اظهارات آماده شدن برای Allegiant ورزشگاه تاخیر در ساخت و ساز

اگر coronavirus بحران شد به تاخیر در تکمیل Allegiant ورزشگاه اظهارات باید برنامه های احتمالی که می تواند شامل پیدا کردن یک مکان موقت برای بازی.

قبل از امضای نهایی خود را اجاره با اوکلند سالن بزرگ آخرین offseason این اظهارات بررسی گزینه های است که شامل بازی کردن بازی ها در سالت لیک سیتی ققنوس و سن دیگو و آن را واقع بینانه است که فکر می کنم که همه از این گزینه ها می تواند احیا شود. یک فرد نزدیک به این وضعیت اما نشان داد که سناریو باقی مانده است بعید ترین و تنها می تواند باعث شود در مطلق بدترین سناریو.

اگر وجود دارد که باعث ایجاد تاخیر قابل توجهی شکست بیشتر احتمال دارد راه حل این است که با استفاده از این پیش فصل و اوایل فصل به طور منظم به عنوان وسیله ای است که اظهارات و NFL می توانید خرید زمان لازم برای تکمیل این ورزشگاه در زمان به میزبان عادی هشت بازی صفحه اصلی برنامه.

همه از آن خواهد بود منتج البته در NFL آغاز فصل آن به عنوان برنامه ریزی شده. و با COVID-19 مصاحبه برخی از شک و تردید در آن اتفاق می افتد کل پویا می تواند تغییر به عنوان یک نتیجه.

در حال حاضر Allegiant ورزشگاه باقی مانده در مسیر اظهارات میزبان دو در اواخر تابستان فصل بازی و هشت بازی صفحه اصلی برنامه. سقف برنامه ریزی شده است به پایان خواهد رسید ظرف دو هفته ترک عمده ای از کار باقی مانده در داخل کشور از مرکز.

اگر COVID-19 نیروهای تاخیر که هل باز برگشت هر چند این اظهارات می تواند به بازی در تمام چهار فصل بازی در جاده ها برای ایجاد یک monthlong پنجره برای تکمیل ورزشگاه. همچنین این احتمال وجود دارد از اظهارات خود را به بازی برای اولین بار چند به طور منظم فصل بازی در جاده ها به گسترش است که کار پنجره و حتی بیشتر.

اگر چنین است هر چه زمان از دست داده بود در ساخت و ساز خواهد بود به اندازه کافی بود ساخته شده است.

NFL رود به انتشار منظم-برنامه فصل در ماه آینده نیز می تواند در تعیین اول ماه از اظهارات’ فصل برای رقابتهای غرب آسیا در بخشی matchups. که ایجاد انعطاف پذیری به دستکاری برنامه توسط کوه در می رم خانه و دور بازی. برای مثال آنچه در اصل برنامه ریزی شده به عنوان یک Raiders بازی خانگی برابر گزارشی در ماه سپتامبر می تواند تغییر به دنور بازی با Broncos پس از آن اظهارات در لاس وگاس بعد از آن در این فصل است.

در حال حاضر اظهارات باقی می ماند و با اعتماد به نفس Allegiant ورزشگاه باز خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده. اما حتی با زمان نامشخص ایجاد شده توسط COVID-19 بحران آنها می گویند که زمان لازم و انعطاف پذیری برای مقابله با بسیاری از شرایط پیش بینی نشده در راه است که نمی خواهد سازش خود را در اول فصل در خانه جدید خود را.

تماس با وینسنت Bonsignore در [email protected] Follow @VinnyBonsignore onTwitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>