رابرت Kimmitt به نام سرب مدیر مستقل در Facebook مدیره

Facebook هیئت مدیره جدید منجر مستقل کارگردان: Robert Kimmitt معاون سابق وزیر خزانه داری و سفیر آمریکا در آلمان.

این شرکت همچنین نشان داد که Cranemere مدیر عامل گروه جف Zients که عضو هیئت مدیره در ماه مه سال 2018 خواهد نه برای انتخاب مجدد در سال 2020 نشست سالانه سهامداران.

Kimmitt معاون وزیر خزانه داری از 2005 تا 2009 سفیر آمریکا در آلمان از سال 1991 از طریق 1993.

در طول زمان بین این دو نقش او به عنوان مدیر عامل در لیمن وارنر (1993 از طریق 1997) شریک در Wilmer کاتلر & Pickering (1997 از طریق 2000) معاون رئیس جمهور و تجارت یک (2000 از طریق 2001) و معاون اجرایی رئیس جمهور از جامعه جهانی سیاست در کابل تایم وارنر (2001 طریق 2005).

Kimmitt نیز برگزار شد دیگر مواضع دولت در 1980s و 1990s از جمله: شورای امنیت ملی دبیر اجرایی و مشاور عمومی در کاخ سفید; مشاور عمومی به وزارت خزانه داری و وزیر امور خارجه برای امور سیاسی.

دیگر اعضای Facebook هیئت مدیره عبارتند از: پی پال معاون ارشد رئيس جمهور از هسته بازارهای پگی Alford, Andreessen Horowitz موسس و شریک به طور کلی Marc Andreessen Dropbox از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Drew Houston, سابق, McKinsey & Co. اجرایی نانسی Killefer chief operating officer شریل سندبرگ بنیانگذاران صندوق موسس و شریک Peter Thiel, Estée Lauder معاون اجرایی رئیس جمهور و CFO تریسی T. تراویس و مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ.

Kimmitt گفت: در Newsroom پست “من هیجان زده هستم تا در این نقش رهبری در Facebook مدیره به عنوان شرکت همچنان به بهبود راه های فن آوری و نوآوری می تواند ما را با هم. این لحظه خاص است فوق العاده مهم است زمان برای کمک به مردم ارتباط برقرار کنند. من مشتاقانه منتظر به کار علامت شریل و بقیه هیئت مدیره برای پیشبرد ماموریت شرکت.”

Zients افزود: “Facebook یکی از مهم ترین شرکت ها در اقتصاد جهانی و این به ویژه مهم است برای مردم را به احساس به یکدیگر متصل می شوند. من آرزو می کنم علامت رهبری تیم و اختصاصی Facebook کارکنان به عنوان آنها همچنان به پیشرفت و حرکت رو به جلو است. من تصمیم گرفتم به پایین از هیئت مدیره به منظور اختصاص زمان بیشتر به کسب و کار و حرفه ای دیگر درگیری.”

و زوکربرگ گفت: “سرب مدیر مستقل است که نقش مهمی برای ما است و ما شده ایم به دنبال یک رهبر است که می تواند قابل توجهی نظارت و راهبری تجربه. من مطمئن هستم که باب این است که رفتن را به ما هیئت مدیره و شرکت ما بهتر است و من به دنبال به جلو به کار کردن با او را به عنوان ما همچنان به ساخت مهم زیرساخت های اجتماعی به جهان را به هم نزدیک است. جف بوده و یک منبع ارزشمند از راهنمایی و مشاوره. ما بسیار سپاسگزار او را برای خود سهم و من آرزو می کنم او بهترین است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de