خرده فروشان در حال بازگشایی درهای خود را—در اینجا چگونه آنها را به مصرف کنندگان امن

کلید بینش:

  • برای بازگشایی فروشگاه در گیر خرده فروشی تجربه متفاوت خواهد بود با کاهش, فروشگاه ساعت, فروشگاه-توسط-قرار ملاقات خدمات و اجتماعی فاصله گرفته است.

در حالی که تایید coronavirus موارد ظهور در سراسر کشور و برخی از کشورهای در حال خارش به بازگشایی با وجود فدرال عمومی دستورالعمل های ایمنی در مورد تدریجی comebacks—یعنی که نیاز به حداقل دو هفته کاهش در موارد و باید قوی تست در محل برای کارگران خط مقدم.

در همان زمان فشارها از بلندی رکود اقتصادی ناشی از گسترده مستندات در حال هل دادن زنجیره های خرده فروشی به بازگشایی شده است. زیر فروشگاه ها خواهد شد باز کردن درهای خود را به عموم مردم در سراسر ممکن است اما ایجاد پروتکل های سختگیرانه تر برای نگه داشتن مشتریان امن است.

در حالی که بسیاری از خرده فروشان در نظر گرفتن روش های مختلف آنها در حال اجرای چند شیوه رایج مانند نگه داشتن اتصالات اتاق بسته نصب پلکسی گلاس عطسه سپاه پاسداران در پرداخت و نمایش علامت تشویق اجتماعی فاصله.

بهترین خرید

مینه سوتا را Geek Squad اذوقه رسان الکترونیک زنجیره ای Best Buy, شروع باز کردن 200 مکان های این ماه است. گرفتن ؟ در فروشگاه مشاوره باید با تعیین وقت قبلی انجام می شود. مشتریان خواهد شد در یک خدمات توسط کارکنان که باید پوشیدن صورت پوشش و دستکش و اسکورت تعیین شده خود را به خریداران و از قرار ملاقات خود را. مناطق ترافیک بالا در سراسر فروشگاه خواهد بود مقادیر بیشتر. پرداخت های نقدی قابل قبول نخواهد بود. کارکنان مورد نیاز خواهد بود به انجام daily health check-ins از طریق شرکت در برنامه است.

چیکو را

چیکو چهار مارک های کاخ سفید در بازار سیاه سوما, ثبتشده و اسم آن ذخیره شده اند بازگشایی در یک نورد اساس پس ممکن است 4. خرده فروش تا به معرفی یک فروشگاه-توسط-قرار ملاقات خدمات (شبیه به یک اجرا در بهترین خرید). زنان لباس های زنجیره ای است شانس خوبی از نظر مالی در طول مستند. بنا به گزارش چیکو تجربه دو رقمی دیجیتال در صد رشد پس از آن آجر و ملات فروشگاه توقیف در اواسط ماه مارس و جدید اختصاصی روش مجازی یک ظاهر طراحی شده, سبک, اتصال, به تصویب رسید, در سراسر فروشگاه های آن است.

فاصله

فاصله را اسم فروشگاه و همچنین Athleta, Banana Republic, Intermix جینی و جک و نیروی دریایی را باز درهای خود را تا پایان این ماه با پروتکل های بهداشت در محل و همچنین به عنوان کاهش می یابد, فروشگاه ساعت و پا ترافیک. مواردی است که سعی شده در, و یا بازگشت برگزار خواهد شد و قبل از آنها در حال بازگشت به فروش زمین. اتصالات اتاق و دستشویی بسته باقی خواهد ماند ،

دیوید لباس عروس

آمریکایی لباس عروس و رسمی-wear فروشگاه که بیرون آمد از ورشکستگی در آغاز سال 2019 برنامه به تمام 300+ مکان های باز ژوئن 1. لباس عروسی نام تجاری شروع به باز کردن درب در یک نورد اساس در اواسط ماه آوریل با محدود فروشگاه اشغال و پراکنده در زمان انتصاب. تنها دو نفر مجاز در در فروشگاه قرار ملاقات. فروشگاه های عمل با تغییر ساعت و بسته خواهد شد سه شنبه ها و شنبه ها به اختصاص ساعت های اضافی به نظافت و بهداشت. نوار نشانه گذاری در روی زمین در هر محل خدمت خواهد کرد به عنوان یادآوری برای اجتماعی فاصله اما نام تجاری می کند و هشدار می دهند که با توجه به ماهیت صمیمی تغییرات سبک را باید در مجاورت نزدیک. پرداخت های نقدی قابل قبول نخواهد بود.

Dick’s Sporting Goods

پنسیلوانیا-شرکت بر اساس گزارش furloughed بیشتر از آن 40,000 کارکنان در اواسط ماه آوریل است. در اوایل این آخر هفته گذشته, dick’s Sporting Goods افتتاح بیش از 250 مکان در 25 متحده در سراسر کشور از جمله آلاباما, Florida Georgia, ایندیانا, تنسی, تگزاس و ویرجینیا است. اجتماعی جدید فاصله از پروتکل های استفاده شده و همچنین به عنوان تعیین شده خرید ساعت برای در معرض خطر مشتریان (از ساعت 8 صبح به 9 صبح دوشنبه از طریق شنبه و از ساعت 9 صبح تا 10 صبح روز یکشنبه). Dick’s Sporting Goods ادامه خواهد داد به ارائه منظقه تماس وانت برای خریداران که نمی خواهید برای ورود به فروشگاه.

Kohl’s

سرمه را باز درهای خود را در چهار ایالت آرکانزاس, اوکلاهما, کارولینای جنوبی و یوتا—on May 4 و 10 اضافی فروشگاه میله میله برای باز کردن ممکن است 11. ساعت های عامل شده اند کاهش می یابد از ساعت 11 صبح تا 7 بعد از ظهر روزانه تا اطلاع ثانوی و اختصاصی ساعت برای در معرض خطر خریداران برگزار خواهد شد هر دوشنبه چهارشنبه و جمعه از ساعت 11 صبح تا ظهر. جدید دیگر سلامت اقدامات ایمنی شامل از بین بردن در راهرو وسایل به جای اجتماعی فاصله; اجرای touchless پرداخت; احداث فاضلاب ایستگاه; همکاران مطابق با چرخ دستی بین استفاده و محدود کردن مشتری اشغال. کارکنان را به معرض اجباری سلامتی و درجه حرارت چک قبل از هر تغییر و را مجبور به پوشیدن ماسک و دستکش.

میسی

این هفته فروشگاه کهنه میسی افتتاح 68 از آن اسم فروشگاه ها و برنامه های بازگشایی اکثر مکان های خود را (از جمله Bloomingdale و Bluemercury) تا اواسط ماه ژوئن. دیگر از افزایش فرکانس از تمیز کردن و بهداشت میسی نیز جای دست عفونی و اجتماعی فاصله یادآوری در سراسر فروشگاه. مشتریان نیاز به استفاده از ضد عفونی کننده دست از تلاش بر طلا و جواهر. لباس که سعی شده است در و یا بازگشت برگزار خواهد شد و قبل از بازگشت به خرید و فروش زمین و بسیاری از خدمات است که نیاز به نزدیکی (مانند بند اتصالات و یا تغییرات) بسته باقی خواهد ماند. زیبایی مشاوره نمی خواهد به حالت تعلیق اما وجود خواهد داشت بدون لمس محدودیت به طوری که مشتریان نمی تواند رسیدگی به نمونه محصولات.

Nordstrom

سیاتل مستقر لوکس بخش خرده فروشی زنجیره ای Nordstrom آغاز خواهد شد باز کردن فروشگاه خود را (از جمله خود Nordstrom Rack رسانه ها) در یک نورد اساس هر چند هنوز معلوم نیست که مکان خواهد بود عامل اول است. Nordstrom برنامه ای برای محدود کردن تعدادی از مشتریان در فروشگاه های نزدیک برخی از اتاق پرو, افزایش تمیز کردن و مطابق با اصول پیاده سازی درایو از طریق وانت و سبک مجازی مشاوره. صورت پوشش ارائه خواهد شد برای کارگران خریداران و فروشندگان است. لباس که سعی شده است در و یا بازگشت برگزار خواهد شد و قبل از بازگشت به کف فروش و خدمات است که نیاز به نزدیکی (مانند ابرو شکل دادن به تغییرات و یا در فروشگاه و رستوران ناهار خوری) بسته باقی خواهد ماند. پرداخت نقدی قابل قبول نخواهد بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im