ق در نهایت ممنوعیت سخنرانی نفرت و تهمت و جامعه /r/The_Donald

ق به صراحت ممنوع نفرت سخنرانی امروز اوج یک yearslong بحث بر سر محدودیت های قابل قبول در سخنرانی خود اعلام کرد “صفحه از اینترنت است.”

تغییر آمد و به عنوان ق صادر شده مجموعه ای جدید از sitewide قوانین که هر فرد جامعه—یا subreddit—بر روی پلت فرم باید پایبند.

اولین قانون جدید گسترش می یابد در بارها مورد استفاده قرار “به یاد داشته باشید انسان” راهنما در سایت “reddiquette” و میسازد که هر کس حق دارد به استفاده از پلت فرم “رایگان از آزار و اذیت و قلدری و تهدید به خشونت است.”

ق قبلا منع محتوا که “تشویق یا تحریک به خشونت” یا “تهدید ستوه یا قلدر” بود اما نه به صراحت ممنوع سخنرانی نفرت و نژاد پرستی.

یکی دیگر از قانون جدید به طور خاص به قانون شکنان “دادن و تلاش های مخرب به تداخل با دیگر جوامع است.”

در یک کنفرانس رسانه های جمعه ق از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت استیو هافمن اذعان کرد که این سایت و این سیاست مانع از کاربران از “احساس امن و های خود قرار داده است.”

“من باید اعتراف من تلاش کرده اند با ایجاد توازن میان ارزش من به عنوان یک آمریکایی و حدود آزادی بیان و آزادی بیان با ارزش ها و ارزش های شرکت در سراسر مشترک انسان نجابت” هافمن به خبرنگاران گفت:. “ق ماموریت را به جامعه و متعلق به همه جهان است.”

ق نیز ممنوع /r/The_Donald جنجالی subreddit اختصاص داده شده به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که برای سال بوده است یک کانون برای نژادپرستی و زن ستیزی و دیگر گفتار نفرت.

“… the_donald است بخش کوچکی از یک مشکل بزرگ ما در این کشور—که بخش بزرگی از این جمعیت احساس بی سابقه و آخرین چیزی که ما در حال رفتن به انجام است را به صدای خود را دور.”
ق از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت استیو هافمن در نوامبر 2017

The_Donald همواره پرورش و upvoted بیشتر حکومت شکستن محتوا از میانگین جوامع و مدیران “حاضر به دیدار با ما از اساسی ترین انتظارات” هافمن نوشت: در یک پست در subreddit اطلاعیه در مورد سیاست های جدید.

The_Donald یکی از حدود 2000 subreddits ممنوع امروز در پاکسازی که بیشتر آن غیر فعال است. تنها حدود 200 نفر از کسانی که تا به حال بیش از 10 روزانه کاربران فعال, با توجه به ق سخنگو.

هافمن گفت: مدیران از The_Donald موثر رها جامعه در این سال با لینک دادن به یک هاب مرکزی در خارج از سایت. در ماه نوامبر سال 2017 او در دفاع از مدیران و گفت: آنها به طور کلی “تعاونی.”

The_Donald “یک بخش کوچک از یک مشکل بزرگ ما در این کشور—که بخش بزرگی از این جمعیت احساس بی سابقه و آخرین چیزی که ما در حال رفتن به انجام است را به صدای خود را به دور او گفت:” در آن زمان است.

چگونه The_Donald به نظر می رسد در روزهای منتهی به آن را حذف

ChapoTrapHouse از ق hub برای محبوب چپ پادکست به همین نام نیز ممنوع شد در بخشی از مدیران تمایل به پاک کردن آن. سخنگوی تایید کرد که Reddit نیز اقدام علیه فردی کاربران امروز اما از ارائه جزئیات بیشتر.

The_Donald با 790,000 کاربران و ChapoTrapHouse با 160,000 اعضا در زمان حذف آن بودند “قرنطینه” در تابستان گذشته—معنی آنها محدود شده است و کاربران مجبور به انتخاب کردن در برای مشاهده آنها—برای نظرات تهدید یا تشویق خشونت.

بر خلاف اکثر سیستم عامل های اجتماعی مانند Facebook و Twitter و Reddit متکی داوطلب مدیران برای تنظیم و اجرای قوانین در subreddits که بسیاری از آنها فردی ممنوعیت در برابر گفتار نفرت. اما هر subreddit باید پایبند به مجموعه ای از صفحات ویژه قوانین.

نژاد پرستی است و نه ممنوع در ق.

مانند اکثر سیستم عامل رسانه های اجتماعی, سایت نیست همیشه استقبال مکان برای همه کاربران. در 2018, هافمن به صراحت گفت که شعارهای نژادپرستانه نیست شکستن ق را sitewide قوانین.

ق قبلا ممنوع راست subreddits از جمله Incels, AltRight و AlternativeRight, به عنوان به خوبی به عنوان دیگر نمونه هایی از گفتار نفرت و خشونت مانند WatchPeopleDie, FatPeopleHate و BeatingWomen. اما فشار در ق تشدید در هفته های اخیر در میان ملت ناآرامی های اجتماعی و در اوایل این ماه یک ائتلاف بیش از 200 subreddits خواستار پلت فرم بازبینی سیاست های خود.

The_Donald شده است یکی از عمومی ترین نقاط اختلاف برای Reddit در سال های اخیر و به تازگی با انتقاد سابق مدیر عامل شرکت الن پی ای که گروگان ق برای نزدیک به یک سال استعفا داد اما در سال 2015 پس از کاربر داد و بیداد بیش از شلیک این شرکت استعداد مدیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *