رستوران در لاس وگاس’ گردشگری راهرو تاخیر بازگشایی

در حالی که برخی از لاس وگاس صاحبان رستوران شد و سریع برای بازگشایی در پی coronavirus خاموش کردن بسیاری در گردشگری راهرو تاخیر ممکن است برای ماه ها به عنوان آنها ارزیابی شرایط در اطراف آنها.

اوان Glusman مدیر کل پیرو این غذاهای ایتالیایی در 355 مرکز کنوانسیون رانندگی گفت: در حالی که او نیست تنظیم دقیق بازگشایی تاریخ او فکر, از انتظار تا هفته اول سپتامبر.

پیرو است که به عنوان آدرس آن نشان می دهد در نزدیکی مرکز کنوانسیون لاس وگاس می شود بسیاری از مشتریان خود را از وقایع اتفاق می افتد وجود دارد. و با چندین بهار کنوانسیون لغو شد و این شهر به طور سنتی آهسته فصل تابستان او فقط فکر نمی کند که او را ببینید ترافیک.

“البته این وزن” در تصمیم Glusman گفت. “من نمی دانم چه چشم انداز واقعا به نظر می رسد.”

دیانا Maisondieu-<url> صاحب Pamplemousse در 400 E. صحرا Ave. در یک وضعیت مشابه است.

“کاملا رک و پوست کنده من احتمالا به دنبال در ماه سپتامبر” Maisondieu-<url> گفت. “من انتظار برای دیدن یک بار قمار باز و مرکز کنوانسیون. من امید آن خواهید بود زودتر از آن, اما من در حال انتظار برای برخی از بازدید کنندگان را به عقب بر گردیم و همه چیز را به شلوغ.”

او گفت که او تا حدودی با تشویق این خبر که Wynn Las Vegas, برنامه ای برای باز کردن پنج رستوران مه 29, اما همچنان محتاط است.

“براوو” او گفت:. “این تقریبا مانند floodgates باز کرده اند. اما من هنوز مردد چون ما در برند-سرزمین های جدید است.”

آماندا Signorelli شریک مدیریت از طلایی هدایت Steakhouse در سراسر نوار در 308 W. صحرا Ave. گفت: رستوران, تیم مدیریت نشده است حل و فصل در تاریخ اما احتمالا با آغاز هفته.

“پس از ژوئن 1, اما زودتر از سپتامبر” Signorelli گفت. “ما در حال تماشای از نزدیک حرکات قمار — آنچه که آنها در حال بازگشایی و زمانی که آنها در حال بازگشایی آنها.”

او هم گفت که او تا حدودی heartened توسط وین تصمیم.

“من خوشحالم برای دیدن وجود دارد رفتن به افزایش حرکت و مردم در آینده به خصوص در انتهای شمال نوار” Signorelli گفت.

به عنوان هر دو محترم موسسات — طلایی هدایت تاریخ به سال 1958 Pamplemousse 1976 — در آنها ساخته شده است وفادار موارد زیر در طول سال و Signorelli و Maisondieu-<url> گفت: هر دو رستوران خود شده اند و تماس با مشتریان هر دو محلی و پژوهنده در مورد بازگشایی.

یکی دیرین نوار برجسته که تصمیم به صبر است Peppermill که بازگشایی آن اتاق ناهار خوری جمعه. پگی Orth که مشغول به کار در 49 ساله رستوران برای 47 سال و مدیریت آن را برای 34 گفت که او آماده بود.

“این شگفت آور بود; آن کامل بود,” او گفت:. “ما واقعا خوب است.”

او گفت: آنها در خدمت حدود 250 مشتریان بین 7 صبح و 2:30 بعد از ظهر

“به طور معمول این امر می تواند در حدود 500, اما شما می دانید چه ؟ روز اول پس از باز شدن بسته شده و تمام شهر بسته شد من که” او گفت:.

Orth گفت: به محض این که رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak داد OK برای باز کردن در زیر برخی از دستورالعمل های او شنیده از مالک در رنو است.

“رئیس من به من زنگ زد و گفت آماده ای ؟” او گفت:. “من گفت: ما آماده هستیم; ما انجام داده ایم چیزی جز تمیز کردن بالا به پایین.” پس از این رستوران غرفه ثابت هستند او گفت: آنها نصب چهار پا-بالا پلکسی گلاس پانل در تقسیم بین آنها است.

ساعت 7 صبح تا 11 p. m., روزانه, او گفت:, و در حالی که افسانه ای سالن نشده بازگشایی شد, کوکتل در حال خدمت در کافی شاپ.

در پیرو را Glusman گفت: او را در تماس با برخی از مشتریان به طور منظم از جمله سماع است که برنامه ریزی شده برای اوایل ماه نوامبر است.

“ما در حال گرفتن برخی از کشش وجود دارد که خوب است,” او گفت:. “ما در حال گرفتن مقدار زیادی از کشش برای CES” ماموت الکترونیک نشان می دهد که هر سال در ماه ژانویه برگزار می شود. او همچنین به یک شرکت فرانسوی که در اجاره پارکینگ خود را به مدت پنج روز در طول CES.

“من به تماشای اخبار در فرانسه تا آنجا که در اینجا” Glusman گفت.

و آنها فقط در زمان سپرده گذاری به صورت جهان از بتن خواهد شد که در اواخر ماه ژانویه است.

با توجه به این که ماه دسامبر خود را شلوغ دسامبر تا ژانویه بود خود را در شلوغ ترین ماه تا کنون و فوریه دوم-شلوغ ترین ماه در این بهار شده است یک بیت از یک شوک است.

“من در بازارهای دیگر” Glusman گفت. “من فکر می کنم وجود چنین مقید کردن انرژی است. مردم می خواهید برای دریافت.

“ما قصد داریم در هر نقطه. ما شده ایم در اینجا از ’82; ما جان سالم به در برد.”

تماس هایدی نزدیک Rinella در [email protected] یا 702-383-0474. Follow @HKRinella در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im