خرده فروشی M&A بازگشت به زندگی به عنوان فروشگاه بازگشایی

کلید بینش:

  • این بیماری همه گیر است که ایجاد فرصت هایی برای سرمایه گذاران به عنوان ورشکستگی و تجدید ساختارها کوه.

مالکیت و ادغام و فعالیت است و بازگشت به زندگی به عنوان فروشگاه بازگشایی و ثبات در بازار سرمایه زیر بنای علاقه در dealmaking.

گرم شدن می آید تقریبا دو ماه پس از شوک اولیه از این بیماری همه گیر ریخته به سهام و مسدود می پردازد.

Uber پیشنهاد به ترکیب خود را با GrubHub برای بیش از 6 میلیارد دلار با ادامه مذاکرات پس از دوم رد این پیشنهاد را به عنوان بیش از حد کم می تواند upend تحویل غذا خدمات کسب و کار و سیگنال که شرکت ها در حال به دست آوردن اعتماد به نفس در توانایی خود را برای انجام معاملات.

در حالی که اکثر خریداری نمی گرفتن عناوین مانند یک پتانسیل بارگذاری-GrubHub ادغام تعدادی از استراتژیک acquirers خصوصی حقوق صاحبان سهام شرکت ها و صندوق های تامینی با یک اعتبار برای خرید دارائی های مشکل هستند eyeing اهداف.

یکی از اولین نشانه هایی از فعالیت چنین آمد در اواخر ماه آوریل هنگامی که نام تجاری شرکت مدیریت تعامل با برندها به دست آورد دوار جهت کباب کردن مرغ مرغ های زنجیره ای بوستون بازار از سهام خصوصی شرکت Sun سرمایه همکاران.

ورشکستگی و تجدید ساختارها را به آزاد کردن تعدادی از دارایی های برای فروش در کوتاه مدت و در ماه های آینده.

کسانی که دارایی می تواند شامل برادران بروکس, J. Crew, victoria’s Secret, طراح, جین با نام تجاری واقعی دین, مرحله, فروشگاه خاموش-قیمت بنر Gordmans زنان جین با نام تجاری NYDJ و JCPenney و شاید آن علامت های تجاری برچسب خصوصی مانند لیز کلیبورن.

در حالی که Neiman Marcus است که به نام به عنوان یک هدف بالقوه با Mudrick مدیریت سرمایه هل دادن یک فروش اصلا انتظار لوکس خرده فروش به دست آورد هر زمان به زودی, به گفته منابع آشنا با این وضعیت که نخواست نامش فاش شود زیرا چنین مذاکرات خصوصی هستند.

برای انجام مزایده در این مرحله با فروشگاه ها هنوز به طور کامل باز خواهد در نتیجه کم ارزش است که نمی خواهد به نفع وام دهندگان و یا طلبکاران. که بارها ذکر شده به احتمال زیاد خریدار خلیج هادسون است نه نشان داده شده است هر گونه علاقه در این مرحله و نه به احتمال زیاد مالی توانائی برای انجام یک معامله.

خلیج هادسون است نیز همان مشکلات دیگر خرده فروشان مانند Neiman Marcus خود ادعا با—یعنی یک بار بدهی بالا و ذخیره تعطیلی.

ترکیبی از این دو لوکس زنجیره ای تنها را حس می Neiman مارکوس در خلیج هادسون است به پاک کردن بدهی های خود را از ترازنامه خود را از طریق بدهی به حقوق صاحبان سهام مبادله و یا برخی از وسایل دیگر.

Neiman Marcus کاهش یافته است به نظر در حالی که در خلیج هادسون است و Mudrick نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

آن است که بیشتر احتمال دارد وام دهندگان که در حال حاضر کنترل Neiman Marcus, از جمله اقیانوس آرام سرمایه گذاری مدیریت شرکت TPG و Kempner دیویدسون مدیریت سرمایه را صبر کنید تا زمانی که اقتصاد شروع به بهبود می یابند به دنبال فروش, کسب و کار, منابع گفت. آن احزاب را پس از دریافت یک ارزیابی بالاتر.

همانطور که برای J. Crew, گروه, منابع, گفت, Adweek که منجر به تشکیل پرونده ورشکستگی J. Crew کسب و کار نه تنها برای فروش اما یک معامله نزدیک به جوهر است.

J. Crew گروه کاهش یافته است به نظر.

برادران بروکس و راز ویکتوریا از سوی دیگر و همچنین JCPenney ممکن است همه دیدن معاملات در ماه های آینده.

برادران بروکس, برای مثال, استخدام بانک سرمایه گذاری PJ جزایر است و وزن آن گزینه های مالی که ممکن است شامل فروش منابع گفت.

“در دوره عادی از کسب و کار برادران بروکس به طور مداوم به بررسی های مختلف و گزینه های استراتژیک به سمت شرکت برای رشد و موفقیت در همکاری با مشاوران مالی در PJ سلیمان. ما چیزی را اعلام کند در این زمان” یک سخنگوی شرکت گفت.

راز ویکتوریا است که هنوز هم در بزرگ پس از آن پدر و مادر, L مارک و سابق خود را خریدار شرکت سهام خصوصی چنار شرکای توافق کردند به فسخ یک معامله که ارزش همراز با نام تجاری در 1.1 میلیارد دلار است.

نه تنها می تواند چنار نشان می دهد علاقه—آن را به یک تاریخ به صورت آزمایشی قابل توجه معاملات تنها به بازگشت با قیمت پایین تر در دست مدیریت نام تجاری شرکت و صاحبخانه به احتمال زیاد نشان می دهد مورد علاقه منابع گفت.

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>