رستوران داخل نوادا قمار می تواند بازگشایی در طول فاز یک

نوادا بازی کنترل هیئت مدیره اعلام کرد رستوران داخل قمار خواهد شد مجاز به بازگشایی در فاز اول دولت COVID-19 طرح بازیابی.

توجه به مجوز gaming خواص منتشر شد پنج شنبه شب متحده که رستوران ها که در دیدار با صنعت خاص الزامات مندرج توسط رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak هوایی بازگشایی بلکه باید با دریافت تاییدیه از هیئت مدیره قبل از آنها می توانید انجام دهید.

با توجه به اطلاع قبلی از بازی این ملک باید با تایید هیئت مدیره “آیا وجود یک ورودی جداگانه برای رستوران جدا از هر گونه ورود به رستوران کردن کف بازی.”

اگر نه اموال به توضیح دهید که چگونه آن را به مطمئن شوید که مشتریان می توانند وارد رستوران بدون عبور از کف بازی.

همان جایی می رود برای دستشویی. اگر وجود دارد هیچ سرویس بهداشتی در داخل یک رستوران ملک باید توضیح دهد که چگونه این اطمینان را به کاربران می توانید وارد دستشویی بیرون رستوران بدون راه رفتن روی کف بازی.

خواص واقع در شهرستان با جمعیت 100 ، 000 یا بیشتر نیز خواهد شد نیاز به ارائه یک برنامه نشان میدهد که چگونه آنها را به نگه داشتن مردم از ازدحام در خارج از رستوران در حالی که آنها صبر کنید را وارد کنید.

اگر یک بازی ملک بخواهد به بازگشایی یک رستوران را نیز باید متعهد به پیروی از “هر گونه بخشنامه و یا دستور صادر شده توسط آن شهرستان کمیسیون و یا بهداشت و درمان منطقه است که تصویب اقدامات محدود کننده در بازگشایی.”

در این اطلاعیه آمده است که هیئت مدیره خواهد شد و اجرای این مقررات در رستوران ها که فقط تا حدی باز است که این مقررات ممکن است تغییر به عنوان اطلاعات جدید در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس در دسترس می شود.

تماس با حداکثر Michor در [email protected] یا 702-383-0365. Follow @MaxMichor در توییتر.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im