RJ کاخ سفید خبرنگار چهره coronavirus در خط وظیفه

واشنگتن — روز پنج شنبه صبح, معاون رئیس جمهور, مایک پنس تحویل شخصی دنده محافظ به یک مرکز نوتوانی در الکساندریا ، همانطور که من منتظر پنس می رسند خود را سخنگوی کتی میلر, پاسخ به چند سوال.

او سرفه و سپس کنایه آمیز است که او نمی باید coronavirus. من شانه ای بالا انداخت سخن گفتن.

یک روز بعد در میان گزارش می دهد که یک عضو از پنس تیم آزمایش مثبت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “او فوق العاده زن جوان, کتی او آزمایش بسیار خوبی برای یک دوره طولانی از زمان. و سپس همه ناگهانی امروز او آزمایش مثبت است. او آمده است نه به با من تماس بگیرید. او را به صرف برخی از زمان با معاون رئیس جمهور. این به اعتقاد من فشار فرد است.”

میلر که به ناروا نجوا استفان میلر صرف برخی از زمان با من بیش از حد. وجود دارد مخملی طناب بین ما و نزدیک به شش فوت جدایی را و یا یک پا به عنوان ما بیرون ایستاده بود و منتظر معاون رئیس جمهور کاروان می رسند.

من تا به حال یک ماسک بر روی, اگر چه من احتمالا آن را کشیده پایین وقتی که من پرسش و پاسخ. من به یاد بیاورید پایین کشیدن ماسک من وقتی که من پرسید که پنس یک سوال.

مانند هر کس دیگری در سمت معاون رئيس جمهور در ستاد و معاون رئیس جمهور خودش میلر نمی پوشیدن ماسک.

مایو, ماسک, جنجال

میلر به خوبی آگاه بود از جنجال. وقتی پنس بازدید از کلینیک مایو در طول هفته گذشته او با انتقاد از نقض کلینیک ماسک سیاست. روز یکشنبه پنس گفته فاکس نیوز “من فکر نمی کنم لازم بود اما من باید پوشیده ماسک در کلینیک مایو.” او گفت که او عینک یک ماسک زمانی که او بازدید یک کارخانه در ایندیانا است.

اما پنج شنبه, پنس بود با صورت برهنه به عنوان او انجام جعبه تجهیزات درب جلو Woodbine توانبخشی و مرکز بهداشت و درمان.

در روز پنج شنبه شب کمدین جیمی کیمل پخش فیلم از این رویداد و متهم پنس از “تظاهر به حمل جعبه های خالی از PPEs را به یک بیمارستان است.” اما جعبه پنس بود حمل شد و اگر کیمل تا به حال شده است وجود دارد, او را دیده پنس قرار داده و خود را به ورزش.

پنس لخت بود-مواجه شده اما او اجتماعی-حقوقی به عنوان اعضای نیروی کار — مرکز مدیکر و مدیکید خدمات مدیر Seema Verma و Rear Admiral جان Polowczyk عرضه زنجیره ای تزار رئیس جمهور coronavirus نیروی کار.

Woodbine توانبخشی و مراقبت های بهداشتی مرکز مدیران نیز رفت و بدون ماسک.

من نفرت پوشیدن آنها. من احساس ناراحت کننده تنفس. من اعتقاد دارم که صدای من کمتر است ، من فقط یکی می پوشند چرا که من نمی خواهم به خجالت و من نمی خواهم همکاران من که مقصر هر گونه عفونت در کاخ سفید است.

سرزنش رسانه ها

به عنوان اگر به علامت گذاری آن نقطه Rep. لوئیس Gohmert R-تگزاس دفاع از کمبود ماسک در روز جمعه جلسه ای بین تهمت و جمهوریخواهان مجلس نمایندگان گفت: هر کس در کاخ سفید وزارت امور خارجه اتاق ناهار خوری تا به حال تست شده و پیشنهاد شده است که هیچ کس در اتاق ویروس “مگر آن کسی که در رسانه ها.”

قبلا من با حضور دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany روزانه توجیهی. هیچ یک از مطبوعات کارکنان ماسک عینک و هر عضو سپاه مطبوعات انجام داد. من می خواستم به لخت مواجه بودند اما من عینک ماسک برای تیم.

مثل دیگران من سست آن زمانی که من ضربه میز من در مطبوعات و فضای کار.

من چسبیده به کلمات وظیفه نیروی ستارگان قبل از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری پیشنهاد پوشیدن ماسک های اجتماعی که در آن فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ در اواسط ماه آوریل است. من فکر می کنم از روی علاقه نیروی کار maven دکتر دبورا Birx اظهارات “اگر شما هرگز در ظرف شش پا را از هر فرد پس از آن شما کنترل ویروس.”

من هنوز هم می خواهید به این باور است که درست است.

زمانی که من یاد گرفتم در مورد میلر, وضعیت من در تماس با کاخ سفید و بازگشت به 1600 خیابان پنسیلوانیا. برای یک ابوت آزمون. (من تا به حال علائم در ماه مارس و در خانه مانده برای دو هفته اما قادر به دریافت یک آزمون در زمان.)

به ابوت آزمون قرار است به موضوع مثبت یا منفی پیدا کردن در عرض چند دقیقه. به من گفته شد که من فرستاده شده به سواب که من می شنوید از کاخ سفید اگر من تست مثبت احتمالا در یک یا دو ساعت اما اگر من تست منفی است.

از آن شده است دو ساعت است اما به عنوان اتفاق می افتد زمانی که شما پوشش تهمت کاخ سفید همیشه وجود دارد احتمال که آنها فقط در مورد شما را فراموش کرده.

تماس با دبرا جی ساندرز در [email protected] یا 202-662-7391. Follow @DebraJSaunders در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im