رستوران’ آخرین فصلنامه نتایج ارائه تصویر واضح تر از Covid-19 تاثیر

کلید بینش:

  • پیتزا دومینو و Popeyes هستند برخلاف روند کلی با تحویل پیتزا و ساندویچ مرغ اثبات می شود همه گیر اثبات است.

فست فود و قهوه زنجیر گزارش آخرین درآمد سه ماهه این هفته—یعنی مک دونالد یام مارک های رستوران, مارک های بین المللی, استارباکس و Dunkin’—ارائه یک تصویر واضح تر از پیامدهای این بیماری همه گیر کوروناویروس تا به حال در این صنعت است.

مهمترین آنها همان-فروش فروشگاه در چند زنجیره ای که شکست اعداد برای زمانی که اقامت در خانه سفارشات شروع به صادر می شود تا حد زیادی کاهش یافت و بین 25% و 35%.

برخلاف روند غالب یکی از مهره های بازی دومینو پیتزا و رستوران, مارک های بین المللی را Popeyes.

مرغ های زنجیره ای را از همان فروشگاه فروش رشد mouthwatering 26 درصد طول کلی سه ماهه به عنوان جذبه از آن ساندویچ مرغ است اثبات می شود همه گیر مقاوم در برابر.

مهره های بازی دومینو است که نتیجه در گزارش هفته گذشته ارائه یک تصویر لحظهای از سه هفته از آن در سه ماهه دوم از 23 مارس تا آوریل 19, که در طی آن همان فروشگاه فروش شد تا امیدوار 7 ٪ در ایالات متحده آمریکا

این همه خبر خوب در رستوران برندها که همچنین شامل برگر کینگ و Tim Hortons. ، نتایج نشان داد در مقایسه با فروش در سه ماهه شد پایین 3.7% در آن گل سرسبد نام تجاری و کاهش بیش از 10% برای خود کانادا بر اساس زنجیره ای قهوه.

مک دونالد در ضمن شکست آن قابل مقایسه فروش برای سه ماهه اول به بخش. آن همان فروشگاه فروش برای دوره اکثر بشدت تحت تاثیر این بیماری همه گیر افتاد 25% بین اواسط ماه آوریل و اواسط ماه آوریل آن CFO کوین Ozan گفت: در طول یک درآمد تماس بگیرید. برای سه ماهه اول به عنوان یک کل جهانی قابل مقایسه فروش شد به 3.4%.

یام با تجربه, تخت, همان فروشگاه فروش جهانی هفته اول ماه مارس با کاهش هفته بعد به عنوان قابل مقایسه فروش کاهش یافت 10 ٪ است. از نیمه دوم مارس و آوریل همان فروشگاه فروش جهانی کاهش یافت 30 ٪ به طور متوسط با 20% از فروشگاه های آن بسته شرکت CFO Christoper ترنر گفت: در طول سه ماهه خود را درآمد تماس بگیرید.

یام فردی مارک های منعکس شده از شرکت گسترده نتایج مشابه-فروشگاه فروش پایین برای پیتزا کلبه بین 20 ٪ و 25 ٪ در اواخر ماه مارس و اوایل آوریل بازه زمانی در حالی که تاکو بل کاهش یافته و نزدیک به 30 درصد و KFC کاهش یافت و حدود 35 درصد است.

اما بهبود در اینده نزدیک برای فست فود کنگلومرا: ترنر گفت که “از آنجا که زمان دوره و در هفته های اخیر ما شاهد فروش جهانی روند بهبود قابل توجهی در تمام برندها در رستوران ها که باز هستند و عامل.”

او گفت که این شرکت هنوز در مورد 10,000 فروشگاه بسته شده و چگونه کسب و کار کرایه رفتن به جلو در سرعت بستگی دارد از بازگشایی در آسیا و آمریکا

همان-فروش فروشگاه در ایالات متحده محل Dunkin’ کاهش یافته است کمی بیش از 19 درصد در طول سه هفته گذشته از ماه مارس است. فروش قابل مقایسه در خواهر با نام تجاری Baskin-Robbins شد پایین کمی بیشتر از 23 درصد در طول همان دوره سه هفته با توجه به درآمد این شرکت اعلام.

استارباکس نیز گزارش داد همان فروشگاه فروش نتایج این هفته برای آخرین سه ماهه با 3 درصد کاهش در آمریکا و ایالات متحده در حالی که در سطح بین المللی قابل مقایسه فروش کاهش یافت و بیش از 30 درصد.

Chipotle که گزارش سه ماهه خود را درآمد در هفته گذشته فاش کرد که در حالی که ماه مارس شروع یک نکته مثبت به عنوان Covid-19 محدودیت شايع تر شد این شرکت قابل مقایسه فروش کاهش یافت و از 16 ٪ در ماه با هفته منتهی به 29 مارس در ویژه پایین 35 درصد است.

Domino’s گفت فروش قابل مقایسه با ایالات متحده در سه ماهه اول افزایش 1.6% در مقابل 3.9 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل در حالی که در سطح بین المللی بودند تا 1.5 درصد در مقایسه با 1.8 درصد در سال قبل. این شرکت اشاره کرد که تقریبا همه از آن ایالات متحده فروشگاه ها باز باقی می ماند.

در حالی که آمریکا به یک نقطه روشن برای تحویل پیتزا زنجیره ای را گفت که همان فروشگاه فروش آن در فروشگاه های بین المللی کاهش یافته است 3.2% در طول سه هفته اول از سه ماهه دوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>