RJ کاکس CCSD ارائه آموزش از راه دور برنامه درسی

Las Vegas Review-Journal و کاکس ارتباطات خود را با استفاده از سیستم عامل های دیجیتال برای به اشتراک گذاشتن برنامه نویسی ویژه ای led توسط Clark County School District مربیان برجسته درس در تمام سطوح درجه.

دانش آموزان می توانند دسترسی به محتوا از طریق روزانه پخش در کاکس YurView کانال های 14 و 1014 HD با دانلود RJ برنامه و 24/7 در lvrj.com.

“با تصمیم اخیر فرماندار Sisolak به نوادا مدارس از طریق باقی مانده از سال تحصیلی اهمیت پیدا کردن یک راه جایگزین برای کمک به آموزش کودکان در جنوب نوادا در حال حاضر مهم تر از همیشه گفت:” Cox Las Vegas معاون رئیس جمهور و رهبر بازار Michael F. Bolognini. “ما مفتخر به ارائه ما پخش پلت فرم و YurView جامعه کانال برای به اشتراک گذاشتن این مهم مربی-ایجاد محتوا به دانش آموزان و خانواده ها در تلاش برای حفظ یادگیری از طریق پایان سال تحصیلی.”

آموزش از راه دور توسط Las Vegas Review-Journal در Scribd

برنامه نویسی آغاز می شود دوشنبه, مه 4 و اجرا خواهد شد از طریق پایان سال تحصیلی. این YurView پخش برنامه ساعت 9 صبح تا 11 صبح و 1 بعد از ظهر تا 3 بعد از ظهر روزانه به جز پنج شنبه, آوریل 9 و 16 در هنگام پخش خواهد شد از 9:30 صبح تا 11:30 صبح و 1 بعد از ظهر تا 3 بعد از ظهر

“Las Vegas Review-Journal آشنایی حمایت خود و پلت فرم های دیجیتال به CCSD معلمان و کارکنان و دانش آموزان و خانواده ها از طریق باقی مانده از سال تحصیلی گفت:” نقد و بررسی-مجله معاون ارشد فروش و بازاریابی تعقیب Rankin. “ما می دانیم اهمیت کنترل از راه دور برنامه درسی است که راه را برای موفقیت تحصیلی است.”

“همانطور که ما گسترش آموزش از راه دور تا پایان سال تحصیلی این مهم است که به ارائه منابع بیشتر برای ما CCSD دانش آموزان و خانواده” گفت: سرپرست دکتر عیسی F. Jara. “ما قدردانی از همکاری با Cox Communications and the Las Vegas Review-Journal به ارائه برنامه نویسی به دانش آموزان ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>