تجمع بزرگ سهام فن آوری کمک می کند تا بازارهای دام باریک برنده

سهام بسته کردن اولیه تلو تلو خوردن و خراشیده کردن دستاوردهای کوچک در وال استریت دوشنبه که بازار را حرکت کاهش می یابد و پس از آن بهترین ماه در دهه.

S&P 500 اضافه 0.4% و دقت اجتناب شود چه بوده است آن سه روز از دست دادن رگه در نزدیک به دو ماه. داو eked خارج 0.1% رشد داشت در حالی که نزدک 1.2 ٪ افزایش یافت.

زمانی که ایالات متحده باز بازار به نظر می رسد مجموعه ای برای یکنواخت افسرده بعد. S&P 500 کبوتر 1.2% تقریبا بلافاصله با شرکت های هواپیمایی در حال غرق شدن به خصوص به شدت پس از مشهور سرمایه گذار وارن بافت گفت: او می خواهم ریخته همه سهام خود را در چهار متحده حامل. یک ramping تا تنش ها بین کاخ سفید و چین بیش از ریشه ها و دست زدن به coronavirus همه گیر شد همچنین وزن در بازارهای سراسر جهان است.

‘جستجو برای جهت’

اما بزرگ سهام فن آوری که حرکت بوده و تقریبا غیر قابل توقف در سال های اخیر همچنان به تجمع و کمک کرد تا بازار اصلاح آن ضرر و زیان است. سهام انرژی نیز کمک مداوم بازار پس از, قیمت نفت, کشیده, کمی بیشتر از پایین ضبط مجموعه در اواخر ماه گذشته.

S&P 500 رز 12.03 امتیاز به 2,842.74. میانگین صنعتی داو جونز اضافه شده 26.07 به 23,749.76 و نزدک به دست آورد 105.77 به 8,710.71.

بازار “برای جستجو جهت در این مرحله گفت:” سام Stovall رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در CFRA.

پس از غوطه وری توسط بیش از یک سوم از ماه فوریه به اواخر ماه مارس در نگرانی در مورد آینده رکود اقتصادی شدید بازار سهام است و از آنجا که بیش از نصف ضرر و زیان خود را در امیدوار است که عفونت ها درست کردن و این رشد می تواند از سر گرفت بعد از این سال در میان به تدریج بازگشایی اقتصاد است.

S&P 500 رسید 12.7 درصد در ماه آوریل برای آن بهترین ماهانه عملکرد در 33 سال. این ماه در طول تاریخ شده است یکی از بهترین سال برای سهام ایالات متحده در حالی که ممکن است بیشتر از یک مبارزه است.

“من نمی خواهد نگه دارید تا تعداد زیادی از امید فصلی قدرت” Stovall گفت. “این دوره شش ماهه است که در آن بازار تمایل به ردیابی طراحی چارلی براون پیراهن.”

بسیاری از سرمایه گذاران حرفه ای شده اند شک و تردید از بازار بزرگ رالی داده چقدر ویرانی است نورد از طریق اقتصاد است. عدم اطمینان بسیار بالا در مورد چه مدت رکود اقتصادی پس از کسب و کار تعطیل در سراسر جهان به امید کاهش گسترش ویروس. حتی برخی از وال استریت را خوش گفت یک عقب نشینی برای S&P 500 رسیده بود.

استراتژیست در مورگان استنلی به نام یک قلاب است که می تواند به 10 ٪ “یک مکث لازم است که تازه است.” در حالی که اذعان به رکود اقتصادی شدید است که هر کس می بیند آوردن جهان, آنها می گویند سهام هنوز هم می توانید رزومه خود را به صعود تا حد زیادی با توجه به “ظاهر نامحدود بانک مرکزی حمایت بی سابقه ای محرک های مالی” و ممکن است به کاهش سرعت در تکان دهنده اعداد در آینده در اقتصاد است.

برکشایر هاتاوی افسردگی airlines

دوشنبه بزرگترین ضرر و زیان شدند و متمرکز در شرکت های هواپیمایی پس از برکشایر هاتاوی فاش کرد که در آن به فروش می رسد همه آن سهام در خطوط هوایی آمریکا گروه Delta Air Lines خطوط هوایی جنوب غربی و ایالات متحده هواپیمایی. برکشایر هاتاوی را بافت یکی از سهام بازار معروف ترین شکارچیان معامله و سرمایه گذاران در سراسر جهان تجزیه هر سرنخ او در مورد سرمایه گذاری. بیش از آخر هفته او گفت که او می خواهم یک اشتباه ساخته شده در چگونه او ارزش شرکت های هواپیمایی.

هر چهار نفر از خطوط هوایی از دست داد 5.1 ٪ یا بیشتر در روز دوشنبه.

همچنین به طور بالقوه وزن در بازارهای بافت گفت که او را حلق آویز بر روی پول نقد خود را و نه هر گونه معاملات بزرگ به تازگی به خاطر او دیده نشده و هر روز جذاب از نظر.

سهام فن آوری در S&P 500 با افزایش 1.4%, اگر چه, و آنها را تا حدود یک چهارم از شاخص ارزش بازار که به آنها به خصوص بزرگ نوسان بیش از بازار است. مایکروسافت بزرگترین شرکت در این شاخص با صعود 2.4%.

انرژی سهام افزایش 3.7% پس از یک بشکه نفت خام آمریکا برای تحویل در ماه ژوئن با افزایش 61 سنت افزایش به $20.39 در هر بشکه رسید. آن شده است به طور کلی بالا رفتن از انداختن به $6.50 اواخر ماه گذشته اما هنوز هم راه زیر حدود $60 سطح که در آن در آغاز سال وجود نگرانی در مورد سقوط تقاضا و تورم لوازم.

قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد, افزایش 76 سنت افزایش به $27.20 در هر بشکه رسید.

ما تجارت چین اتهامات

قبلا در این روز در بازار آسیا و اروپا کاهش یافت و به زیان پس از تنش بدتر شده بین دو بزرگترین اقتصاد.

انتقاد او از دست زدن به بحران رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا تغییر سرزنش به چین است. پکن بارها تحت فشار قرار دادند در آمریکا اتهاماتی که شیوع چین بود تقصیر.

این تناقضات را تهدید می کند آتش بس در جنگ تجاری بین واشنگتن و پکن که زده شد فقط قبل از چین شروع به بستن بسیاری از اقتصاد آن را در اواخر ماه ژانویه برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

“ما هنوز در حال مبارزه با این مفاهیم چگونه و چه زمانی ما پایین و چگونه همه چیز متفاوت خواهد بود در پایان” این بیماری همه گیر گفت: Keith Buchanan ارشد مدیر نمونه کارها در Globalt.

Reintroducing تعرفه اختلاف فقط “می افزاید: یکی دیگر از نگرانی در نقطه بازار,” او گفت:.

سهام در هنگ کنگ کاهش یافته است 4.2% در حالی که کره جنوبی را در بازار از دست 2.7%. در اروپا شاخص CAC 40 در فرانسه سقوط کرد 4.2% کرد و شاخص DAX از دست 3.6 درصد و در بریتانیا FTSE 100 0.2% کاهش پیدا کرد.

دوشنبه اولین فرصت برای فرانسه کره جنوبی و بازارهای دیگر برای گرفتن به بقیه جهان پس از خود را از بسته شدن برای تعطیلات آخر هفته. بازارهای سهام در توکیو و شانگهای در میان کسانی که برای تعطیلات بسته در روز دوشنبه.

AP کسب و کار نویسنده ایلین Kurtenbach کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>