حلقه حلقه دنباله ارائه می دهد یک تجربه است که چوب در حافظه

برای یک تجربه است که به اندازه کافی متفاوت به ایجاد طولانی مدت خاطرات را در نظر بگیرید و حلقه حلقه نوین در موهاوی ملی حفظ کالیفرنیا. واقع در نزدیکی سوراخ در دیوار اردوگاه دنباله به نام حلقه های فلزی پیچ و مهره ای به دیوارهای کوتاه و در عین حال تند شکاف دره عمیق و باریک. شما با استفاده از این حلقه و پیچ و مهره برای کمک به شما در بالا رفتن یا پایین حافظه.

در حالی که دنباله آسان است برای بیشتر قسمت ها شکاف دره عمیق و باریک است که تخته سنگ پر شده و لغزنده حلقه و پیچ و مهره می توان روی حیله و تزویر برای استفاده, بنابراین من نمی توصیه می شود این پیاده روی برای کسانی که با کودکان بسیار جوان.

ارتفاع در ابتدای مسیر است که در مورد 4,265 پا, بنابراین انتظار می رود دما به حدود 10 درجه خنک تر از لاس وگاس. بنابراین در چند هفته آینده باید در ارائه درجه حرارت قابل تحمل برای لذت بردن از حفظ و سبز و با رشد جدید و پرستاره با آخرین بهار گل است.

سوراخ در دیوار مرکز اطلاعات پارکینگ منطقه به عنوان ابتدای مسیر. از آنجا دنبال فرسوده مسیر جنوب شرقی در اطراف صخره منطقه است. پس از حدود یک چهارم از یک مایل نگه داشتن یک چشم را در سمت راست خود را برای برخی از ضعف آمریکا خستگي هند. دنبال دنباله آن را به عنوان حلقه اطراف در نزدیکی وحشی اسب دره جاده و سپس سر از شمال به Banshee دره عمیق و باریک.

Banshee, دره عمیق و باریک است که مورد توجه قرار گرفتن آن در دیوار و غیر معمول رایگان-ایستاده تشکل های سرند با حفره ها و ویندوز که از آن وهم آور چهره ظاهر می شود به تماشای هر حرکت خود را.

میلیون ها سال پیش و گسترده وجود دارد فوران های آتشفشانی وجود دارد و گاز به دام افتاده بود در خاکستر تشکیل حفره. در طول زمان و باد و باران در معرض و بزرگ این حفره. در این فصل شما باید بدون مشکل درک کنین نام برای قوی باد بهار باد بیش از این حفره زاری ترین mournfully دعوت به ذهن banshee را فریاد زدن ایرلندی افسانه است.

برای رسیدن به سوراخ در دیوار شکاف دره سر به عقب به سمت چپ Banshee دره عمیق و باریک. پس از عنوان کردن برخی از تخته سنگ دره عمیق و باریک باریک به طور قابل توجهی خواهد شد و شما در پایه اول مجموعه ای از پیچ و مهره و حلقه. این مجموعه برای اولین بار ساده ترین است که در طول سال مردم اضافه شده اند سنگ های بزرگ برای کمک به بالا رفتن.

همه شما باید انجام دهید این است که رسیدن به بالا و گرفتن بالاترین حلقه شما می توانید جلو خود را به بالا و بقیه یک پا بر روی یک سنگ یا در بالا و پایین پیچ. همچنان به انجام این کار تا زمانی که شما در رسیدن به بالای شش. این فقط چند متری دورتر به مجموعه دوم که متشکل از پنج حلقه و پیچ و مهره. مجموعه دوم این است که کمی سختتر به صعود به این دلیل که حلقه قرار داده نمی شود به راحتی به عنوان آنهایی که پایین تر بودند.

هنگامی که در بالا مجموعه دوم از حلقه های شما نیاز به انجام برخی از آسان راک تقلا و سپس شما خواهد آمد و از دره عمیق و باریک در جایگزین پارکینگ و محل پیک نیک.

در منطقه پارکینگ اگر شما سر را به سمت راست شما را پیدا خواهد کرد یک خار مسیر است که منجر به یک حصار آبی.

این به خوبی دیدگاه پایین به بالا از یک جعبه دوست داشتنی, دره عمیق و باریک. هنگامی که در پارکینگ منطقه دنبال جاده شن چند صد فوت و شما را دوباره به مرکز اطلاعات و وسیله نقلیه خود را.

دبورا دیوار نویسنده “بزرگ افزایش یک Cerca راهنمای کشور” و “کمپ لاس وگاس: پیاده روی در جنوب غربی ایالت” منتشر شده توسط استفن را فشار دهید. او را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im