جاده به مارک های رقیب: چگونه گوگل آماده ژاک Apter برای ClassPass

مانند بسیاری از کسب و کار ClassPass متولد شد و هنگامی که موسس آن آمد تا با یک راه حل برای یک مشکل است. Payal Kadakia نمی تواند پیدا کردن یک کلاس رقص است که به تناسب برنامه گیج کننده و خسته کننده جستجو در وب تبدیل شده تا هیچ چیز او آمد تا با ClassPass: نرم افزار-تبدیل-جامعه از علاقه مندان به تناسب اندام.

سریع به جلو و شش سال و ClassPass است که اتصال آن جامعه با فعالیت های در سراسر جهان است. پیشرو در بازاریابی—و همچنین قیمت گذاری و بسته بندی و موجودی—ارشد, تجاری افسر ژاک Apter گوگل و مایکروسافت زاج سفید است که دارای تخصص در مصرف کننده تجربه. شما می توانید شنیدن بیشتر از Apter در Adweek را رقیب برندهای اجلاس وقوع مارس 4-5 در نیویورک است.

ما با Apter پیش از این کنفرانس به بحث در مورد استراتژی داده و چه چیزی باعث می شود یک تمرین خوب.

چقدر مهم است به بررسی استراتژی های بازاریابی خود را?
بررسی های ما مهم هستند زیرا آنها به ما بزرگترین جهان منحصر به فرد ترین مجموعه از داده ها بر روی میلیون ها نفر از استودیو تناسب اندام و سلامتی تجارب مشتریان شرکت در هر ماه. بررسی یک عنصر کلیدی در توصیه هایی که ما سطح به کاربران جدید که در حال تصمیم گیری یا نه ClassPass برای آنها است و کاربران قدیمی که به دنبال کشف چیزی جدید. علاوه بر نقد و بررسی محتوا است نیز برای جستجوگرها است که یک کلید دستیابی کانال برای ما.

آیا شما استفاده از تاثیرگذاران در بازاریابی خود را, و اگر چنین است چگونه است ؟
تجارب در ClassPass به طور طبیعی به اشتراک گذاری پس از تاثیرگذاران بسیار آلی بازاریابی کانال برای ما. ما همکاری با چندین طرفداران ClassPass و ارائه تعریف کلاس در ازای پست در مورد سلامتی خود سفر است.

یکی از مزایای استفاده از محصول واقعی خود به عنوان غرامت است که شما فقط جذب افرادی که واقعا علاقه مند در خدمات خود را. نتیجه این محتوا است که احساس می کند بسیار معتبر و واقعی و تولید واقعی پیرو نامزدی—که هدف نهایی تاثیر گذار در بازاریابی است. ما همچنین به تعدادی از افراد که با استفاده از ClassPass و ما همیشه سپاسگزار از خود آلی اشاره.

با حضور حدود 30 کشور در سراسر پنج قاره چگونه شما ایجاد یک منسجم قیمت گذاری و بسته بندی ساختار? و یا آن را بسیار بر بازار محلی?
ClassPass اعضای خرید ماهانه تخصیص اعتبارات است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان پول مجازی در داخل برنامه ما به کتاب 5 میلیون کلاس های تناسب اندام و سلامتی فعالیت در تقریبا 30 کشور در سراسر جهان در هر ماه. برنامه در دسترس هستند از $9 (چهار واحد) به 199 دلار (130 واحد). فرد قیمت هر کلاس تعیین می شود توسط یک میزبان از عوامل از جمله نوع و زمان از روز و محل و مربی و امکانات رفاهی. سپس آن را تا به شما برای تصمیم می گیرید که چگونه شما با استفاده از اعتبار خود را. برای مثال $79 به شما 45 اعتبار است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به سمت یک ماساژ در لس آنجلس یا 15 کلاس های یوگا در یک استودیوی کوچک در بروکلین.

آنچه را که شما آموخته شده در خود را از 15 سال کار در مصرف کننده تکنولوژی است که شما اولویت بندی در ClassPass?
من همیشه زده جاذبه مغناطیسی مصرف کننده تکنولوژی است و برای استعداد بزرگ. تکنولوژی جذب افرادی که در میان سخت ترین کار بلند پروازانه ترین و باهوش ترین در جهان, که بدان معنی است که نوآوری و رقابت بی امان هستند. بنابراین من آموخته ام که شما را به بی امان خود را در به دنبال فرصت هایی برای بهبود و رشد هر دو از نظر شخصی خود را توسعه و شرکت. من فکر می کنم زیادی در مورد که در آن ClassPass می تواند نوآوری که در آن ما می توانیم انجام کارهای بهتر و سریعتر یا بیشتر کارآمد … چرا که اگر ما به شخص دیگری خواهد شد.

شما برگزار می شود یک نقش منحصر به فرد در گوگل مشغول کار بر روی آن ماشین خود رانندگی ابتکار. چگونه است که به شما کمک کرد در این نقش در ClassPass?
مقدار زیادی از کار من در Google فکر طریق بازار بالقوه سازه های اورژانس حمل و نقل به عنوان یک سرویس (TaaS) کسب و کار. اگر چه تناسب اندام احتمالا به نظر می رسد بسیار دور در صحرا از self-driving cars, اگر شما زوم کردن وجود دارد در واقع بسیاری از پلسک—از آنلاین به آفلاین طبیعت از رده (“فشار این دکمه به یک سوار از نقطه A به نقطه B” در مقابل “فشار این دکمه به کتاب خود را به تمرین در کلاس C”) به پتانسیل های دیجیتال اختلال (“چه Uber نگاه کنید مانند در جهان از خود رانندگی اتومبیل ؟ “در مقابل “چه studios مانند نگاه در جهان از Pelotons?”)

مورد علاقه خود را ClassPass کلاس ؟
من همیشه یک تردمیل فرد و یک دونده پس از من هیجان زده برای دیدن گسترش این نوع کلاس ها در سراسر جهان است. در حال حاضر مورد علاقه من کلاس بالا 45 در مسیر بالا اجرا باشگاه در منهتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>