به خاطر سپردن یک جفت قابل توجه UNLV-دوک matchups

یاد دو سال قابل توجه

1990

قهرمانی ملی بازی

دنور کلرادو

نهایی: UNLV 103 دوک 73.

آنچه اتفاق افتاد: شما می توانید تعداد در دست چند بار به NCAA نهایی دیده است چنین تسلط ایجاد شده توسط دفاع.

آیا شما تا به حال گرفتار شده است و در پاره زمان شکستن متورم تپش در اطراف شما به عنوان شما در حال صحبت دور از ساحل?

آیا تا به حال احساس به عنوان اگر شما در یک ماشین لباسشویی در یک سرعت فوق العاده تنظیم ؟

در حال حاضر شما می دانید آنچه دوک با تجربه برای 40 دقیقه.

شورشیان بلعیده آبی شیاطین قریب به اتفاق آنها را از شروع و کروز به بزرگترین تار و مار ملی نهایی.

UNLV خرد دوک با 18-0 در نیمه دوم اجرا به ترک بدون شک به عنوان به که کشور را بهترین تیم.

همچنین این اولین بار در یک تیم به 100 امتیاز در بازی های قهرمانی است.

لری جانسون 22 امتیاز و 11 پرتاب ریباند در حالی که چهار نهایی با ارزش ترین بازیکن اندرسون شکار به ثمر رساند 29 برای UNLV تیم که یک شات بسیار گرم 61 درصد است.

Unsung hero: David Butler از UNLV, یکی از سخت ترین و بهترین مدافعان در مدرسه تاریخ است. او به دوک دوم مسیحی up all night (5 از 12 تیر) متناسب نهایی.

Post-title افکار …

UNLV مربی جری Tarkanian: “این پیروزی برای بچه ها اما بیشتر از آن را برای ایالت نوادا است. من خیلی خوشحال هستم که برای همه آنها. من عاشق شهر لاس وگاس. من هرگز احساس من می تواند برنده این. من یک کالج بزرگ بازیکن, نمی رفتن به یک دانشگاه بزرگ و هرگز مربی در یک زمان برنامه. اگر چه UNLV در حال تبدیل شدن به یکی از در حال حاضر. من فقط احساس می کنم خیلی خوشحال و خوش شانس است که ما به اینجا رسیدیم و قادر به برنده شدن در آن است.”

دوک مربی مایک شیشفسکی: “ما برتری دارند. UNLV هرگز اجازه پایین. فقط هرگز اجازه پایین. آنها بازی مسابقات قهرمانی-کالیبر توپ. آنها بهتر از ما هستند. آنها ورزشی بیشتر از ما هستند. هیچ راهی وجود دارد که ما از رفتن به آنها را ضرب و شتم. ما از دست رفته به بهترین تیم در کشور است. ما می تواند آنها را 20 بار و نه مورد ضرب و شتم آنها را در هر.”

1991

ملی در نیمه نهایی

Indianapolis, Indiana

نهایی: دوک 79-77.

آنچه اتفاق افتاد: به عنوان ناراحتی برو این است که به عنوان یکی از NCAA lore.

اما باید باشد ؟

آن را جامعی UNLV 45-بازی برنده خط خط دوستیابی به فصل قبل از آن به قهرمانی بازی شلاق از این شیاطین آبی.

اما آنچه بسیاری نمی دانستم این بود که به عنوان فوق العاده بازگشت پنج شروع به UNLV بود که شب در ’91 دوک قرار داده و در طبقه سه بازیکن (مسیحی up all night گرانت هیل و بابی Hurley) که همچنین می تواند در نظر گرفته شود در میان بهترین در تاریخ است.

سه قرعه کشی میدارد و یک سالن از شهرت مربی.

Up all night شد به خصوص خوب در پایان با 28 امتیاز و هفت ریباند در حالی که برگزاری UNLV ستاره لری جانسون به 13 امتیاز در عکس 10.

این بازی تبدیل شده که UNLV نقطه گارد گرگ آنتونی خراب کردن 3:51 باقی مانده است.

Up all night را دو پرتاب آزاد به 12.7 ثانیه های باقی مانده — از طریق یک بحث بیش از این به عقب تماس بگیرید در برابر Evric خاکستری — و UNLV این سلسله پایان خواهد بود که اندرسون شکار تعادل 3-نقطه تلاش بیش از Hurley نبود ،

دو شب بعد دوک نتیجه آن NCAA اجرا شده توسط ضرب و شتم کانزاس 72-65 به ادعای عنوان شده است.

Unsung hero: برایان دیویس رزرو بال برای دوک گل 15 امتیاز در 6 از 12 تیر در دقیقه 21. او همچنین تبدیل یک کلید سه نقطه بازی با 1:02 باقی مانده است.

Post-title افکار …

UNLV نقطه گارد گرگ آنتونی: “تنها چیزی که مرا شگفت زده کرد این بود که ما بازی نمی کند به عنوان سخت به عنوان ما به طور معمول انجام دهد. ما همیشه خوب بازی کردن اما ما همیشه در بازی های سخت و این اتفاق نمی افتد امشب.”

دوک اول گرانت هیل: “من فکر نمی کنم آنها استفاده می شود به کاهش توپ به پایین و نیاز به نگاه برای یک شات در پایان گفت:” از یک UNLV تیم که برنده شده بود به طور متوسط بیش از 27 امتیاز در 30 بازی قبل از مسابقات NCAA. “من فکر نمی کنم آنها می دانستند چه باید بکنید — آنها هرگز در این وضعیت شده است قبل از. ضرب و شتم UNLV تیم مشروعیت می بخشد ما را به عنوان یک برنامه جدی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>