RoboCop یک لاک پشت های نینجا و یک ترانسفورماتور همه پشت در عمل به…فروش بیمه ؟

وینستون گرگ های deadpan جرم-پاکسازی متخصص از Pulp Fiction توسط Harvey Keitel شده است شیلینگ به صورت خط مستقیم بیمه در انگلستان در شش سال گذشته. اما دلال معروف شده است بازنشسته شد. و هیچ که نه یک تعبیری برای چیزی شوم. (او با پوشیدن سیمان کفش یا خواب با ماهی). او فقط پا تجاری نور افکن.

خط مستقیم جدید, کمپین از طریق ساعتچی & ساعتچی لندن به نظر می رسد دوباره به هالیوود برای الهام, اما این بار انتخاب شخصیت در سمت راست از قانون برای آن spokescharacters.

RoboCop دوناتلو از لاک پشت های نینجا و زنبورعسل از ترانسفورماتور شهرت دارد مرکزی به نام تجاری پیام “ما بر روی آن” که ضربان شناخته شده جرم مبارزان در بازی های خود را.

خط مستقیم می پیوندد تعدادی از مارک های مانند صوتی در ایالات متحده در حال حرکت به دور از آگهی ستاره است که ساخته شده است تا سهام در طول زمان با مخاطبان است. آن را با دقت در نظر گرفته تصمیم با توجه به ساعتچی execs.

“این همیشه شجاع به راه رفتن به دور از چیزی است که واقعا به سختی کار گفت:” مدیر خلاق Franki گودوین. “وینستون ولف بود نامتناسب در ارتباط با خط مستقیم و او نیز هنوز هم مرتبط است.”

و او را سمت چپ کفش های بزرگ برای پر کردن گفت: گودوین با “معیار نه فقط دیدار با اما سر و صدا.” در اینجا یک نگاه در چه گرگ ساخته شده و اولین بازی خود را:

در حال حاضر وارد سه نفر از تلویزیون و فیلم ابرقهرمانان که بهار را به اقدام برای حل مصرف کنندگان مشکلات. آنها انتخاب شدند گودوین گفت: به “آمار هر جمعیتی” و مجموعه مهارت های خاص خود را.

RoboCop مثلا در پاسخ به یک سرقت از کامپیوتر از یک کسب و کار در حالی که دوناتلو تلاش برای تعمیر یک خانه لوله کشی فاجعه و زنبورعسل را نشان می دهد تا در یک تصادف. در هر صورت خط مستقیم در حال حاضر وضعیت به کار گرفته و روز را نجات داد به طور موثر گرفتن #outheroed.

این کمپین در نظر گرفته شده برای فصل جدید برای نام تجاری است که به ارمغان می آورد تمام خدمات خود را تحت یک بنر بازاریابی است “مقیاس پذیر و انعطاف پذیر” گودوین گفت. این ممکن است شامل دیگر تشخیص چهره به جلو رفتن هر چند آژانس است “نه معتاد به قرار دادن شخصیت ها” در نقاط.

60-second سینمایی تبلیغات از تزئین مدیر برایان باکلی تکیه به جلوه های ویژه و بتراشیم نزدیک به شخصیت های شناخته شده در DNA است. که اتفاق افتاده از طریق مداوم همکاری بین سازمان مالکیت معنوی صاحبان و تولید خانه های آسیاب گودوین گفت.

تجاری راه اندازی همزمان با یک نام تجاری تازه از شرکت “تلفن قرمز بر روی چهار چرخ” آرم ضربه رو به بالا از 7.5 میلیون نفر از مردم در تلویزیون و VOD به تازگی از طریق یک آگهی شکستن تصاحب در ITV, Channel 4 و آسمان است. به عنوان بخشی از رسانه ای گسترده طرح خط مستقیم برنامه از صفحه اصلی اجتماعی در تئاتر و رادیو برای چه می رود به یک در حال اجرا مبارزات انتخاباتی.

کار جدید به طور قابل توجهی متفاوت در تن از این گذشته چون گرگ بی سر و صدا رخنه در, dispassionately ارائه راه حل و پس از آن ناپدید شد “و مانند آن را هرگز اتفاق افتاده است” گودوین گفت. ابرقهرمانان از سوی دیگر مقدار زیادی از سر و صدا و رسم بسیار کمی از توجه به خود را دارند.

وندی مورز مستقیم خط سر, بازاریابی, دوست تکامل.

“قدرت و انعطاف پذیری از این ایده که ساعتچی & ساعتچی ایجاد کرده است به ما می دهد آزادی بیشتر از ما تا کنون به حال” مورز اجازه می دهد با نام تجاری “برای ارائه یک مطلب منسجم و سازگار مبارزات انتخاباتی در سراسر وسعت سبد محصولات ما و از طریق همه کانال های رسانه ای.”

اعتبار:

مشتری: خط مستقیم
کری Chilvers
وندی مورز
کلر Sadler
Kirsty Hoad
Allie Lawson

آژانس: ساعتچی & ساعتچی لندن
رئیس Creative Officer: Guillermo وگا
مدیر خلاق: Franki گودوین
معماران و طراحان را Brookwell خواهد راس
اجتماعی خلاق: سارا آسمان, Phil Gull & Giles هلن
آژانس تهیه کننده فیلم: ربکا ویلیامز
آژانس خلاق تولید: Mel آرتور Rikesh پاتل
مدیر خلاق طراحی: Nathan کرافورد
رئیس طراحی: کری راپر
طراحان: سام Sheridan, Victoria Draisey ترزا Goncalves
حساب دست زدن به: آلیس فلاناگان پل McHugh, Victoria, Turner, ژولیت Cornick
مدیر عامل: سارا جنکینز
رئیس استراتژی افسر: ریچارد هانتینگتون
مدیر برنامه ریزی: Rui Ferreira

شرکت تولید: مرد گرسنه
کارگردان: برایان باکلی
تولید شرکت تولید کننده: مت Lefebvre
ویرایشگر: Final Cut / کابین
طراحی صدا: سام Ashwell و علامت Hellaby @ 750mph
VFX و انیمیشن شخصیت: آسیاب
موسیقی: اندرو Feltenstein و جان Nau @ Beacon Street Studios
تام بازیکن @ بیست و زیر موسیقی
رسانه ها آژانس: MediaCom
رئیس تحول افسر: شکایت Unerman
شریک: Oli Scargill
استراتژی کارگردان: Jon Hildrew
کسب و کار مدیران: Alex Jockelson دریایی ترنر
برنامه ریزی مدیران: Robbie Coakley استفان Jovanoski جوزپه نگرو
اجرای برنامه ریزی: آرن جکسون Gill رید ریک اتاق مت برتون, Nate بارکر Ade Fadairo آلیسون Windegaard
AV پیاده سازی: جو فلن, Victoria, پرچم, شانون براون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im