ق مشاوره به مارک های علاقه مند در حال اجرا تبلیغات در وب سایت خود

بینش کلیدی:

  • ق کاربران نمی خجالتی مورد گفت: آنچه آنها فکر می کنم
  • اصلا فرض کنیم آنچه با این نسخهها کار بر روی پلتفرم های دیگر کار می کنند در ق

با بیش از 430 میلیون بازدید کننده منحصر به فرد در هر ماه Reddit یکی از مهمترین و بسیار قاچاق وب سایت در اینترنت است. این کاملا به طور طبیعی باعث می شود آن را جذاب برای تبلیغ.

در همان زمان Reddit یک محل عجیب و غریب. متشکل از بیش از 100 ، 000 صفحات جداگانه شناخته شده به عنوان subreddits ق است که خیلی نمی شود یک نهاد منسجم آن را به عنوان یک مجموعه ای از جوامع مختلف اختصاص داده شده به موضوعات مختلف از سیاست به ورزش به تصاویر نان استاپلر به درختان.

“ق را انجام داده و همیشه همه چیز کمی متفاوت” گفت: Neal Hubman ق از رشد مشارکت, در حالی که روی صحنه در Adweek را رقیب برندهای اجلاس در نیویورک با انتشار ویرایشگر سارا Jerde. او اشاره کرد شامل ارزش نهادن به حریم خصوصی کاربران اجازه می دهد آنها را برای ایجاد هویت خود را در سایت و اعطای آنها تأثیر قابل توجهی بر تصمیم گیری ها و محصولات شرکت می کند.

در طول صحبت خود را با Jerde, Hubman ارائه توصیه های زیر به برندها به دنبال همکاری با وب سایت محبوب.

سازمان دیده بان و یادگیری

“شما را به گوش دادن” Hubman توضیح داد. “ق کاربران می تواند بسیار آوازی بنابراین آن را سخت به آنها را بشنود.”

پس هر subreddit خود دارای اصطلاحات لحن نشده و مجموعه ای از هنجارهای اجتماعی Hubman گفت: بهتر است برای آشنایی با زمین است. مطالعه جریان و تست آب, اما به سادگی نمی پرش به راست. دانستن است که جامعه یک حق است برای تعامل با بسیار مهم است.

“راه ما می خواهیم به طراحی یک راه برای ارتباط برقرار کردن با r/NFL متفاوت است نسبت به ما چگونه خواهد مقابله با r/کوکی,” او گفت:.

نمی آیند به عنوان شما هستند

بخشی از ق قدرت است که از طریق آن چند subreddits آن را در حال حاضر تاسیس قوی جوامع از کاربران اختصاص داده شده به بحث در مورد یک موضوع خاص بدون توجه به چگونه دنیوی و یا عجیب و غریب با نام تجاری خاص و یا نام تجاری-اگنوستیک.

به عبارت دیگر برندها لازم نیست که برای ساخت جوامع از ابتدا; آنها می تواند بیشتر یا کمتر اهرم های موجود.

“وجود دارد هیچ نام تجاری است که ندارد مربوطه جوامع در ق در حال حاضر صحبت کردن در مورد و یا خود واقعی محصول یا چیز خاص نام تجاری است که بیشترین تمرکز بر روی” Hubman گفت.

ترفند این است که دانستن اینکه چگونه به انجام این کار در راه است که قرار دادن.

Hubman هشدار داد در برابر تفکر شما می توانید صرفا از قبل موجود دارایی ها از یک پلت فرم و با صدای تلپ آنها را بر روی Reddit انتظار همه چیز را به هموار. بازاریابان نباید انتظار داشت که آنچه با این نسخهها کار در جاهای دیگر کار می کنند در ق را بدون تغییرات قابل توجهی ،

“پیدا کردن راه هایی برای خیاط محتوای” او اضافه کرد که خود آگاه کپی تمایل به انجام این کار هست.

وارد گفتگو

فراتر از قرار دادن تبلیغات یک راه خوب برای درگیر شدن با این سایت از طریق گفتگوی مستقیم. شرکت در AMA جلسه (“از من بپرسید هر چیزی” است) یک مسیر. ایجاد یک شرکت حساب کاربری و پیوستن به بحث در بخش نظرات دیگری است. ایجاد وفاداری با چت گروه کاربران در راه واقعی.

“ق فقط برای فرم کوتاه مطالب” Hubman گفت. “وجود دارد بسیار طولانی گفت و گو و بحث در مورد هر چیزی—این فقط بستگی به نوع جامعه ای که در آن هستید ، پس در واقع می تواند مارک های درگیر با آن است.”

“این هیجان انگیز برای کار با مارک های است که می تواند تکیه و درک آنچه ق است که در مورد” Hubman اضافه شده است. “و بسیاری از آموزش و پرورش هنوز هم نیاز به خارج وجود دارد در بازار گسترده تر در مورد آنچه ق است و چگونه کار می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de