به یاد آلیس لاو یکی از سان فرانسیسکو با نفوذ ترین سازمان رهبران

کلید بینش:

  • لاو تکیه به آژانس پس زمینه به افزایش تلاش های جامعه.

سان فرانسیسکو آگهی صحنه همواره چیزی کمتر از رنگارنگ است. دور از آژانس هاب نیویورک و شیکاگو به تاریخ آن خال خال با شخصیت های که به ضرب و شتم درام های مختلف. کار بود (و هنوز هم به برخی از درجه) با رایحه west coast غرابت که مطرح ابرو استقرار است.

در ’60s هیچ یک از شخصیت است که حس خلاق بادل-انجام بیش از هوارد Gossage. بی قرار بود جلو حامل این شهر از زمان تبلیغ فرهنگ و با توجه به شرح حال (و سابق صنعت مدیر خلاق) استیو هریسون بود “سخت آشامیدنی, سخت, بازی, سنگین, سیگار, نوع مرد سخت. غیر عادی نابغه “سقراط سان فرانسیسکو” تنها مراقبت به تولید و کار بود که خرابکارانه فراتر از تبلیغات معمولی و پیشگام. Gossage ساخته شده چاپ تبلیغات که شامل یک کوپن که در آن خوانندگان می تواند او ارسال بازخورد در مورد اینکه آیا یا نه آنها آن را دوست داشت. او با روز زمین. او کمک کرد تا توقف ساخت سد در گراند کانیون با پیشگامانه آگهی. او از سرطان در سال 1969.

پس چگونه Gossage مدیریت برای موفقیت در تبلیغات ؟ همه حساب آن بود که با توجه به ثابت دست Alice Lowe سابق مدیر عامل شرکت وینر & Gossage که گذشت Mar. 2 در سن 97.

به عنوان پیشگامان مثل مریم چاه لارنس و جین Maas بودند به دست آوردن سخت به دست آورده و به خوبی سزاوار به رسمیت شناختن در بازارهای عمده مانند نیویورک لاو بی سر و صدا ساخته شده را علامت درک نفوذ خود را بر افراد خلاق می تواند مفید ابرقدرت.

تاثیر اولیه

لاو متولد پرتلند سنگ. در سال 1922 جوانترین از چهار فرزند. پدرش که در هنگام مرگ لاو بود سه و نیم سال, مهاجرت به این شهر از چین است. مطرح شده توسط او چینی, مادر, لاو با حضور در کالج رید در پورتلند و به پایان رسید تا در سن فرانسیسکو در سال 1950.

“آلیس بود به خصوص سرد سان فرانسیسکو شخصیت زیرا او از بزرگترین انجمن آسیایی در خارج از چین: San Francisco محله چینی ها” گفت: Jeff Goodby, بنیانگذاران, Goodby سیلوراستاین و همکاران. “او یک رهبر صنعت از آنچه بسیاری از مردم فکر یک مرداب از تبلیغات است.”

در سال 1953 لاو ملاقات Gossage برای اولین بار. او یک دستیار مدیر روابط عمومی در J. J. وینر و همکاران (آژانس قبلی Weiner & Gossage). در آن زمان Gossage بود مبارزه copywriter. پس از رد شدن در آن زمان توسط آژانس لاو زد به Gossage در خیابان و تلاش برای کنسول های او. چهار سال بعد Gossage بازگشت اما این بار به عنوان یک شریک در آژانس. از وجود دو ساخته شده است یک همکاری است که منجر به کار برجسته است.

وجود دارد شکی نیست که Gossage درخشان بود اما او تجسم “دشوار خلاق است.” در زمان او خواهد گذشت به افسردگی و دوری از کار برای روز تنها به لاو—افرادی که از فشار معماران و طراحان با آن مواجه—محور او را به میز خود را با دوز از عشق دشوار.

از چپ به راست: Alice Lowe, شوهرش لوئیس لاو, Howard Gossage همسر بازیگر نقش مکمل زن سالی کمپ ناشناخته و هوارد Gossage.

لاو همچنین پیمایش Gossage بسیاری از هوی و هوس است. Gossage خواهد تصمیم گیری در خار از لحظه به پرتاب یک حزب در تبدیل آتشنشانی قرار دارد که به آژانس. کارگردان فیلم جان هیوستن و برنده جایزه نوبل رمان نویس John Steinbeck میان معمول مهمان در امور است که گاهی اوقات تا به حال به برنامه ریزی در عرض چند ساعت. به این منظور لاو اختراع حزب فوری طرح که به او کمک کرد تا تبدیل به یک حزب فضایی در 15 دقیقه.

عنوان

لاو افزايش نفوذ خود در اواسط دهه 1960 تبدیل شدن به رئیس جمهور از سازمان و در نهایت مدیر عامل یک دستاورد قابل توجه با توجه به محض تسلط مردان سفید پوست در این صنعت است.

“او می شده اند در این magazine امروز” گفت: Goodby. “و که به شما نشان می دهد که نقش زنان در آن زمان از او نمی شروع آژانس خودش نیست و نام او در آن است. او زحمت کشیده در سایه در آن دوره و اجازه دهید افراد خلاق به ميدان آمده بود و این ایده از محل. و که که یک هدیه فوق العاده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im