ریموند سانتانا جونیور از “پارک مرکزی پنج” مذاکرات در مورد شفا در CSN

زمانی که او از زندان آزاد شد ریموند سانتانا جونیور نمی نشستن با درمانگران برای مرتب سازی از طریق تروما که با بودن اشتباه محکوم 14 در, از تجاوز به عنف است که تا به حال هیچ چیزی برای انجام با او.

در گفتن داستان خود را سانتانا روز جمعه گفت که چه کمک می کند تا او را شفا دهد. آن را بخشی از روند امروز نزدیک به دو دهه پس از او تبرئه حقوقی حماسه که برچسب سانتانا و چهار مرد دیگر از “پارک مرکزی پنج”.

“گاهی اوقات که واقعیت قرار داده می شود در چهره ما برای ما به آن را ببینید و آن را تشخیص دهد و سعی کنید به فکر می کنم از برخی از نوع از راه حل های” سانتانا گفت.

در شب جمعه سانتانا نشستم قبل از اینکه سالن پر از افراد برای صحبت با پسر عموی خود ناتالی نلسون تنوع طرح های هماهنگ کننده دفتر فراگیر برای یادگیری و تعامل در کالج جنوب نوادا. کالج میزبانی گرجستان اقامت در شمال لاس وگاس پردیس.

سانتانا و چهار نفر دیگر از هارلم شد و محکوم به زندان در دهه 1990 پس از آنکه مقامات در نیویورک آنها را وادار به اعترافات دروغین برای 1989 تجاوز جنسی یک زن دویدن در پارک مرکزی. پس از یک زندانی مرد اعتراف کرد در سال 2002 به تجاوز به زن پنج تبرئه شد.

سانتانا در حال حاضر در 40s او صحبت کرد جمعه در مورد نیاز به صورت سیاه و سفید و قهوه ای مردم را به “اشغال فضا” — به فکر و عمل خلاقانه و صادقانه نسبت به ایجاد تغییرات مورد نیاز — در میان یک سیستم عدالت کیفری است که او گفت: با این نسخهها کار در برابر آنها.

“سیستم بازی شطرنج در حالی که ما در حال بازی چکرز,” او گفت:.

داستان پارک مرکزی پنج اخیرا بازی در قالب یک Netflix سریال “زمانی که آنها را ببینید ما” پس از سانتانا در سال 2015 رسیده به مدیر Ava DuVernay که تبدیل به نشان می دهد مدیر.

زمانی که پنج مرد نشستم به تماشای محصول نهایی سانتانا گفت: آنها متوجه شدند بیشتر در مورد هر یک از دیگر به خصوص در مورد کوری حکیم که بر خلاف دیگران بود سعی کردم به عنوان یک فرد بالغ و خدمت نزدیک به 12 سال در زندان.

“در اینجا آن بود که ما فکر می کنیم همه چیز را می دانست در مورد هر یک از دیگر و پس از آن ما پیدا کردن ما واقعا نمی دانستیم که همه چیز را” سانتانا گفت. “کوری تر بود باز به صحبت کردن به ما و به ما می گوید که چگونه او احساس می شود.”

پس از تماشای حكيم داستان سانتانا گفت که او و دیگر مردان بیشتر فکر کردن در مورد چگونه به کمک حکیم کار خود را از طریق تروما.

“این چیزی است که این مجموعه را برای ما” سانتانا گفت.

نلسون بحث را مدیر یکی از چند نفر که اظهار داشت: جمعه شب در مورد چگونه قلب wrenching آن را برای آنها را به تماشای کل سری.

“این مایه تاسف است که ما باید به فیلم هایی از این,” سانتانا گفت: “اما این بخشی از واقعیت ما.”

تماس با دالتون LaFerney در [email protected] یا در 702-383-0288. Follow @daltonlaferney در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de