خرده فروشان می خواهید مصرف کنندگان به خود را صرف قرنطينه خرید

بینش کلیدی:

  • خرده فروشان در حال اجرا فروش در نور از coronavirus فروشگاه تعطیلی.
  • برخی از مارک های جفت تخفیف با کمک های مالی به سازمان های خیریه.

کلمه “بی سابقه” بوده است در اطراف پرتاب بسیار کمی برای توصیف تاثیر coronavirus داشتن در جامعه: رستوران ها takeout-تنها عظیم حوادث مانند NCAA March Madness مسابقات لغو شده است و به غیر از فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها اکثریت قریب به اتفاق فروشندگان باید معطوف به تجارت الکترونیک تنها.

و با این کاهش در فرصت به فروشگاه آجر و ملات فروشگاه به سراسر کشور خرده فروشان در حال تبدیل شدن به یک محاکمه و درست تاکتیک برای افزایش تعداد آنها: فروش.

هر چند برخی از این فروش ممکن است پیش تعیین شده, Sucharita Kodali اصلی تحلیلگر Forrester گفت که بسیاری از آنها به احتمال زیاد مناقصه به منظور تشویق مصرف کننده هزینه های نامشخص زمان برای این صنعت است.

“آنها در حال تلاش به شدت به عنوان آنها می توانید سعی کنید برای نجات آنچه آنها می گفت:” Kodali.

Coronavirus آورده بر ما چیزی از “جمعه سیاه در ماه مارس” با چند خرده فروشان ارائه داد. این فروش کشیده اند و در سراسر این صنعت از جمله فروشگاه های بزرگ در هر سطح:

  • تقریبا همه Nordstrom موجودی است که 25 ٪ است.
  • میسی ارائه اضافی با 30 درصد تخفیف به طور مشابه طبقه بندی گسترده ای.
  • Neiman Marcus است کاهش قیمت ها در موارد فروش تا 40 درصد است.
  • شکاف قیمت هستند و 40 درصد با محرومیت.
  • J. Crew است که تا 40% همه چیز به علاوه اضافی 10 ٪ خاموش.
  • برادران بروکس است touting 25% همه چیز.
  • Dick’s Sporting Goods ارائه شده است $10 کردن سفارشات $50 یا بیشتر—و این فقط یک نمونه کوچک.

کوچکتر و مستقیم به مصرف کننده مارک های در حال ارائه به ندرت دیده می شود, تخفیف بیش از حد. Weezie حوله به طور موقت به مشتریان حمل و نقل رایگان در حالی که کاسپر است شعار یک پایان-فصل فروش است.

برخی از مارک های جفت تخفیف با کمک های مالی به سازمان های خیریه مانند مستقیم به مصرف کننده اصلی و با نام تجاری شیوه زندگی هیل خانه است که ارائه 10% تخفیف برای آن ملافه و حوله و نیز اهدای 10 درصد از فروش خود را به سازمان های غیر انتفاعی عشق خدا به ما تحویل و اتاق را به رشد. Everlane ارسال تمام سود حاصل از فروش آن انسان 100% خط به صندوق تغذیه امریکا COVID-19 پاسخ صندوق.

Kodali با اشاره به اینکه در حال حاضر عدم اطمینان بیش چقدر coronavirus’ شدید ترین اثرات گذشته تقریبا یک مزیت برای خرده فروشان: اگر همچنان مردم می تواند بیشتر تمایلی به فروشگاه.

“بدترین سناریو این است که ما رفتن به افسردگی و که رفتن به خرید و سپس ؟” او گفت:. “حداقل در حال حاضر آنچه شما باید امید را در کنار خود.”

در واقع, وجود, که, امید, او گفت: چه خواهد هل می دهد مردم را به ضربه سفارش آنلاین.

“آنها نیاز به سعی کنید به فروش آنچه که می توانید و سعی کنید به جلو و از همه متوقف می شود به انجام این کار است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im