خرده فروشان باید تجدید نظر مشتری تقسیم بندی می شود بیشتر به ايستگاههاي

خرده فروشی چشم انداز بسیار تغییر کرده است در چند هفته گذشته به دلیل coronavirus. بیش از هر چیز خرید آنلاین در حال تبدیل شدن مهم تر برای مصرف کنندگان به دلیل نیاز مردم به ماندن در خانه برای سلامت خود.

با بحرانی نگرانی های اطراف عمومی خوب بودن خرده فروشان مجبور به اتخاذ اقدامات جدید. برای مثال تمام غذاها و خارج در حال پوسته پوسته شدن پشت در فروشگاه ساعت, بنابراین کارکنان باید زمان بیشتری برای تمیز کردن قفسه ها و sanitarily restock آنها را در حالی که حفاظت از سلامت هر کسی که کار می کند و در بازدید از یک خروجی و یا سفارشات تحویل داده شده است.

به عنوان مارک ها به سرعت تغییر شکل جنبه های کسب و کار خود تبلیغات دیجیتال نباید اجازه سقوط توسط ایستگاه فرعی. گزارش هوا بیشتر سنتی و دیجیتال صرف نظر گرفتن قابل پیش بینی جست و خیز کردن و درست است که مبارزات طراحی شده برای مجموعه ای دیگر از شرایطی باید تامل است. اما آیا این زمان برای جلوگیری از همه تبلیغات دیجیتال; بلکه بازاریابان باید به طور دقیق در مورد رویکرد خود را به صرف.

سال گذشته استراتژی های دیگر اعمال می شود

اگر شما در خرده فروشی, تیم خود را صرف هزاران ساعت تکمیل یک قرن 21, تبلیغات, راهکار. شما می دانید مشخصات مشتریان هدف خود را—خود را دوست دارد و دوست خود را صرف عادات چه مارک آنها برای چه فروشگاه های آنها مراجعه کنید. شما AB-تست شده و اگر اطلاعات شما بازی بعدی در سطح خوب, شما می دانید چه کپی آگهی با این نسخهها کار بهترین برای “هاکی مامان در مینیاپولیس که خرید کفش پاشنه بلند” و یا اگر پیام رسانی تولید و فروش برای “یقه سفید مردان در نیویورک که خرید ورزشی و بلیط کنسرت.” اما این دهه است که به یک پیش بینی نشده شروع می شود.

غیر معمول زمان خود را مجموعه ای از مخاطبان بخش و چگونه خرده فروشان خود را صرف آگهی دلار باید منعکس کننده تغییرات است.

در حالی که داده ها-صفحه هدف هوشمند عادی در طول دوره شما نیاز به قرار داده است که راهکار در قفسه برای هم بودن. جهانی و همه گیر و قریب الوقوع رکود اقتصادی در حال آوردن یک شیفت به خرده فروشی. حتی نسبتا شاغل بازاریابی جوانب مثبت نیست در ضخامت از نیروی کار در طول رکود اقتصادی سال 2008 و یا پس از 9/11. بنابراین از آن زمان به قلم مو رنگ کردن در درس های آموخته شده از گذشته سخت و درک کنند که مصرف کنندگان خود را در حال هزینه و صرفه جویی در به طور کامل به روش های مختلف از آنها فقط چند هفته پیش. در حال حاضر پول نقد بسیار مهم است به مصرف کنندگان’ طرز فکر.

جدید, مفید, تقسیم بندی

غیر معمول زمان خود را مجموعه ای از مخاطبان بخش و چگونه خرده فروشان خود را صرف آگهی دلار باید منعکس کننده تغییرات است.

به استثنای فوق العاده لوکس فروشان هدف بالا افراد ارزش خالص بازاریابان در حال حاضر به احتمال زیاد مشتریان که نگران هستند در مورد چک کردن حساب و تنها برای خرید بهترین تخفیف برای اقلام ضروری مانند مواد غذایی, لوازم خانگی, لباس, اصول اولیه و غیر منتظره مورد پرواز کردن قفسه کاغذ توالت. در سال 2020 این گروه از مصرف کنندگان است که مخاطبان بخش.

بزرگسالان جوان در مناطق شهری که حقوق و مزایای خود را حفظ شغل خود ادامه خواهد داد به صرف به عنوان آنها به تازگی اگر چه سراسر شهر بود خود فاصله قوانین و طولانی نگرانی از شرکت های بزرگ کاهش نیروی خود را محدود خرید آنلاین بسیار بیشتر از حد معمول است. که یکی دیگر از مخاطبان بخش برای COVID-19 دوره است. مصرف کنندگان به معنی هنوز هم می تواند درمان خود را به بزرگتر-خرید بلیط مانند خودرو یا high-end شراب و شکلات. و این که مخاطبان بخش است.

تمام گفته شخصی پیام در مورد کسی که خود را در زمان مصرف هستند و آنچه آنها در واقع نیاز است که از ارزش باور نکردنی در حال حاضر.

Hyper-ربط بیش از hyper-هدف قرار دادن

در واقع پیر rulebook تکیه بیش از حد-بازاریابی هدفمند و نسبتا رایگان-هزینه های مصرف کننده پایه و جدید rulebook به طور فزاینده ای مورد ملاحظه مربوط به نام تجاری به سوی گسترده تر مجموعه ای از خانواده ها با کمتر مصرفی دلار است. تا زمانی که به تازگی شخصی تبلیغات مشغول به کار در سیستم عامل های دیجیتال. اما این تغییر در هزینه های مصرف کننده رفتار ارائه یک واقعیت جدید: قدیمی خود را به مشخصات مشتری به معنی هیچ چیز اما وضعیت خود را در حال حاضر به معنی همه چیز است.

برندها نمی توان تن-ناشنوا با بازاریابی خود را در حال حاضر و یا در ماه های آینده. به اعتباری خرده فروشی در جامعه بسیاری از اعضای آن در حال انجام آن حق است. میسی آمازون و تخت حمام و فراتر از آن در حال نگه داشتن مشتریان مطلع در مورد آنچه که مارک های خود را انجام می دهند برای کمک به اطمینان از فروشگاه و محصولات به درستی مقادیر برای این زمان. آنها با قرار دادن سلامت مشتریان و کارکنان به وضوح خواندن یک اتاق که پر از نگرانی مردمی است.

ملاقات کنندگان که در آن آنها

ملاقات کنندگان که آنها در این لحظه. ارائه ارزش در چگونه شما در رسیدن به آنها ارائه آنها را با ارائه می دهد (تخفیف, رایگان, تحویل, پول نقد بازگشت پاداش) و در نظر گرفتن خود را در حال تحول هزینه های تصمیم گیری.

مصرف کنندگان نگران اقتصاد شخصی و داشتن لوازم اساسی در صفحه اصلی برای دریافت از طریق روز خود را به روز. به عنوان یک مثال عالی از یک نام تجاری پله تا به این واقعیت وزارت معارف را جنوب غربی جلو پنجره ارائه شده تاکو کیت که خوراک چهار تا شش نفر در حالی که ارائه یک بازی سرگرم کننده پخت و پز فعالیت است. خانواده و دوستان شما می توانید به اشتراک گذاری یک وعده غذایی در حالی که یک نام تجاری به شکل یک ارتباط عمیق با مشتریان در طول زمان دشوار است. خرده فروشان می توانند یاد بگیرند از این مثال با ارائه خانواده کیت که کمک به مصرف کنندگان کاهش نگرانی های روزمره تنها با یک کلیک در قیمت تخفیف.

در مجموع ما در حال حاضر زندگی می کنند در زمان های مختلف نسبت به قبل خیلی خرده فروشان باید تجدید نظر چگونه آنها را در بخش تبلیغات صرف و پرداختن به نیازهای مشتریان مربوطه در راه است. آن دورانی که در آن بزرگ خرده فروشی بازاریابان را گام به گام نیست بازگشت.

به عنوان یک سرویس به جامعه ما خیلی از ما coronavirus مربوط به پوشش برای همه در دسترس است با رایگان Adweek عضویت. هرگز از دست یک کلید داستان با ثبت نام به صورت روزانه ما اولین چیزهایی که اول عضویت در خبرنامه و نظر به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از ما روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>