و تیم های ویژه. آنها اهل 10-بهترین بازی قدرت و به ندرت رفت و در مجازات کشتن. خود را 208 بار shorthanded دوم-بدترین در لیگ.

“ما بسیار خوب بودند و بدون جن” تامپسون گفت. “ما نمی دهد مقدار زیادی از شانس به ثمر رساند ، ما به طور مداوم در این تنگ, نزدیک, 1-0, 2-0, 2-1 بازی همه سال.”

نتایج تبدیل به اطراف. زمانی که بازی متوقف گرگ 27-26-5 برگزار شد و چهارمین و آخرین حذفی نقطه در بخش مرکزی.

بازیکن توسعه

تامپسون نیز مبارک چگونه با بازیکنان بزرگ را از طریق سختی.

مرکز Gage Quinney تولید شده در فصل گذشته در حالی که بازی بین کار و Macek. در این سال او آموخته به جرم رانندگی خود را. تامپسون به نام Quinney “قوی ترین بازیکن تهاجمی در تیم ما تا کنون” و 24 ساله شد پاداش با یک تماس مارس ، او اولین نوادا-متولد بازیکن را به خود NHL اولین Feb. 22.

Rookie لوکاس Elvenes شد یک بازیکن دیگر مجبور به نقش مهمی است. در زمان 20 ساله سوئدی بال تا به حال به انجام گرگ ادبانه. او رهبری تیم به ثمر رساند با 48 امتیاز در حالی که ساخت کلید تنظیمات در آمریکای شمالی شود.

او یاد گرفته به بازی سریع تر و مستقیم تر صرف زمان کمتر در محیط و زمان بیشتری برش به وسط یخ برای تولید شانس به ثمر رساند.

“این همیشه آسان نیست برای بچه ها از لیگ های مختلف در اروپا و گام در آن است که آیا لیگ آمریکا یا NHL و موفقیت” شوالیه مدیر توسعه بازیکن آرامی Nichol گفت. “لوکاس من فکر می کنم او احتمالا تعجب بسیاری از مردم که تا به حال نه او را دیده. آن را یک شگفتی بزرگ استفاده کنید زیرا ما می دانستیم که این استعداد است که این مرد جوان است.”

به طور مشابه به Quinney و Elvenes, defenseman دیلن کقلن داده شد مسئولیت بیشتری در خط آبی. از 22 سال به ثمر رساند 40 امتیاز به عنوان یک تازه کار در سال گذشته بود اما پناه از نظر ترکیب هیرو و مسئولیت. در این فصل او موفق به دریافت بسیار سخت تر تکالیف با جانباز Jaycob Megna.

“چیزهایی (کقلن) مورد نیاز برای بهبود او واقعا بهبود” تامپسون گفت. “او نیاز به دفاع بهتر است. او نیاز به مرتب کردن بر اساس خود پایان پوشش بهتر (خاموش عجله). او نیاز به جنگ سخت در مقابل خالص و کسانی که همه چیز از او شروع به انجام بیشتر.”

تامپسون امیدوار است که رشد نیست انجام نشده است. او امیدوار است این سه بازیکن — و دیگران مانند Nic لاهه جیمی Schuldt و کیگان Kolesar به نام چند — را فرصتی برای بازی چند بازی.

اما او می داند که از دست او بیرون. بنابراین در حال حاضر او در ادامه به نقد و بررسی بازی قدرت فیلم رفتن در دوچرخه سواری با خانواده و امیدوارم که تیم خود را دریافت کنید کمی زمان بیشتری را با هم.

“من مطمئن امیدواریم که پس” تامپسون گفت. “من واقعا امیدوارم. من عاشق هاکی. خارج از خانواده من, این زندگی من است.”

تماس با بن Gotz در [email protected] Follow @BenSGotz در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>