RJ نظرسنجی: دموکرات ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در میان nonpartisans

بررسی-مجله نظرسنجی نوادا حزبی رای دهندگان نشان می دهد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی در فرضی matchups با بالا دموکراتیک رقبا.

نتایج این نظرسنجی که به بررسی 402 احتمال زیاد حزبی رای دهندگان از Feb. 2-4 یافت که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن سناتور. برنی ساندرز و بهداشت ، الیزابت وارن هر کدام جزئی منجر بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در فرضی سر به سر در نوامبر matchups.

Nonpartisans را تا حدود 22 درصد از نوادا فعال رای دهندگان پایه و ضروری خواهد بود به هر دو حزب را به امید برنده شدن در میدان نبرد دولت در این سال است. نظرسنجی ارائه شده در همکاری با AARP نوادا انجام شده توسط واشنگتن-بر اساس WPA هوش بخشی از “وسط” نقد و بررسی-مجله yearlong نگاه حزبی رای دهندگان.

پنجاه درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی مورد علاقه بایدن به 44 درصد برای مغلوب ساختن پیشی جستن. ساندرز به ثمر رساند 49 درصد به مغلوب ساختن پیشی جستن 44 در رقابت با وارن توری 48 درصد به مغلوب ساختن پیشی جستن 44 درصد بوده است. وارن تنها رقیب که منجر شد در داخل این نظرسنجی 4.9 درصد نقطه حاشیه خطا.

این نظرسنجی همچنین روشن چه مسائل مهم به برخی از nonpartisans به عنوان 2020 انتخابات به عنوان به خوبی به عنوان آنها به طور کلی مخالفت دولت سردی در رای گیری و چگونه آنها احساس می کنید در مورد دموکراتیک زمینه است.

بایدن Warren ساندرز و مغلوب ساختن پیشی جستن بودند قابل تشخیص ترین نامزدها برای پاسخ دهندگان. بیشتر آنها در حال حاضر با تشکیل پاک کردن نظرات بر رئیس جمهور و خود می تواند رقبا.

چهل و پنج درصد از پاسخ دهندگان به حال مطلوب نظر از مغلوب ساختن پیشی جستن در مقایسه با 52 درصد نامطلوب.

دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری شکست مثل این: بایدن (47 درصد مطلوب 45 درصد نامطلوب) Sanders (41 درصد مطلوب 51 درصد نامطلوب) و وارن (40 درصد مطلوب 48 درصد نامطلوب).

بقیه دموکراتیک زمینه کمی از رمز و راز به پاسخ دهندگان.

حدود یک سوم از این گروه تا به حال نه شنیده و یا تشکیل یک نظر در سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg که پدید آمده است به عنوان ممکن است ویکتور در روز دوشنبه آیووا قفقاز. مینه سوتا بهداشت ، ctq که تعداد 43 درصد است.

Favorability برای دیگر نامزدهای دموکرات: Buttigieg (34 درصد مطلوب 33 درصد نامطلوب) تاجر تام Steyer (39 مطلوب 36 درصد نامطلوب), Klobuchar (34 درصد مطلوب از 23 درصد نامطلوب) و نویسنده اندرو یانگ (36 درصد مطلوب از 23 درصد نامطلوب).

نظرسنجی از شرکت کنندگان نیز ابراز نارضایتی خود را با کنگره با 57 درصد انتخاب نامطلوب به 28 درصد مطلوب است.

حاشیه بودند بسیار نزدیک به حزب دموکرات (48 درصد مطلوب به 46 درصد نامطلوب) و حزب جمهوری خواه (43 درصد مطلوب به 49 درصد نامطلوب). ارزیابی خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن تصدی ریاست جمهوری — 47 درصد تصویب به 49 درصد مخالفت شد و حتی تقسیم آماری.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که رای گیری مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر بود و این موضوع بالا برای 29 درصد از پاسخ دهندگان در حالی که 10 درصد گفت: نگه داشتن او در کاخ سفید بود و هدف اصلی خود را. اقتصاد (8 درصد) انتخاب نامزد مورد نظر (8 درصد) و وظیفه مدنی (7 درصد) گرد کردن رای دهندگان پنج ذکر دلایل از رفتن به پای صندوق های رای.

تروور اسمیت ، مدیر تحقیق و پژوهش برای WPA هوش و گفت: حزبی نمونه مسابقات تا به خوبی با یک نمونه کلی انتخابات گروه معنی این nonpartisans ناب در بسیاری از همان راه که جمهوری خواهان و دموکرات ها انجام دهد.

حدود 30 درصد از افراد مورد بررسی به عنوان محافظه کار در حالی که 43 درصد گفت: آنها از لحاظ سیاسی متوسط و 20 درصد در نظر گرفته خود را لیبرال.

گفت: آنها بودند مادام العمر nonpartisans. بیش از نیمی از 33 درصد از پاسخ دهندگان که قبلا متعلق به یک حزب بودند پس از دموکرات ها و 35 درصد قبلا ثبت شده خواهان.

سی و هشت درصد گفت: آنها رای دادند بیشتر دموکرات ها از جمهوری خواهان در انتخابات گذشته در حالی که 29 درصد گفت مخالف است. یکی دیگر از 29 درصد گفتند که رای خود را وابسته به فرد است.

که البته اگر آنها رای دادند.همه در همه ،

متناوب 40 درصد از پاسخ دهندگان بود نه رای دادند در هر یک از چهار گذشته انتخابات است.

“من فکر می کنم این رای دهندگان هستند که در واقع بسیار رها” اسمیت گفت. “آنها را پرداخت نمی توجه زیادی. آنها ممکن است واقعا ناراحت در مورد چند چیز خاصی اما آنها بیشتر نگران در مورد مراقبت از خط پایین خود را — قرار دادن مواد غذایی بر روی میز است.”

با 92 درصد از پاسخ دهندگان متعهد به “قطعا” رای و اضافی 7 درصد گفت: آنها را “احتمالا” رای اسمیت گفت: می تواند وجود داشته باشد بسیاری از, برای اولین بار رای دهندگان در گروه نمونه.

تماس با روری اپلتون در [email protected] یا 702-383-0276. Follow @RoryDoesPhonics در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>