ق می بیند ترافیک افزایش طول Coronavirus شیوع

بینش کلیدی:

در هفته گذشته به عنوان coronavirus همه گیر است احاطه جهان—با دولت تعطیل تقریبا هر جنبه از جامعه برای کنترل شیوع—ق می گوید آن را دیده است “خروش” در ترافیک.

در حالی که Reddit نمی خواهد ارائه تعداد دقیق این شرکت شاهد افزایش قابل توجهی در هدایت ترافیک به سایت—و نه از جمله موتور جستجو و یا ارجاع ترافیک—و ق موبایل برنامه iOS و آندروید هستند “در حال رشد سریع تر از همه سیستم عامل های دیگر و در سریع ترین رای ما را دیده اند در یک سال” یک سخنگوی این شرکت روز سه شنبه گفت. آنها همچنین اشاره کرد 20% در سال به روز افزایش ق, چت پلت فرم.

به گزارش کام اسکور ق اره 85.4 میلیون یونیک در ماه فوریه است.

ق است که تقسیم جوامع به نام بهره subreddits گفت: آن شاهد افزایش ترافیک از 20-50 ٪ در subreddits مرتبط با کسب و کار, سرمایه گذاری, اخبار آموزش و پرورش, سفر و ورزش بیش از دو هفته گذشته. در حالی که این شرکت نمی خواهد ارائه روزانه تعداد کاربر فعال برای subreddits این شرکت به طور مستمر به تبلیغ, چگونه آن را دیده است جهانی افزایش ترافیک در طول هفته گذشته.

برای مثال r/سرمایه گذاری و r/wallstreetbets هر دیدم 9x افزایش views دومی دیدن 11.7 میلیون نمایش صفحه در مارس 12 به عنوان سهام سقوط به بازار داشته باشد.

به عنوان بسیاری ورزشی لیگ را لغو و یا به حالت تعلیق در فصل خود ق ترافیک در پاسخ به آنها در توافق. در مارس 11, زمانی که NBA فصل متوقف شد, r/nba دیدم 1.5 میلیون صفحه نمایش و 13,000 نظرات. زمانی که Arsenal F. C. مربی Mikel Arteta آزمایش مثبت برای Covid-19 r/فوتبال مشخصی با 488,000 انداز و 2,200 نظرات ق تایید کرد.

در روز سه شنبه r/coronavirus رتبه دوم در وب سایت بالا جوامع در حال رشد با 1.2 میلیون عضو دارد. علاوه بر این کاربران Reddit ایجاد شده r/stayingathome در مارس 15, اختصاص داده شده به یادگیری مهارت های جدید و مدیریت کار از خانه و زندگی در انزوا است که در حال حاضر تبدیل شدن به یکی از پنج سریعترین رشد subreddits.

با بسیاری از آمریکایی ها کار از خانه و به طور بالقوه خارج از سرپرست خود خط دید کلی ترافیک وب سایت است که به احتمال زیاد تا بسیاری از ارائه دهندگان پهنای باند در حال آماده سازی شبکه خود را و گسترش پوشش مطابق با دستورالعمل های جدید از FCC. آنلاین زیرساخت و شرکت امنیتی Cloudfare NPR گفت شنبه که استفاده از اینترنت بود تا 40% در سیاتل به عنوان در مقایسه با ژانویه و در کره جنوبی بازدیدکننده داشته است به وب سایت های خبری تا حدود 60 درصد در طول شیوع کروناویروس.

اما تا کنون ق یکی از چند وب سایت است که باید با میل و رغبت ابراز افزایش قابل توجه در ترافیک. Adweek روز جمعه گزارش داد که اینترنت و جنسی Pornhub دیدم نزدیک به 6% چشم انداز مثبت در ترافیک چهارشنبه گذشته به عنوان بسیاری از آمریکایی ها شروع به کار از خانه های خود. Adweek درخواست اطلاعات بیشتر از وب سایت شبکه های اجتماعی در این هفته و تنها ق فاش آنچه در آن دیده می شود در تازه ترین کشش از بیماری همه گیر.

به عنوان افزایش ترافیک در سیستم عامل های اجتماعی کند بنابراین نیاز به متوسط محتوا. هر عمده پلت فرم اجتماعی متعهد است به spotlighting اطلاعات معتبر در حالی که ریشه کن کردن اطلاعات غلط و دروغ از بازیگران مخرب و یا غافل. شنبه شب گروهی از بزرگترین شرکت در دره سیلیکون—Facebook, گوگل, لینک, مایکروسافت, توییتر, یوتیوب و, بله,, ق—امضا در یک بیانیه مشترک که در آن آنها متعهد به همکاری در “مبارزه با تقلب و اطلاعات غلط در مورد ویروس آسانسور معتبر محتوا بر روی سیستم عامل و به اشتراک گذاری به روز رسانی انتقادی در هماهنگی با دولت بهداشت و درمان سازمان در سراسر جهان است.”

ق را اعتدال منحصر به فرد است که آن را متکی بر جامعه مدیرانکه پایبند به سیاست سایت گسترده و مجموعه خود را—اغلب دقیق تر—قوانین برای مبارزه با اطلاعات غلط و اطمینان رایگان-جریان گفتگو در جامعه است. برای مثال r/coronavirus قوانین منع “پخش اطلاعات غلط” “تشویق استفاده از منابع غیر یا نظری نظر به عنوان واقعیت” “متهم (قومی و یا نژادی) گروه ها در تعمیم یک راه” و ممنوعیت کاربران از دادن توصیه های پزشکی از subreddit.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im