رستوران تامین کننده سرآشپزها’ انبار تحویل در لاس وگاس

سرآشپزها’ انبار اتحاد پیوست لیست رستوران کنندگان ارائه محصولات خود به مصرف کنندگان به عنوان ملت سازگار به COVID-19 بحران است. و آن را اضافه لاس وگاس به صفحه اصلی بازار آن را در خدمت است.

بیش از 35 سال آشپز انبار شده عرضه مواد غذایی به بیش از 35 ، 000 رستوران ها. لیست خود را از افراد مشهور آشپز مشتریان شامل توماس کلر ژان ژرژ Vongerichten اریک Ripert, Missy Robbins, Michael مینا نانسی سیلورتن دن باربر, Daniel Boulud و خوزه آندرس.

این شرکت در حال حاضر راه اندازی یک وب سایت است که اجازه می دهد تا به سفارش همه چیز را از کالاهای اساسی مانند ماکارونی و برنج و غلات به محصولات بالا پایان مانند سن گوشت و غذاهای دریایی خوب و پنیر salumi. انتخاب غیر غذایی مانند وینیل دستکش نیز در دسترس هستند. و لاس گیاهخواران می توانید شروع به قرار دادن دستور در حال حاضر.

“با توجه به نیاز فوری برای تحویل خانه ما به سرعت در حال pivoting کسب و کار ما برای کمک به دریافت مواد غذایی به خانواده و خانه در لاس وگاس” مدیر فروش اسپنسر Rudow می گوید.

خریداران می توانند سفارش در shop.chefswarehouse.com. در لاس وگاس شهری در دستور قرار داده شده و توسط 5 بعد از ظهر می تواند تحویل روز کسب و کار بعدی با تحویل رایگان برای سفارشات بیش از $200 و 35 دلار هزینه ارسال برای سفارشات کوچکتر. تماس تحویل در دسترس است.

وانت نیز در دسترس خواهد بود برای سفارشات بیش از $100. و این شرکت متعهد به اهدای 10 درصد از سود ساخته شده از طریق وب سایت بیش از شش ماه آینده برای حمایت از “خط مقدم furloughed کارکنان و دیگر نهفته اعضای foodservice صنعت که به لحاظ مالی رنج می برند در حالی که رستوران ها در سراسر کشور عمدتا بسته است.”

تماس Al مانچینی در [email protected] Follow @AlManciniVegas در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>