رابین Lehner خاموش کردن شیاطین در شوالیه طلایی’ پیروزی

رابین Lehner به طور معمول تمایلی به تغییر زمانی که او در حال پخش است اما او تصمیم گرفت به بند جدید خود را شوالیه طلایی با مضمون پا پد برای اولین بار روز سه شنبه.

ظاهرا آنها از کارخانه حمل و موفق باشید.

Lehner ساخته شده 27 موجب صرفه جویی برای اولین shutout به عنوان شوالیه خود را بسته چهار بازی homestand با یک 3-0 پیروزی بر شیاطین نیوجرسی در T-موبایل آرنا.

“آنها معامله برای من به یک دلیل و من فقط به انجام بهترین من,” Lehner گفت. “این یک فرصت بزرگ را به بازی با (Marc-Andre) فلوری. … من فقط در تلاش برای انجام بهترین فرصت من قصد دارم برای به دست آوردن.”

ویلیام Karlsson بریده 100 خود را هدف شغلی و افزود: کمک به شوالیه bounced بازگشت از روز یکشنبه دست به لس آنجلس و بهبود یافته برای 9-1 در گذشته خود 10 بازی.

حداکثر Pacioretty به حال تیم خود را پیشرو 31st هدف با کمک و رایان نفره به ثمر رساند در دوره سوم.

شوالیه (37-23-8, 82 امتیاز) باقی مانده دو امتیاز جلوتر از ادمونتون برای آرام بخش منجر شود.

“من فکر می کردم ما با آن گیر” مربی پیت Condoleo گفت. “دروازه بان ما ساخته شده است برخی از بزرگ موجب صرفه جویی برای ما در زمان مناسب و در سوم ما یک بازی خوب است.”

Lehner برنده دوم خود را مستقیما شروع به پس از به دست آورد توسط شوالیه ها در تجارت مهلت Feb. 24.

او تبدیل به دور تراویس Zajac در Devils’ شات اول و ساخته شده یک سری از صرفه جویی در دومین دوره مجازات کشتن.

شوالیه ها نیز مسدود 15 عکس از جمله هر سه با الک مارتینز و درخت روغن قلم تئودور. ژاک Whitecloud تا به حال دو بلوک اواخر قبل از رفتن به رختکن با کمتر از چهار دقیقه به بازی با ظاهری آسیب است.

“این یک گام. من احساس بهتر و بهتر اما بچه ها بازی بزرگ بیش از حد” Lehner گفت. “چند شانس اول زن و شوهر, دوره, اما من فکر کردم ما تا به حال یک سوم است. من فقط به حفظ ساختمان و حفظ برگشت به بازی.”

در اینجا آنچه در ایستاده بود:

انداختن dimes

بله Pacioretty شات برای شوالیه’ اولین هدف این بود که یک چیزی از زیبایی ضرب و شتم دروازه بان شیاطین بلک وود مکنزی بالا به چوب طرف از بالای سمت چپ faceoff دایره.

اما عبور از Karlsson نمی توان نادیده گرفت ،

Karlsson دور برگشت در منطقه دفاعی برای سست جن حل و فصل آن را در پشت دست ضربه زدن و سپس شلاق 50 پا بدون نگاه به خطی Pacioretty در مرکز یخ.

“من او را دیدم اما او نیز فریاد زد: برای آن” Karlsson گفت. “من فقط خوشحالم که من آن را در یک محل او می تواند آن را دریافت و نگه داشتن رفتن بدون نیاز به تنظیم گشاد گشاد راه رفتن.”

Karlsson دارای پنج گل و دو پاس گل در پنج بازی و به نظر می رسد به بازگشت به 100 درصد پس از از دست رفته هشت بازی از Jan. 16 Feb. 8 با یک انگشت شکسته.

“او بهتر و بهتر و نزدیک تر به آن مرد که می دانیم” Condoleo گفت.

صفحه اصلی پخت و پز

شوالیه ها به پایان رسید و کشش که در آن آنها بازی 10 از 12 بازی در T-موبایل آرنا و آنها رفت و 8-1-1 با یک به علاوه-11 هدف دیفرانسیل.

پس از تلاش در خانه یخ در اوایل این فصل شوالیه بهبود یافته به 22-11-4 و دوم-اکثر خانه برنده در کنفرانس غرب پشت St. Louis.

پیروزی بر شیاطین تکمیل 3-1 homestand. شوالیه بازی نمی در خانه دوباره تا مارس 17 و در جاده هستند برای 10 نهایی خود را در 14 بازی.

“وجود دارد یک زن و شوهر بزرگ بخشی از بازی در آن وجود دارد پس از گرفتن اعتماد به نفس ما برگشت و ما موجو پشت در خانه را که بر روی جاده است و بدیهی است که واقعا مهم است” نفره گفت.

RIP هالک

شوالیه فن جان Baratta بود که شناخته شده به عنوان “VGK هالک” و نشان داده شده به طور منظم در این ویدئو بیاد در T-موبایل آرنا شد قبل از بازی پس از درگذشت او روز شنبه.

Baratta, 68, شبیه طرفدار کشتی گیر هالک هوگان و چند تن از طرفداران در بخش 8 عینک زرد “Hulkamania” تی شرت به افتخار Baratta. زمانی که Pacioretty به ثمر رساند اولین هدف بسیاری از پاره پاره جلوی پیراهن خود را راه هوگان و Baratta انجام داد.

در یک نقطه در طول دوره دوم جن میره بیرون از بازی و فرود در نزدیکی Baratta سابق صندلی که ساخته شده بود به حرم موقت.

تماس با دیوید هاردکور, کون بزرگ در [email protected] یا 702-387-5203. Follow @DavidSchoenLVRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im