اظهارات صاحب Mark Davis برنامه شام برای 12K در Allegiant ورزشگاه

لاس وگاس اظهارات صاحب Mark Davis ساخت یک شام رزرو برای حدود 12000 در ماه اوت در Allegiant ورزشگاه.

دیویس گفت: او درمان کل ورزشگاه خدمه ساخت و ساز به مانند یک شام پس از این تاسیسات به اتمام است در تاریخ 31 ژوئیه و قبل از Garth Brooks hauls در خود را برای سفر برنامه ریزی شده متوقف Aug. 22.

این مهمانی شام ممکن است نیاز به بیش از یک صندلی اما دیویس متعهد به این رویداد و یا حوادث به کمک اولین ورزشگاه.

“من می توانم به شما بگویم اولین چیزی که من وعده داده شده به اتفاق می افتد این است که من قصد دارم به اشتراک همه کارگران و یک زن به همراه یک شام استیک در کف که ورزشگاه,” دیویس گفت: در طول یک چت برای آینده قسمت از PodKats! مجموعه به پست بعدی دوشنبه. “در حال حاضر مقدار زیادی از افرادی که ما را دو یا سه شام استیک چون من فکر می کنم ما تا به مانند 12,000 مردم است.

“اما من به آنها قول داد که به آنها, و من قصد دارم به دنبال از طریق. ما در خدمت آنها یک دسته از ناهار و من به آنها گفتم ” شما این چیزی که انجام می شود, شما در حال گرفتن یک شام استیک.'”

دیویس خواهد بود خروج از رژیم غذایی معمول خود را اگر او dines که با جمعی از کارگران است. او ترجیح می سالاد مرغ ساندویچ یا ترکیه BLT یا — هنگامی که در تعطیلات به حالت — به خوبی انجام شود لغو احکام صادره ی گوشت بره. اما برای این کار او یک خطر در استیک.

“است که باید اولین چیزی که ما انجام می دهیم (در Allegiant ورزشگاه),” او گفت:. “خواهیم دید چه اتفاقی می افتد.”

جان Katsilometes’ ستون اجرا می شود روزانه در این بخش است. او PodKats پادکست را می توان در یافت reviewjournal.com/podcasts. تماس با او را در [email protected] Follow @johnnykats در توییتر @JohnnyKats1 در Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de