رنو توسعه دهنده برنامه های مجتمع انبار در غرب هندرسون

رنو توسعه دهنده کشیده شده است تا برنامه ریزی برای یک انبار بزرگ پیچیده در یک سرعت در حال رشد منطقه جنوب نوادا است.

Dermody خواص می خواهد برای ساخت یک 52.6 هکتار شهرک صنعتی در جنوب داوطلب بلوار نزدیکی هندرسون اجرایی فرودگاه با توجه به شهر ،

غرب هندرسون پروژه را چهار ساختمان در مجموع 868,205 فوت مربع و برنامه و نشان می دهد همه در یک سایت که فقط در سال گذشته اختصاص داده شده برای صدها نفر از خانه ها و آپارتمان ها.

واقع در نوک جنوبی دره لاس وگاس غرب Henderson منطقه تبدیل به یک نقطه داغ برای توسعه چند سال گذشته است. سرمایه گذاران ساخته شده است آغاز احداث و یا کشیده شده تا برنامه ای برای ده ها پروژه از جمله مجتمع آپارتمان, مسکن, دستگاه, اظهارات’ تمرین تسهیلات و — به خصوص از گزینه های محبوب — انبارها.

Dermody شریک جان Ramous که نظارت نوادا عملیات گفت: در یک ایمیل به شنبه که این شرکت ندارد “هر گونه اطلاعات به بحث در مورد این موضوع در این نقطه است.”

پروژه سایت متعلق به دیرین Las Vegas توسعه دهنده لری Canarelli. در سال گذشته شرکت خود را ثبت و قصد دارد به تیم دیگری توسعه در یک پروژه وجود دارد شامل 290 خانواده های تک خانه و آپارتمان 240 سوابق نشان می دهد.

Canarelli کاهش یافته است می گویند که آیا او است که فروش این سایت به Dermody و اشاره کرد که او تحت یک توافقنامه nondisclosure. اما او گفت که منطقه “تغییر کرده است تا به طور چشمگیری” و مجتمع صنعتی بهتر است برای استفاده از زمین از پروژه های مسکن است.

“این اموال را بار آمده است,” او گفت:.

توسعه دهندگان شده اند جاری شدن سیل در جنوب نوادا با انبارها در سال های اخیر و غرب هندرسون کویر را تبدیل به یک نقطه دیگر صنعتی جیب تبدیل شده اند بیشتر متراکم. املاک و مستغلات جوانب باید اشاره کرد این منطقه نزدیکی به بزرگراه بین ایالتی 15, گسترش زیرساخت, و چیزی است که هر توسعه دهنده ای نیاز — زمین در دسترس است.

غرب هندرسون نیز نزدیک به جنوب کالیفرنیا از انبارها از شمال لاس وگاس بهبود شانس که ورودی کامیونداران می تواند رها کردن محصولات خود و بازگشت به قبل از آنها را به یک دوره استراحت.

Panattoni توسعه شرکت ، به عنوان مثال ساخته شده است یک مرکز صنعتی در غرب هندرسون در حال حاضر اشغال شده توسط زنجیره ای مواد غذایی اسمیت. این ساختمان آمازون مرکز توزیع و پرده برداری کرده است قصد دارد برای پروژه های صنعتی در کنار اظهارات’, تحت ساخت و ساز ستاد.

ژن هاس بنیانگذار ماشین ابزار سازنده هاس اتوماسیون خریداری 279 هکتار در نزدیکی هندرسون فرودگاه در سال گذشته از شهرستان.

او خود جلب کرد تا برنامه ای برای ساخت بیش از 4 میلیون فوت مربع از فضای تجاری از جمله میلیارد و 327 میلیون تسهیلات ساخت برای شرکت خود را.

تماس با الی Segall در [email protected] یا 702-383-0342. Follow @eli_segall در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im