گزارش: اظهارات آماده به دنبال تام بردی در رایگان آژانس

این اظهارات در حال آماده به دنبال آینده سالن از شهرت کارفرمایی تام بردی اگر او بازدید رایگان آژانس به گزارش روز شنبه.

ESPN Adam Schefter گزارش اگر بردی بازدید رایگان آژانس و سپس اظهارات خواهد بود بصورتی پایدار و محکم در ترکیب کنید و سعی کنید به استخدام او را به جنوب نوادا. Schefter گزارش می دهد که اظهارات سر مربی جان weather underground می خواهد بردی به اظهارات, در حالی که میهن پرستان شناخته شده برای علاقه شدیدی را در آوردن بردی بازگشت به انگلستان است.

بردی و اظهارات اند این موضوع از چند شایعاتی که 42 سال کارفرمایی آماده است تا بدون محدودیت رایگان برای اولین بار. بردی کشف شد چت با اظهارات صاحب Mark Davis در UFC 246. و UFC رئیس جمهور دانا و سفید و یک دوست خوب از بردی است گفت: اظهارات/بردی مشارکت باعث می شود “بیش از حد حس” اگر کارفرمایی می کند تصمیم به ترک انگلستان است.

همچنین در صبح روز یکشنبه NFL شبکه گزارش داد که میهن پرستان آماده به پرداخت بردی بیش از 30 میلیون دلار در سال به نگه داشتن او را. NFL شبکه همچنین گزارش داد که کنفدراسیون فوتبال آسیا غرب شارژر نیز آماده به دنبال بردی اگر او باعث می شود آن را به رایگان آژانس.

DraftKings تبلیغات در نیوجرسی در روز چهارشنبه ارسال شده شانس بردی تیم در هفته 1 2020 NFL فصل به طور منظم.

اظهارات باز به عنوان 20-1 طولانی عکس با پرستان -300 علاقه مندی به حفظ و شش بار قهرمان سوپر باول در انگلستان است.

اما اظهارات’ شانس بهبود برای 9-1 روز پنج شنبه در ساخت این اظهارات سوم به احتمال زیاد فرود نقطه بردی پشت شارژر (4-1) و میهن پرستان.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

تماس با Myles سیمونز در [email protected] یا 702-383-0350. Follow @MylesASimmons در توییتر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>