RJ چیزی است که اگر مسابقات: بالا-کشت کانزاس به خانه فرستاده شده توسط MSU

Udoka Azubuike شده است یک توپ مخرب در رنگ کانزاس در طول بالا-کشت Jayhawks’ اجرا به چهار نهایی در نقد و بررسی-مجله اگر چه مسابقات است.

ایالت میشیگان در نهایت در بر داشت یک راه برای خنثی کردن او و شماره 2 اسپارتها شد پاداش با سفر به قهرمانی بازی که در آن آنها خواهد شد در صورت چهارم-کشت اورگان برنده بیش از شماره 3 ویلانووا.

Azubuike برداشت دو خطا را در پنج دقیقه اول و دیگری هنگامی که او reinserted در اواخر نیمه اول و در نهایت خراب کردن فقط در دقیقه 21 به عنوان ایالتی میشیگان برگزار شد برای یک 89-84 پیروزی ملی در نیمه نهایی.

خاویر Tillman تا به حال 12 امتیاز نه ریباند و سه بلوک برای اسپارتها و نقش مهمی در گرفتن Azubuike به نیمکت. هر دو از Azubuike اوایل خطا در حرکت قوی به لبه توسط Tillman. یک پنجم در آمد تهاجمی ناپاک زمانی که Tillman خود را برگزار زمین کشید و یک بار با پنج دقیقه باقی مانده و بازی در 74.

Cassius وینستون در زمان بیش از وجود دارد برای ایالت میشیگان که کشیده آن پیروزی شاگردانش به 13.

وینستون تا به حال 11 بازی خود را بالا 24 امتیاز بیش نهایی پنج دقیقه ساخت شش پرتاب آزاد در فینال 52 ثانیه.

کانزاس ازمایش کرده با عنوان بسیاری از 15 امتیاز در اوایل نیمه دوم و پس از سقوط 13 در استراحت به عنوان Azubuike برگزار شد بدون گل در هفت دقیقه از عمل است.

دوون Tauk موجب تجمع با نه خود 19 امتیاز در طول یک 14-3 رالی برای دریافت Jayhawks در این بازی است. آنها فقط نمی تواند نگه دارید و این حرکت پس از رفتن Azubuike خراب کردن.

Azubuike بود نه امتیاز و شش ریباند در خود محدود عمل است.

هارون هنری اضافه شده 16 امتیاز در پیروزی برای ایالت میشیگان در دو فرضی بازی در روز شنبه.

اورگان 81, ویلانووا 77 — وحشی همه چیز را می تواند به محدود کردن Payton پریچارد شات تلاش اما اورگان ارشد ساخته شده است که بسیاری از فرصت ها در پیروزی.

به طور مداوم تحت آزار و اذیت از انواع دفاعی به نظر می رسد پریچارد آمار 7 9 از میدان, از جمله هر سه از 3 نقطه تلاش است.

هیچ شات بزرگتر از 28-بالا و پایین صفحه با یک دست صورت خود را به قرار دادن اردک تا 81-75 به عنوان ساعت شات منقضی شده با 9.2 ثانیه های باقی مانده پس از جی رایت انتخاب اجازه می دهد تا تیم خود را به بازی دفاع به جای رسوب برای قرار دادن 82 درصد رایگان-پرتاب تیرانداز خط.

تصمیم ثابت پرهزینه است. ویلانووا از دست رفته یک جفت از جامپر ها در انتهای دیگر قبل از قرار دادن در یک جهش در زنگ برای نهایی حاشیه.

پریچارد به پایان رسید با 23 امتیاز و هشت کمک به اردک پیشرفته به عنوان بازی برای اولین بار از سال 1939 قهرمانی ملی.

اورگان کریس دوارت ادامه چشمگیر خود باز گشت از اواخر فصل آسیب با 18 امتیاز و 12 ریباند.

Jermaine ساموئلز به حال بازی-بالا 25 امتیاز برای Wildcats.

اورگان بازی خواهد کرد ایالتی میشیگان در دوشنبه شب

تماس با آدم تپه در [email protected] Follow @AdamHillLVRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>