بازنگری شده Yelp از برای کسب و کار رابط آغاز بکار

Yelp از لگد کردن این هفته با معرفی “کاملا reimagined” پلت فرم Yelp از برای کسب و کار و همچنین به عنوان ویژگی های متعددی را قادر می سازد کسب و کار برای بهتر ارتباط برقرار خود را مجددا راه مدل های عملیاتی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

صاحبان کسب و کار در Yelp از شروع دیدن جدید Yelp از برای کسب و کار پس از ورود به دایرکتوری کسب و کار و crowdsourced نقد و بررسی فروم صبح روز دوشنبه.

مدیر محصول Jason Purdy دقیق این تجربه جدید در یک پست وبلاگ دوشنبه گفت که طراحی جدید است و بیشتر شهودی و شخصی و همچنین سریعتر است.

زمانی که صاحبان کسب و کار ورود آنها را ببینید توصیه کارت با راهنمایی برای چگونه آنها می تواند به تقویت حضور خود را بر روی پلت فرم همراه با گام به گام دهید.

پرسش هایی که مشتریان درخواست می شود ممکن است—مانند این که آیا کسب و کار ارائه شده است تحویل در Covid-19 بحران خواهد شد بر روی صفحه اصلی می توان آنها را جواب داد با یک کلیک و پس از آن امکانات بخش از صفحات خود را به روز خواهد شد.

جدید کسب و کار صفحه اطلاعات را فراهم می کند یک دید واضح و روشنی از چگونه صفحات به نظر می رسد مصرف کنندگان به صاحبان کسب و کار در یک نگاه که در آن بخش حکم ویرایش و یا بهبود.

جدید مرکز اطلاع رسانی فراهم می کند صاحبان کسب و کار با به روز رسانی از هر صفحه در حساب خود را از قبیل مصرف کننده تعامل با آن صفحات.

Yelp از برای کسب و کار نیز فراهم می کند به طور کلی بازاریابی بهترین شیوه ها و راهنماهای به رایگان و پرداخت می شود Yelp از محصولات است که در دسترس هستند برای کسب و کار با افزایش شخصی رویه محتوا و محصولات که مربوط به انواع خاصی از کسب و کار.

Purdy نوشت: “بخشی از زیبایی جدید طراحی مدولار است که وجود دارد اتاق را برای رشد: ما متعهد به طور مستمر بهبود Yelp تجربه برای صاحبان کسب و کار و ما در حال حاضر منتظر معرفی شما به چه می آید بعدی.”

همانطور که برای دیگر ویژگی های جدید که اضافه شده است دوشنبه, خدمات مجازی ارائه خواهد شد در حال حاضر به نظر می رسد در صفحات کسب و کار است که ارائه خدمات مجازی مشاوره کلاس های تور را نشان می دهد و اجرای برنامه. آنها رایگان برای صاحبان کسب و کار به راه اندازی.

کسب و کار همچنین می توانید اضافه کردن شخصی آگهی ها برای صفحات خود را که در آن آنها می توانید به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد آنچه انجام می دهند, در پاسخ به coronavirus همه گیر و همچنین به عنوان به روز رسانی ساعت کسب و کار. Yelp گفت: بیش از 224,000 کسب و کار به اشتراک گذاشته اند پیام های شخصی با مشتریان خود را در حال حاضر.

در دسترس بودن و ارائه شده در طول Covid-19 می توان ویترینی از طریق جدید مدالها و کسب و کار برجسته.

بعدی در شیر برای Yelp: کسب و کار به زودی قادر خواهد بود به نشان می دهد در دسترس بودن منظقه وانت خواهد بود که جستجو در Yelp از نرم افزار است.

و Yelp از مجموعه ظاهر خواهد شد در نتایج جستجو برای اولین بار کاربران را قادر می سازد به کشف سرپرستی لیست باز مربوط به کسب و کار ایجاد شده توسط Yelp جامعه در تیم است.

Yelp از سر مصرف کننده محصول Akhil Kuduvalli گفت: در یک پست وبلاگ “به عنوان رهبران دولت در سراسر کشور شروع به نقشه طرح برای بازگشایی اقتصاد محلی ما پیش بینی نیازهای مصرف کنندگان و کسب و کار به تکامل است. ما در حال اختصاص داده شده به گوش دادن به نیازهای جامعه ما از محلی کسب و کار و مصرف کنندگان به عنوان آنها همچنان به وفق دهند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>