گزارش به تشریح قاچاق پرونده لاس وگاس افسر پلیس

گزارش دستگیری یک لاس وگاس افسر پلیس به تشریح مجتمع تحقیقات که دخیل او و برادرش در قانون, که با این نسخهها کار برای نوادا بخش جنگلداری در یک عملیات قاچاق ماری جوانا.

همچنین جزئیات جفت اتصال به برجسته تاجر محلی است که در مواجه با اتهامات جنایی در مورد.

طولانی گزارش خلاصه شواهدی که منجر به دستگیری پنج شنبه از افسر گشت عیسی Najera, 34 و برادر خود را در قانون ادواردو گارسیا, 46, در توطئه و ماری جوانا قاچاق اتهامات عنوان شده علیه. این گزارش مدعی است که مردان به فروش می رسد کنف شده بود با اسپری THC نفت به عنوان ماری جوانا در بازار سیاه است.

با توجه به اداره پلیس شهری دستگیری, گزارش تحقیق و تفحص آغاز شده در ماه فوریه هنگامی که یک “منبع اطلاعات” ارائه شده پلیس مبارزه با تروریسم واحد با یک نکته که یک مامور مترو و یک آتش نشان بودند و قاچاق غیر قانونی مواد مخدر.

این منبع همچنین پلیس گفت که یک تاجر محلی Norberto Madrigal ممکن است درگیر و “با استفاده از کسب و کار مشروع برای پنهان کردن این فعالیت های غیر قانونی.” Madrigal که معاون رئیس لاس وگاس لاتین اتاق بازرگانی بوده است دستگیر یا متهم در این مورد. تلاش برای رسیدن به او از نظر یکشنبه موفق شدند.

پیتر Guzman, اتاق رئیس جمهور گفت: در یک ایمیل یکشنبه که او می دانست هیچ چیزی در مورد Madrigal دخالت در این مورد. او در توصیف Madrigal به عنوان یک داوطلب است.

با توجه به دستگیری گزارش Madrigal است “صاحب چندین تخریب و پاکسازی شرکت همراه با چندین کسب و کار است که به نظر می رسد ماری جوانا مرتبط یعنی گیاهی انتخاب Inc. و گیاهی انتخاب NLV L. L. C.” قانون اجرای منبع ادعا کرد Madrigal نیز صاحب یک کنف مزرعه در نای شهرستان است.

دستگیری گزارش آمده است که منبع اطلاعات شناسایی شده در این گزارش به عنوان “فرزندان عراق” گفت: پلیس یک مرد او می دانست که تنها به عنوان “Lalo” تا به حال ارائه شده به فروش کوکائین به او. پلیس گفت که آنها بعد از شناسایی “Lalo” به عنوان گارسیا و تایید او به عنوان یک استاد راهنما با نوادا بخش جنگلداری ،

“دوم مرد شد و به عنوان یک افسر پلیس شناخته شده به SOI به عنوان ‘عیسی'” پلیس در گزارش خود نوشت:.

با توجه به سند و منبع عیسی گفت با این نسخهها کار برای اداره پلیس شهری و “شناخته شده است برای گشت زنی در این منطقه در نزدیکی استراتوسفر و” شهر برهنه.'”

“عیسی ارائه شده به فروش SOI ماری جوانا و اعلام کرده او می تواند تسهیل اخذ مقادیر زیاد” پلیس نوشت.

پلیس پس از شناسایی “عیسی” به عنوان Najera با توجه به گزارش. پلیس گفته این منبع ادعا کرد Najera به فروش خانه خود را و سرمایه گذاری سود در یکی از Madrigal کسب و کار.

“این SOI رله یک داستان است که رخ داده است در اطراف اکتبر یا نوامبر 2019,” پلیس نوشت. “عیسی بوده است حمل و نقل حمل و نقل از کنف در یک U-Haul برای Norberto زمانی که U-Haul خراب شد و در راه بازگشت از پهرومپ. عیسی دست پاچه و نمی دانم چه شد اما در نهایت قادر به تماس با یک دوست است که با کمک او در پریدن خودرو. U-Haul استفاده شد با توجه به مقدار زیادی از کنف منتقل می شود.”

بر اساس این گزارش این منبع پلیس گفت که “Madrigal عیسی و Lalo همه استفاده از WhatsApp برای برقراری ارتباط زمانی که آنها می خواهند به بحث در مورد فعالیت های غیر قانونی.”

پلیس گفت: منبع محققان نشان داد یک انبار در 800 W. مسکیت Ave. در لاس وگاس بود که اعتقاد بر این بود که محل که در آن کنف شد با اسپری THC.

یک پرونده بررسی های پلیس نشان داد که این ساختمان متعلق به NVDD برگزاری RP 5. این کسب و کار با توجه به دستگیری گزارش توسط NVDD Enterprises LLC که به ترسیم یک آدرس در 1300 بلوک شمالی بلوار هالیوود در لاس وگاس. هالیوود اموال متعلق به “مانوئل و رزا Madrigal,” در این گزارش اشاره کرد که “مانوئل Madrigal ذکر شده است به عنوان یک نام مستعار برای Norberto Madrigal.”

“این بار دیگر تایید می کند که اطلاعات داده شده توسط SOI در حالی که همچنین نشان می دهد Madrigal مشارکت در تولید و نگهداری مواد مخدر” به پلیس گفت:.

بحث در مورد اسپری کنف

در فوریه. 16 منبع پلیس گفت که او خواهد بود در دیدار با Najera.

“در طول این نشست دو در ظاهر به دوستان یا آشنایان آنها به عنوان شاهد صحبت کردن و دست دادن و در آغوش گرفتن” پلیس نوشت.

صوتی از جلسه ثبت شد. دو بحث “مسائل” و این که آیا آن را هنوز هم در انبار.

“آنها در حال بحث در مورد وزن و قیمت فروش به صورت اسپری کنف” پلیس نوشت. “Najera بحث فروش 90 پوند از اسپری THC کنف به کسی خارج از دولت است.”

Najera “ذکر شده هنوز در اختیار 350 پوند” پلیس اضافه شده است.

“کنف همراه با گارسیا و Madrigal همه ذکر شده در ضبط” پلیس نوشت: در گزارش بازداشت.

پلیس بعد از مشاهده گارسیا رانندگی به انبار در غرب کهور در موارد متعدد. در یک مثال پلیس گفت: گارسیا مشاهده شد “با یکی دیگر از ناشناخته نر بارگذاری چندین کیسه های سیاه و سفید به پشت مسطح کامیون کار.”

“این SOI همچنین تایید کرد کنف با اسپری THC منتقل شد از انبار با توجه به آینده بازرسی و در حال حاضر ذخیره شده در گارسیا خانه” پلیس نوشت.

Najera, گارسیا و Madrigal ملاقات در انبار 8 مارس و صرف بیش از یک ساعت وجود دارد و هم با توجه به گزارش.

“آنها مشاهده شد با هم صحبت کردن برای یک بخش زیادی از این زمان و همچنین رفت و برگشت به جلو و عقب در همان منطقه ای که در آن گارسیا شده بود روز قبل از حرکت سیاه و سفید در کیسه های پلاستیکی” پلیس نوشت.

در مارس 26, پلیس گفت: منبع ملاقات با گارسیا گارسیا در خانه است. پلیس گفت گارسیا نشان داد منبع ماری جوانا رشد با 30 گیاهان و “بن حاوی چه به نظر می رسد به توان 5 تا 10 پوند از اسپری THC کنف.”

بر اساس این گزارش گارسیا بحث Madrigal و Najera در این جلسه.

“گارسیا اظهار داشت: آنها ابتدا تا به حال بیش از 300 پوند از کنف که آنها کمرنگ و تمیز آنها را ترک با حدود 250 پوند خالص گل و جوانه” در این گزارش آمده. “گارسیا اظهار داشت: او معتقد است که آنها در حال حاضر در حدود 200 پوند باقی مانده است. او معتقد است Madrigal به فروش می رسد در حدود 50 پوند پشت سر خود را. گارسیا صدا ناراحت Madrigal رفتار اما می گوید او را به قرار داده تا با آن به بخشی از بزرگتر قانونی ماری جوانا کسب و کار.”

گارسیا با توجه به منبع ذکر دانستن مردم در کلمبیا که “به دنبال برای کسی که قادر به اجرای یک کسب و کار و تولید مایع THC.” گفتگو ثبت شد, پلیس گفت:.

حفاظت در تمام زوایای’

در این گزارش آمده است که پلیس راه اندازی یک کنترل خرید و پرداخت با استفاده از محرمانه خبرچین یا “CI” چه کسی داده شد 300 دلار برای خرید یک 1-پوند نمونه از THC-اسپری کنف.

“در این جلسه گارسیا با اشاره به CI است که او تا چند شرکای کسب و کار” پلیس نوشت. “یکی از آنها بود به عنوان یک ثروتمند صاحب کسب و کار با ارتباطات سیاسی دیگری بود که به عنوان یک پلیس محلی.”

بر اساس این گزارش گارسیا bragged که آنها “تا به حال حفاظت در تمام زوایای.” او همچنین اظهار داشت آنها در فرایند راه اندازی یک مجوز ماری جوانا کسب و کار ذکر شده داشتن یک کنف مزرعه در پهرومپ.

“گارسیا توضیح داد به CI فرایند پاشش کنف با THC” پلیس نوشت. “او اظهار داشت خواهر او بود که یک شیمیدان بود که به آنها کمک کرد در به دست آوردن برخی از مواد شیمیایی مورد نیاز برای ایجاد راه حل درست آن را اسپری.”

پلیس گفت: خبرچین داده شد یک پوند از THC-اسپری کنف توسط گارسیا که نمی خواهد قبول پول در ارز. پلیس در زمان کیسه به بخش پزشکی قانونی و آزمایشگاه که در آن مورد آزمایش قرار گرفت. با توجه به دستگیری, گزارش, آن را نمی تواند به طور قطعی شناسایی شده به عنوان ماری جوانا, آن را به عنوان یک محتوای THC بالاتر از 0.3 درصد است. مشخص شد به کنف.

این خبرچین سپس تماس گارسیا و به او گفت نمونهها به اندازه کافی قوی نیست.

“در این نقطه گارسیا ارائه شده برای CI به آوردن نمونه به به دوباره اسپری و همچنین به بحث در مورد بیشتر معاملات کسب و کار” پلیس در گزارش خود نوشت:.

این خبرچین بازگشت به گارسیا, صفحه اصلی, به گزارش, اما گارسیا گفت که او نمی باید بیشتر مایع THC.

“گارسیا صحبت به CI در مورد کسب و کار خود و همکاران او به نام نوربرتو Madrigal به عنوان صاحب کسب و کار که تا به حال مجوز قانونی ماری جوانا کسب و کار” در این گزارش آمده. “گارسیا ادعا Madrigal دارای ارتباطات سیاسی و اجرا می شود لاتین اتاق بازرگانی در لاس وگاس. او توضیح داد که پلیس است که در واقع سابق او برادر در قانون است.”

بر اساس این گزارش گارسیا ادعا کرد که Najera که قرار بود برای تبدیل شدن به یک کارآگاه “و تماشای بیش جنایی سازمانی” به اطلاع آنها مورد انتظار تحقیقات و حملات.

در آوریل 6 منبع ملاقات با گارسیا و Najera در گارسیا, صفحه اصلی, پلیس گفت:.

در این جلسه که ثبت Najera نظر نقش خود را در حمل و نقل کنف از پهرومپ و در مورد دیگر جنبه های خرید و فروش غیر قانونی با توجه به گزارش.

در آوریل 8, پلیس گفت, خبرچین تماس گرفته شد گارسیا و گفت: وجود دارد یک نمونه جدید از THC-اسپری کنف آماده برای وانت. گارسیا بعد به خبرچین یک کیسه با برگ سبز ماده ای که مورد آزمایش قرار گرفت و مشخص شود که ماری جوانا بر اساس این گزارش.

پنج روز بعد خبرچین رفت و برگشت به گارسیا اقامت موافقت خود را برای خرید “تازه اسپری نمونه ای از 2 پوند از اسپری THC, کنف” در این گزارش آمده.

“گارسیا به کلمه خود را به عنوان یک آتش نشان است که نمونه خوب بود” پلیس نوشت:, و اضافه کرد که گارسیا ادعا کرد که او تا به حال بیش از 160 پوند از آن است.

این خبرچین به پلیس یک کیسه برگ سبز مواد که آزمایش مثبت برای ماری جوانا.

“بلافاصله پس از CI خرید عملیات, تلفن, سوابق نشان می دهد که وجود دارد ارتباط بین گارسیا و Najera و گارسیا و Madrigal,” پلیس نوشت.

پلیس گفت که آنها دنبال چندین مالی پرداخت های ساخته شده توسط Najera به “multi-زمان سابق جانی” در نای شهرستان و معاملات “به نظر می رسد مرتبط با کنف مزرعه در پهرومپ.”

بعد که ماه خبرچین مرتب به خرید 2 پوند از THC-اسپری کنف با توجه به گزارش بازداشت. پلیس به خبرچین 1000 $و تماشا به عنوان خبرچین ملاقات با گارسیا در مسکیت خیابان انبار.

با توجه به گزارش خبرچین ترک جلسه با یک کیسه حاوی یک برگ ماده و آزمایش بر روی مواد در حال انتظار.

“گارسیا اظهار داشت: وجود 250 پوند از کنف هنوز هم در دسترس برای فروش” پلیس نوشت. “گارسیا اظهار داشت کنف واقع شده است نه در داخل انبار بود اما می گویند انبار است که در آن با اسپری THC و ساخته شده است را به ماری جوانا.”

در مارس 26 خبرچین گفته گارسیا او می خواست به خرید “بقیه اسپری THC کنف همراه با یک لیتر مایع THC” با توجه به این گزارش و گارسیا گفت: خبرچین کنف قرار بود اسپری در آوریل 28.

پلیس انجام جستجوهای

لاس وگاس پلیس SWAT team اعدام یک حکم جستجو در 30 آوریل در مسکیت خیابان انبار. پلیس گفت که آنها در بر داشت مقدار زیادی از یک ماده اعتقاد به ماری جوانا فر کیسه و یک لیوان بزرگ شیشه نیمه پر با یک مایع روشن است که “به نظر می رسد THC مایع/روغن.”

آنها دریافتند تجاری درجه همزن, دستکش, یک مقیاس و یک پستی برچسب روی جعبه خطاب به Najera. پلیس گفت که آنها همچنین دریافتند زیادی برقی کمپرسور هوا با یک شلنگ متصل شده است. متصل به شلنگ بود سمپاش رنگ که شامل یک تیره رنگ مایع که پلیس مظنون است THC در این گزارش آمده.

پلیس سپس جستجو گارسیا خانه و Najera در آپارتمان. در گارسیا خانه آنها دریافتند مواد معتقد به ماری جوانا بر اساس این گزارش.

در Najera در آپارتمان پلیس گفت که آنها در بر داشت 1.1 گرم از کوکائین است. پلیس همچنین گفت که آنها در بر داشت 10 قرص سفید شناخته شده به عنوان اکسی کدون/هیدروکلراید و یک قرص اعتقاد به “MDMA یا اکستازی.

پلیس اقدام به مصاحبه Najera اما او استناد حق خود را به یک وکیل. هیچ مرجع در این گزارش به گونه مصاحبه با گارسیا یا Madrigal.

در این گزارش آمده است که Najera توطئه با گارسیا به داشتن بیش از 50 پوند ماری جوانا و که آنها نیز دارای بیش از 1000 گرم THC نفت است. تحقیقی خلاصه نمی تواند هر گونه اشاره به پیگیری هر گونه اتهام علیه Madrigal. روز چهارشنبه پلیس گفت: تنها که این مورد همچنان تحت بررسی است.

لاس وگاس دیوان عدالت سوابق نشان می دهد که پرونده های جنایی در برابر Najera در حال انتظار. او چهره های متعدد و جنایت از جمله قاچاق ماری جوانا توطئه و در اختیار داشتن یک ماده کنترل. یک شکایت کیفری شده است واصل نشده است در هر صورت.

گارسیا متهم در دیوان عدالت با حمل و نقل یک ماده کنترل قاچاق ماری جوانا و توطئه است.

شفاف نوادا سایت لیست گارسیا به عنوان یک حفاظت خدمه سرپرست برای دولت است. کل پرداخت از جمله مزایای شد در مورد $97,000 برای 2019. Najera ذکر شده در وب سایت به عنوان یک لاس وگاس افسر با مجموع پرداخت از جمله مزایای حدود 121,000 برای 2019.

مترو گفت: در هفته گذشته که Najera کار کرده است که به عنوان یک افسر پلیس پس از سال 2016 شد رها از وظیفه و قرار داده شده در مرخصی اداری بدون پرداخت.

Las Vegas Review-Journal مصاحبه Madrigal در سال 2019 برای یک داستان در مورد Latino صاحبان کسب و کار خوش بینی بیش از دره اقتصاد.

“آن را به بود,” او گفت:. “من احساس خوش بینانه در مورد بازار است. من احساس می کنم که آن قوی است.”

تماس با گلن Puit از طریق ایمیل در [email protected] Follow @GlennatRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im