اظهارات تعهد $1M برای مبارزه با کروناویروس در لاس وگاس

صاحب Mark Davis و اظهارات روز جمعه شدت برای خانه جدید خود را حمایت از 1 میلیون دلار برای مبارزه با COVID-19 در لاس وگاس.

دیویس در بیانیه ای نوشت: “لاس وگاس خانه ما … و ما هم باید برای همیشه بود.. #VegasStrong !!!”

Davis شده است با الهام از گالوانیزه اثر او دیده می شود در خانه جدید خود را, یکی او معتقد است مخالف کلیشه لاس وگاس به عنوان یک متلاشی منطقه ساخته شده است تا از پیوند.

“همه همیشه در مورد این منطقه بسیار متنوع است و این فقط یک دسته از مردم از همه جا دیگری که وجود دارد هیچ انسجام,” دیویس گفت:. “اما من می بینم همه با هم کشیدن. من دیده ام که قدرت این شهر است. من دیده ام وگاس قوی و من دیده ام چه این افراد در زمان استرس است.”

به عنوان لاس وگاس شروع دردناک روند بهبودی پس از مسیر 91 برداشت جشنواره موسیقی تیراندازی دسته جمعی در سال 2017 اظهارات و ایالت نوادا زمین شکست در Allegiant ورزشگاه درست کردن لاس وگاس.

در اوج درد و غم و اندوه لاس وگاس بود تجربه دیویس دیدم چیزی الهام بخش در همسایگان جدید خود را در جنوب نوادا.

“قدرت” این است که چگونه Davis آن قرار داده است.

نزدیک به سه سال بعد ساخت Allegiant ورزشگاه تقریبا کامل است. افتتاح رسمی است که برنامه ریزی شده برای اواخر تابستان با این اظهارات در هدف را در این زمینه در خود 65,000-صندلی ورزشگاه در اواخر ماه اوت یا اوایل سپتامبر.

آنها را انجام خواهد داد تا با یکی دیگر از تراژدی در خدمت به عنوان یک ناگوار پس زمینه.

ریشه دیویس کاشته شده در لاس وگاس که در آن او در حال حاضر کامل رزیدنت تعمیق و تقویت روز به روز. به عنوان آنها را تا بیش از حد غرور و افتخار خود را در یک جامعه است که در ادامه به نمایش تابآوری در برابر سختی.

“این خانه من است,” دیویس گفت:. “و من دیده ام که چگونه این مردم در اینجا پاسخ می دهند. آن را الهام بخش است.”

در 33 سال پس از NFL تایید حرکت خود را از اوکلند به لاس وگاس اظهارات را غوطه ور خود را در جامعه های مختلف تلاش ها و ابتکارات در سراسر منطقه است. به عنوان آنها همچنان به تکمیل خود را بازحمت حرکت کردن از کالیفرنیا به لاس وگاس آنها امید به تبدیل شدن به یک محلی لنگر.

بخشی از آن را به معنای کمک به منجر به اتهام به عنوان لاس وگاس تظاهرات از زمان بحران است. هنگامی که تهدید ویروس coronavirus تحت کنترل است Davis, پیش بینی Allegiant ورزشگاه تبدیل شدن به یک مرکز جامعه به خصوص در بازی روز.

“مردم اینجا واقعا با هم بکشید, این چیزی است که بسیار الهام بخش و هیجان انگیز,” دیویس گفت:. “ما نمی توانیم صبر کنید به بخشی از آن و انجام بخشی از ما.”

ساخت و ساز در Allegiant ورزشگاه اتحاد انجام شده در طول بیماری همه گیر. پس از یک پیاده روی را از طریق در اوایل این هفته, دیویس گفت: همه چیز باقی می ماند بر روی هدف است.

“آن را در آینده همراه فقط خوب است. ما در برنامه” دیویس گفت:. “بدیهی است که همه گرفتن اقدامات احتیاطی در سلامت است. ما در زیر قوانین در جای خود قرار داده و توسط فرماندار و مقامات بهداشتی). بهداشت و ایمنی اولین و مهمترین و همیشه خواهد بود.”

تماس با وینسنت Bonsignore در [email protected] Follow @VinnyBonsignore onTwitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>