برنج برنده 500 بازی به عنوان Bishop Gorman ادعای منطقه عنوان

Bishop Gorman مربی اعطای برنج نمی خواهم پنجشنبه بود در مورد او.

پس از همه تیم خود را در حال بازی برای یک منطقه ای قهرمانی و یک اسکله در کلاس 4A دولت مسابقات نیمه نهایی. اما Gaels طرفداران ساخته شده مطمئن شوید که برنج می دانست که چقدر او قابل قدردانی است با نشانه هایی است که گفت: “برنج 500.”

گورمن آتش اولیه برای 33 سه ماهه اول امتیاز و پشت سرگذاشته برخی از روحیه Durango اتهامات در یک 80-61 پیروزی بود که 500 در برنج حرفه ای.

“من هرگز واقعا در مورد آن فکر تا زمانی که آن را نزدیک کردم و چند نفر شروع به درخواست من در مورد آن” برنج گفت. “این یک چیز خاص. من شده است در یک وضعیت به مدت 19 سال در Bishop Gorman دبیرستان و ما تا به حال بازیکنان بزرگ و مربیان دستیار.”

خواهد McClendon ساخته شده و چهار 3-اشاره گرها در نیمه اول در راه خود را به 19 امتیاز و برادن Lamar اضافه شده 17 برای Gaels (26-3) که سفر به رنو هفته آینده با امید برنده شدن خود را نهم مستقیم دولت عنوان شده است.

Zaon Collins تا به حال 14 امتیاز و 10 ریباند در حالی که جاناتان اکلاهما اضافه شده 13 برای گورمن که تا به حال آن منجر برش به عنوان چند به عنوان پنج امتیاز در اوایل سه ماهه چهارم قبل از کشیدن دور دیر است.

“ما تا به حال واقعا خوب سه ماهه اول و پس از آن من فکر می کنم ما رو راحت و زمانی که رهبری شروع به رفتن به دور” لامار گفت. “اما در سه ماهه چهارم ما گفت که ما می توانید انجام دهید بهتر از این است. بیایید بیرون رفتن وجود دارد و قرار دادن آن بر روی آنها آخرین بار. که آنچه ما انجام بیش از.”

دورانگو (19-9) خود را آغاز مسابقات دولت اجرا در 7:30 p. m. روز شنبه هنگامی که با آن مواجه ایمان لوتری منطقه کوهستانی دونده تا در دور اول بازی در سیرا ویستا ،

از پیشگامان کردم 19 امتیاز از Kendrick گیلبرت 12 از سباستین ماک و 11 از Keshon گیلبرت.

آنها ازمایش کرده 61-56 پس از Keshon گیلبرت پایه بلوز برای باز کردن سه ماهه چهارم به ثمر رساند اما موفق تنها پنج امتیاز بقیه راه است.

“این دشوار است زمانی که شما یک بزرگ منجر زود” برنج گفت. “شما فقط نمی تواند نگه داشتن توپ در نیمه اول. در آخرین چهار دقیقه از بازی ما گسترش آن را و ما می خواستیم به استفاده از ما نگهبانان هنگامی که ما منجر شود. اما Durango شده است بازی واقعا خوب آنها اعتماد به نفس آنها شده ایم تیراندازی توپ واقعا خوب است و شما می دانید که آنها در حال رفتن به یک اجرا شود.”

دختران

با وجود از دست داشتن دو بازی تمام فصل کویر واحه مربی لوری Evans نیست همیشه خوشحال با راه تیم او شروع بازی.

او دقیقا آنچه که او می خواست از او دایاموند در روز پنج شنبه و آنها سوار پر انرژی شروع به 67-55 پیروزی بهار دره صحرا منطقه قهرمانی.

“ما هنوز شروع به بازی کردن ما به سرعت به طوری که هدف امشب” ایوانز گفت. “از tipoff, رسیدن رفتن و بازی ما. من به دنبال انرژی است. زمانی که ما انرژی در دفاع از همه چیز با این نسخهها کار خود را.”

چهار بازیکن گل در دو رقم برای دایاموند (23-2) به رهبری اولیویا بزرگتر است 16. ایزابلا Jaramillo اضافه شده 13 امتیاز و الیاس Pricebrooks و طراحی-Rae جوان کمک 12 هر کدام برای کویر واحه که جشن آن منطقه برای اولین بار قهرمانی در خانه خود دادگاه است.

برنده اجازه می دهد تا کویر واحه زمان قبل از آن در نیمه نهایی بازی هفته آینده در رنو است. بهار دره دیدار خواهد کرد ایمان لوتری در دور اول مسابقات دولت بازی در 5:30 بعد از ظهر جمعه در سیرا ویستا ،

Kiana Turenne led اسپرینگ ولی (23-6) با 16 امتیاز و Riahana دیویس اضافه شده 14.

“(منطقه قهرمانی) فوق العاده مهم است و به معنای زیادی به ما” ایوانز گفت. “ما برخی از آسیب های رفتن, بنابراین در کنار این واقعیت که شما نمی خواهید به بازی دو بازی فوق العاده ما مورد نیاز است که بقیه است. بدون شک بهار دره در حال رفتن به برنده شدن در آن دو بازی بعدی و رسیدن به (نیمه نهایی).”

تماس Jason Orts در [email protected] یا 702-387-2936. Follow @SportsWithOrts در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>