برگشت توسط مدرسه منشور سازمان اجازه می دهد تا آکادمی لاس وگاس عمل

آنلاین منشور مدرسه برنامه ریزی شده بود تعطیل بعد از این سال ادامه خواهد داد عامل پس از همه, پس از برگشت توسط دولت منشور سازمان در روز سه شنبه.

دولت عمومی مدرسه منشور سازمان رای دادند و در ماه ژانویه به انکار نوادا اتصالات آکادمی درخواست تجدید استناد به مدرسه فقیر دستیابی نرخ به خصوص در مقایسه با دیگر منشور در دولت است.

اما NCA گفت: کارکنان مدرسه در خدمت جمعیت دانش آموزانی که تلاش کرده اند در مدارس سنتی اغلب پس از رسیدن به آکادمی پس از دو یا بیشتر از سایر مدارس است.

مدرسه واصل طرح دعوی در دادگاه برای معکوس منشور قدرت تصمیم گیری در مارس شارژ که منشور اقتدار بود نقض زودتر توافق با مدرسه با تمدید قرارداد خود را با وجود بهبود نرخ فارغ التحصیلی.

در روز شنبه جلسه SPCSA مدیر اجرایی ربکا Feiden گفت: توصیه به رد دعوی و اعطای مدرسه یک قرارداد سه ساله را تغییر دهید منشور اقتدار باور است که مدرسه در عملکرد تحصیلی بود subpar.

او گفت: رد دعوی اجازه می دهد هر دو مدرسه و منشور اقتدار به تمرکز بر روی بهبود آینده در مدرسه بالا است.

“هنوز وجود دارد و قابل توجهی نیاز برای بهبود و کارکنان مدرسه نیاز به تمرکز بر روی ساخت مطمئن شوید که فارغ التحصیلان آماده برای زندگی بعد از دبیرستان” Feiden گفت.

منشور اقتدار اعضای هیئت مدیره نیز ابراز ترس که شده تا قبل از هیئت مدیره چندین بار در سال های اخیر است.

در بیانیه سهشنبه, مدرسه, مدیر اجرایی, کریس مک براید گفت: این مدرسه قدردانی توافق جدید برای نگه داشتن مدرسه باز است.

“این توافق نامه که تایید شده اتفاق آرا اجازه می دهد تا نوادا اتصالات آکادمی به ادامه خدمت مدرسه ما دانش آموزان در حالی که کار با اقتدار به بهبود مدرسه عملکرد رتبه” مک براید گفت. “ما با اعتماد به نفس از طریق این همکاری مدرسه را نشان می دهد که آن را می تواند برآورده کردن انتظارات شناسایی شده توسط دولت است.”

تماس با Aleksandra اپلتون در 702-383-0218 یا [email protected] Follow @aleksappleton در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>