رابین Lehner هنوز هم در انتظار شوالیه طلایی دروازه بان پد

رابین Lehner ادامه خواهد داد به چوب مانند انگشت شست درد در دوران دوم شوالیه طلایی شروع به شنبه.

Lehner جدید شوالیه پا پد نیست در لاس وگاس و در عین حال به دلیل آداب و رسوم موضوع است. آنها انتظار می رود برای رسیدن به جمعه با توجه به انتاریو-بر اساس سازنده برایان ورزشی سفارشی و که نمی شود به او زمان کافی برای استراحت آنها در قبل از بازی New Jersey Devils.

قرمز و سیاه Chicago Blackhawks پد را برای یکی دیگر از بازی. شاید بیشتر به دلیل در حالی که Lehner گفت: او نه خرافی اما او نیز از ترس به ظروف سرباز یا مسافر با یک چیز خوب است.

“من فقط نمی تغییر پد” Lehner گفت. “اگر من بازی خوب در آنهایی که من واقعا نمی خواهید به تغییر. امیدوارم این رفتن به گرفتن برخی از زمان برای رسیدن به آنهایی که جدید است.”

این بدان معناست که Lehner مد می تواند باقی می ماند عدم تطابق برای چند بازی. خود را سیاه و سفید و قرمز تجهیزات برخورد با شوالیه’ خاکستری کشباف در اولین بازی خود روز شنبه, چهار روز پس از Blackhawks معامله او.

نگاه خود را ممکن است کمی بهتر سهشنبه چرا که خود را شوالیه دستکش و مسدود کننده های وارد شده اند. اما اگر او خود را druthers سابق Vezina جایزه فینالیست نمی پوشند کامل مطابق با ساز و برگ در یک بازی در حالی که برای.

“(آن را) احتمالا رفتن به یک کمی به (جدید پد)” Lehner گفت.

ویژه روز

شوالیه میزبان برخی از کودکان و نوجوانان مبارک دوشنبه.

شش فرزند skated در پایان این تیم تمرین با تشکر Make-A-Wish. آنها را به حضور شوالیه بازی سه شنبه و صدا این تجمع آژیر.

“آن را می دهد بسیاری از چیزهای در چشم انداز” مربی پیت Condoleo گفت. “شما از دست دادن یک بازی شما احساس بزرگ و شما در می آیند و برخی از صرف زمان با این بچه ها.

“این فقط یک روز بزرگ همه در اطراف است.”

همچنین یک گروه از بیماران جوان از UMC بیمارستان کودکان شرکت کننده در یک “بازیکن برای یک روز” رویداد در شهر ملی آرنا در روز دوشنبه بعد از ظهر. حدود 20 بچه ها امضا قرارداد با شوالیه قبل از دریافت هاکی و اسکیت روی درس.

Pacioretty نقش قهرمان

نادیده گرفته شده در شوالیه’ 4-1 از دست دادن به پادشاهان لس آنجلس روز یکشنبه در یک عمل محبت توسط جناح چپ Max Pacioretty.

او در برخورد با پادشاهان مرکز بلیک Lizotte در دوره سوم باعث هر دو به سقوط به یخ. Pacioretty پیچیده بازوی خود را در اطراف Lizotte سر آنها سرنگون محافظ حریف خود را از بالقوه به سر یا گردن.

“شما تماس خواهم که فقط در تلاش برای شکستن سقوط کمی پس از آن بیش از حد سخت بر او” Pacioretty گفت. “فقط یک غریزه چیز است.”

تماس با بن Gotz در [email protected] Follow @BenSGotz در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im