مجسمه ساز مشهور که ایجاد ویتنام زنان یادبود درگذشت

SANTA FE, N. M. مشهور — مجسمه ساز و نقاش Glenna Goodacre که ایجاد ویتنام زنان یادبود در نشنال مال در واشنگتن دی سی درگذشت. او 80.

اعضای خانواده گفت: Goodacre پدری دوشنبه شب در خانه سانتافه. اخبار از مرگ او نوشته شده بود به Instagram صفحه Harry Connick Jr., که او را پدر جیل Connick.

دنیا در تگزاس, تگزاس, Goodacre شناخته شده بود و عمدتا برای او مجسمه. کار او شامل ایرلندی یادبود در فیلادلفیا و Sacagawea دلار سکه.

“من مادرم را از دست داده قهرمان و بهترین دوست” دختر او در بیانیه ای گفت. “قلب من به طور کامل شکسته شده است. او یکی از مشهور ترین هنرمندان در تمام دوران و در عین حال او همیشه می گفت که بزرگترین قطعه شد او دو فرزند. من او را از دست عشق خنده و شوخ طبعی است.”

او جان سالم به در برد با همسرش, فرزند و پنج نوه.

“او گرم, مراقبت, خنده دار, مثبت و رانده شده گفت:” او پسر تیم. “او دوست داشت به تشویق و حمایت از ماجراهای ما در زندگی به خصوص سفر حرفه ای و البته هنری جاه طلبی. من خوش شانس بود به پسرش.”

برنامه های مراسم تشییع جنازه نبود فورا در دسترس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>