صاحب رستوران به 50 وعده غذا در روز به گرسنه لاس گیاهخواران

در میان COVID-19 pandemic, افراد, خانواده ها و کسب و کار در لاس وگاس پله تا برای ارائه کمک به مردم در جامعه هستند که نیاز به مواد غذایی و خدمات و پشتیبانی. در اینجا داستان در مورد افرادی که پیشرو با مهربانی و اثبات جامعه است #VegasStrong.

صاحب رستوران به دور از 50 وعده غذا در روز

وقتی Iman Haggag آموخته است که هزاران نفر از مردم در لاس وگاس از کار شد او گفت که او تلاش برای قرار دادن در کفش خود را و انجام کاری برای کمک به.

حدود سه هفته پیش Haggag صاحب رستوران مصر گلدان شروع به ارائه 50 غذای رایگان در روز به هر کسی که در این دره که گرسنه است.

“چه ما در حال تلاش برای انجام آن باشد در اینجا برای هر کسی که نیاز به گفت:” Haggag.

هر کسی که گرسنه است, خوش آمدید به تماس رستوران در 702-754-6200 و انتخاب کنید تا یک وعده koshari, منظقه. محلی که بیش از 65 یا در غیر این صورت قادر به درایو می توانید بپرسید که وعده غذایی خود را تحویل داده می شود.

Haggag می گوید: وگان, ظرف برنج, عدس, آرنج, پاستا نخود سس گوجه فرنگی و پیاز کاراملی رستوران امضا ظرف.

او شده است با کمک diners که ارائه داده اند کوچک کمک های پولی به صندوق غذای رایگان و افرادی که هماهنگ انتخاب یو پی اس برای بی خانمان جوامع است.

در حالی که این رستوران دیده می شود حدود 70 درصد کاهش در فروش از آنجا که دولت به اجرا گذاشته مستند آغاز شد Haggag گفت که او در نظر دارد به ارائه وعده های غذایی روزانه تا زمانی که او به هیچ چیز دیگری برای ارائه.

“در حال حاضر زمان برای ایستادگی در کنار هم,” او گفت:.

سه گانه جورج کوره اهدا مواد غذایی

آشپز Rhori Kow و مدیریت تیم از سه گانه جورج کوره لگد کردن مواد غذایی جدید اهدای ابتکار با مراجعه به خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران در مرکز پزشکی دانشگاه در روز پنج شنبه بعد از ظهر.

حفظ اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و پروتکل های مواد غذایی را کاهش داده و در اصلی تروما ورودی که در آن بود و توسط اعضای مرکز پزشکی تیم و توزیع در داخل به آزمایشگاه و اعتراف به بخش. سه گانه جورج خدمه آماده بیش از 60 به صورت جداگانه پیچیده ناهار اجازه می دهد کارکنان به شتاب و بدون نیاز به ازدحام در اطراف خود خدمت سینی.

“ما خوش شانس بوده است قادر به باز بماند در طول این زمان و دریافت های بزرگ از جمله حمایت از جامعه” Kow گفت. “با بسیاری از قهرمانان در ساعت در حال حاضر این مهم است که ما زندگی می کنند تا نام خود و شارژ آنها را با قدرت ناهار حداقل ما می توانیم انجام دهیم.”

The Chainsmokers اهدا 10,000 ماسک

UMC دریافت کمک مالی از 10,000 KN95 ماسک از Chainsmokers در روز سه شنبه.

اواز یا موسیقی دو نفری, Alex پال و جلب Taggart, تا به حال اقامت در وین لاس وگاس برای بیش از سه سال است.

“این کمک مالی قابل توجهی از ماسک از Chainsmokers پشتیبانی از تلاش های ما برای آماده شدن برای هر گونه احتمالی آینده هجوم بیماران. با تشکر از شما برای الکس به خود جلب کرد و هر کس دیگری که این کمک مالی ممکن است” گفت: UMC مدیر روابط عمومی اسکات Kerbs.

تماس با Janna Karel در [email protected] Follow @jannainprogress در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>