رادیو فردا و بی بی سی و انتشار ویدئوها تجلیل از نقش روزنامه نگاری در Covid-19 عصر

با توجه به زمان کاخ سفید به خبرنگاران هستند و دشمن مردم است. اما با توجه به مبارزات انتخاباتی از رادیو فردا, آنها یک “تاسیسات به جهان” و ضروری واقعیت-پیدا کردن منابع در طول Covid-19 بحران است.

ما به شما اجازه شما تصمیم می گیرید که به باور در اینجا.

رادیو فردا قطعا زده وتر با آن پروژه جدید #ThankYouJournalists ساخته شده است که پشتیبانی از رسانه های اجتماعی به میزان 15 میلیون توییتر برداشت در آن روز.

راه اندازی شنبه با یک قهرمان تصویری اختصاصی “به همه کسانی که ما را به حقیقت” پروژه برجسته “خبرنگاران و عکاسان و فیلمبرداران و سردبیران هستند که در ادامه به گزارش اخبار” گاهی اوقات تحت شرایط وخیم.

60-second spot می دهد زیرچشمی نگاه کردن به روزنامه نگاری در سراسر جهان در طول قرنطینه با تصاویر از خبرنگاران کار از راه دور و در این زمینه همه چیز را مستند از ضعف خط مقدم پزشکی کارگران و گورهای دسته جمعی را خالی cityscapes و پناه گرفتن در خانه و خانواده است.

این برنامه با هدف شناساندن رسانه های دیگر گروه های همکار روزنامه نگاران و اعضای عمومی به بیان قدردانی برای آنچه که می تواند یک کار بیهوده. (نگاه هیچ بیشتر از ستیز جلسات مطبوعاتی در دی سی)

تا کنون این پیام است گسترش از طریق سی ان ان کریستین امانپور, رسانه های کارآفرین Rafat علی کانادا وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین و سازمان های غیر انتفاعی مانند انجمن ملی سواد رسانه ای در آموزش و پرورش و مرکز عمومی یکپارچگی است.

همشهری است به تنهایی در نظر گرفتن زمان برای جشن چهارم و مستغلات. اخبار بی بی سی را راه اندازی کرده خوشبین نقطه لقب “یک روز” در مورد چیزهایی که اتفاق می افتد زمانی که این بیماری همه گیر به پایان می رسد.

طرح ساخته خواهد شد نگه داشته و با توجه به طولانی به صورت تصویری کودکان و نوجوانان خواهد بازی با دوستان خود و در نهایت رفتن به مدرسه و وجود خواهد داشت هیچ جدید کروناویروس موارد است.

“تا آن زمان ما بود در اینجا” تبلیغی می گوید با اخبار بی بی سی مدیر تحریریه کمال احمد اشاره کرد که “میلیون ها نفر هستند و ما با تکیه بر روزنامه نگاران و مجریان را به آنها اعتماد و دقیق اطلاعات است.”

نقطه های بی استعداد مثل سیاسی ویرایشگر لورا rafael melo صبح میزبان دن واکر و newscasters Huw ادواردز و سوفی Raworth به یاد مخاطبان “است که ما با آنها در طول این بحران و در نهایت مخرب این بیماری همه گیر خواهد شد می گوید:” احمد.

از در خانه BBC تیم خلاق به عنوان بخشی از جریان چتر کمپین “آوردن ما نزدیک” نقطه هوا در بی بی سی شبکه ای کانال های تلویزیون. فیلم اضافی با بیش از برند خبرنگاران اولین روز رسانه های اجتماعی در ماه آینده.

“ما می خواستیم این فیلم را امیدوار پیام چیزی است که همه ما باید در حال حاضر می گوید:” هلن رودز, مدیر اجرایی خلاق. “به منظور بالا بردن ارزش تولید این فیلم و آن را به عنوان زیبا به عنوان ممکن است با وجود محدودیت های عکسبرداری از راه دور ما بسیاری از فکر به چیزهای مختلف مانند تضاد بین صحنه های کلیدی رنگ در آن صحنه زمان از روز و روشنایی در هر مجموعه ای است.”

اعتبار:

کمپین: #ThankYouJournalists
مشتری: ایسنا
ویرایشگر: مارتین Greenbank
تولید کننده: Stacey بری مارتا رسی, Maia ساموئل یان Tessier
تهیه کننده اجرایی: جاش لندن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im