قوچ’ آلن 1st NFL بازیکن را به نشان مثبت COVID-19 آزمون

لس آنجلس — Los Angeles, قوچ مرکز برایان آلن می گوید او آزمایش مثبت برای COVID-19 سه هفته پیش.

آلن برای اولین بار فعال NFL بازیکن به اذعان تست مثبت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

سال سوم نرم افزار است در بیمارستان بستری است و “احساس خوب” با توجه به بیانیه صادر شده توسط قوچ در چهارشنبه شب تنها پس از آلن صحبت Fox Sports در مورد مثبت خود را تست.

آلن شد این تیم را با شروع از مرکز فصل گذشته. او در نه بازی قبل از دست رفته بقیه سال با مصدومیت زانو.

آلن است که انتظار می رود برای شروع در مرکز دوباره در این فصل است. او یک پیش نویس دور چهارم انتخاب از ایالت میشیگان در سال 2018 بازی تا حد زیادی در تیم های ویژه به عنوان یک تازه کار.

24-year-old آلن آموزشی و توانبخشی در قوچ’ مجتمع آموزشی هنگامی که او شروع به احساس علائم ماه گذشته. او گفت: Fox Sports است که او خود را از دست داد حس بویایی و چشایی و آنها نمی بازگشت و حتی پس از علائم دیگر کاهش خواهد یافت.

New Orleans Saints مربی شان Payton نشان داد در ماه گذشته که او آزمایش مثبت برای ویروس. لس آنجلس شارژر هفته گذشته نشان داد که تست مثبت و علائم به صورت ناشناس اعضای سازمان خود را, اما قوچ نشده بود اذعان کرد آلن تست مثبت.

قوچ مدیر کل Les Snead و مربی شان McVay هر دو گریختم سوال هفته گذشته وقتی پرسیده شد که اگر هر یک از اعضای این سازمان تا به حال بد افتاده.

“همه خوبی انجام شده است,” McVay گفت: در آن زمان. “وجود دارد یک زن و شوهر از بچه ها که ما تا به حال برخی از مکالمات با, اما آنها در یک جای خوب در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im