اظهارات nab گسترده گیرنده ایمنی در آخرین mock draft

همه چیز قدیمی است که دوباره جدید در بالای چهارم ما مسخره پیش نویس است.

بالا نه بازگشت و در همان جهت به عنوان اولین نسخه در ماه فوریه به غیر از دلفین ها و شارژر کوه در می رم کارفرمایی انتخاب در شماره 5 و شماره 6.

با Alabama گیرنده گسترده جری Jeudy بودن پیش نویس توسط جت با 11th انتخاب در دور اول اظهارات چوب با اوکلاهما گیرنده گسترده CeeDee بره با 12th انتخاب کنید و انتخاب کردن برای آلاباما ایمنی خاویر میشن به جای LSU linebacker پاتریک ملکه با 19 انتخاب کنید.

در حالی که این نسخه ممکن است نگاه آشنا واقعی پخش از روند انتخاب خواهد بود کاملا متفاوت است.

فقط در چند ماه آن را از برنامه ریزی عینک در لاس وگاس است که قرار بود برای قرار دادن آستانه سال جدید به شرم و توده ویدئو کنفرانس تماس بگیرید.

تیم می تواند خیلی بیشتر متمرکز بر کسانی که آنها را انتخاب کنید و از چگونگی تراکم ساخته شده است.

در اینجا ما بهترین حدس در هر انتخاب با هیچ معاملات در میان, در این نقطه از جمله یک نماد در پرانتز که در آن است که بازیکن بود و چاک دار در سوم ما مسخره پیش نویس است.

1. Cincinnati Bengals — جو نقب زدن, QB, LSU (1)

شده است وجود ندارد رازهای زیادی در مورد این انتخاب از Bengals پیچیده نقطه بالا در پیش نویس است. آن را ممکن است آنها را گوش می دهد اما آنها را به دور دمیده می شود.

2. Washington Redskins — تعقیب جوان, Edge, Ohio State (3)

وجود دارد مختصر حدس و گمان لینک ردسکینز به یک کارفرمایی و آن را احتمالا یک گزینه را در نظر بگیرید. اما جوان است و بهترین بازیکن در این پیش نویس است. آن دشوار خواهد بود به تصویب در یک بازی در حال تغییر استعداد بود.

3. Detroit Lions — جف Okudah CB ایالتی اوهایو (9)

شیر کنترل نیمه اول از دور اول به برخی از درجه است. تیم ها به دنبال تامین امنیت یکی از دیگر بالا دو quarterbacks خواهد بود منفجر کردن خود زوم جلسه تلاش برای حمله به یک معامله. جکسون یک تیم به تماشای. آن را ممکن است مایل به دادن شیر اضافی میدارد برای پر کردن چند سوراخ. Okudah آسان برای تماس شیرها اگر آنها در این نقطه است. او باید فورا کمک به کم خونی عبور دفاع.

4. New York Giants — اشعیا سیمونز پوند کلمسون (4)

ممکن است وسوسه به پر کردن سوراخ خمیازه در مقابله با توهین آمیز, اما این غول نمی توانیم اجازه سیمونز گذشته آنها را دریافت کنید. او کار را به انجام بازی linebacker در NFL اما او خالص بازیساز که می تواند چندین نقش های مختلف. او می تواند یک ستاره در نیویورک است.

5. Miami Dolphins — جاستین هربرت, QB, اورگان (5)

دلفین ها هیجان زده خواهد شد اگر هیچ کس جهش در مقابل آنها انتخاب خود را بین جاستین هربرت و توا Tagovailoa. Tagovailoa بیشتر استعداد خام و ممکن است انتخاب کنید در حالت عادی سال است. اما عدم تماس مستقیم و دسترسی به این تیم کادر پزشکی همه چیز تغییر. امن تر بازی می شود با سر اشاره در اینجا.

6. لس آنجلس شارژر — Tua Tagovailoa, QB, آلاباما (2)

این شارژر در مواجهه با یک انتخاب دشوار است به عنوان یک تیم به دنبال حق رای دادن کارفرمایی که همچنین معتقد است که می توانید آن را به پلی آف این فصل است. آنها ممکن است برای مقابله با چپ و یا پلاگین یکی دیگر از سوراخ فوری و صبر بر یک Jalen لطمه می زند یا جیک فروم بعد از آن در پیش نویس به ویژه از مربی آنتونی لین به نظر می رسد ترجیح می دهند Tyrod تیلور به عنوان استارتر. اما شارژر را به شدت سرمایه گذاری در سمت راست خط حمله شاید با احتمال چپ دست کارفرمایی بلندی. اگر Tagovailoa وجود دارد آنها ممکن است پرش در او. اگر او انتظار می رود آنها را به صبر و مقابله با چپ به جای.

7. Carolina Panthers — جرثقیل قهوه ای, DT, Auburn, (7)

پلنگ یک تن از حفره های که نیاز به پر شود اما این شروع می شود با جامد داخل خط در دو طرف توپ. قهوه ای کمک می کند تا در آن منطقه است و همچنین بهترین بازیکن در هیئت است.

8. Arizona Cardinals — Jedrick بخواهد OT آلاباما (10)

بزرگ وجود دارد بحث در مورد که از نخبگان می پردازد در پیش نویس است. بسیار وجود دارد استدلال که کاردینالها نیاز به یکی از آنها است. بخواهد شروع به ساخت حرکت به عنوان اولین برای آمدن به هیئت مدیره.

9. Jacksonville Jaguars — Javon Kinlaw DT کارولینای جنوبی (15)

قطعا وجود دارد یک فرصت نگاه آنها به تجارت برای گرفتن یک کارفرمایی و یا Tagovailoa اگر او هنوز هم در اینجا. که شد و حتی بیشتر از یک امکان پس از یک عجیب بهنگام رای اعتماد برای گاردنر Minshew این هفته که احساس خیلی افتضاح مانند یک صفحه نمایش دود. گیرنده گسترده ای نیز یک احتمال قوی است. آنها را دوست دارم قهوه ای اما جفت شدن Kinlaw با جاش آلن در خط دفاعی خواهد تحکیم حداقل یک واحد است.

10. Cleveland Browns — Mekhi Becton OT لویی (6)

شایعات از یک تجارت حمل و نقل Odell بکهام جونیور به مینه سوتا به نظر می رسد کمی زودرس. اگر آنها تجارت او آنها را مستقیما در مخلوط برای یک گیرنده گسترده. اگر نه مقابله با ضرورت مطلق است پس از سرمایه گذاری به شدت در مهارت و موقعیت بازیکنان سال گذشته است. Becton را اندازه عظیم و تکان دهنده ورزشکاری سخت به چشم پوشی است.

11. New York Jets — جری Jeudy WR, آلاباما (11)

جت کاملا نیاز به یک مقابله و می تواند در این جهت است. آنها همچنین نیاز به پیدا کردن سلاح اگر آنها می خواهند به جوان کارفرمایی سام Darnold هر فرصتی برای موفقیت و آنها را انتخاب کنید در اینجا. Jeudy یک نخبه مسیر دونده می شود با سر اشاره کردن.

12. لاس وگاس Raiders — CeeDee بره, WR, اوکلاهما (12)

مایک Mayock ممکن است مطرح کرده اند چند ابرو زمانی که او کاهش یافته است به تن او سه گسترده ای از گیرنده های در هیئت مدیره بودند همان اجماع عمومی از Jeudy بره و هنری Ruggs III. بسیار وجود دارد شک و تردید در مورد بره و Jeudy در بالای لیست ، بره فوق العاده ای به دست و یک سلاح خطرناک پس از گرفتن با وجود عدم وجود خود را از بالا به پایان سرعت که می تواند متناسب با درک Carr کوتاه-بازی عبور.

13. San Francisco 49ers — هنری Ruggs III, WR, آلاباما (13)

Ruggs است که در سمت کوچکتر است اما سوز که می تواند در نهایت یک Tyreek تپه-نوع سلاح. خود متوسط تولید در کالج سیگنال های نیم تنه بالقوه اما کایل Shanahan است یک شرط بندی بزرگ به شکل از چگونه به استفاده از او را به طور موثر. LSU جاستین, Jefferson, در واقع ممکن است بهتر چشم انداز, اما این است که مناسب است.

14. Tampa Bay Buccaneers — تریستان Wirfs OT آیووا (10)

The Buccaneers در آورده تام بردی. آنها برای آینده است. مقابله با یک منطقه بزرگ از نیاز به خصوص با بردی عدم تحرک است. آنها را به انجام همه چیز آنها می توانید به نگه داشتن او را درست و سالم پس از یک مقابله می کند راه را احساس بیش از حد.

15. Denver Broncos — جاستین, Jefferson, WR LSU (20)

آیا می شود جای تعجب نیست اگر جفرسون با این نسخهها کار راه خود را به سه نفر برتر در میان wideouts. او حمایت فوق العاده مولد فصل با کمال تعجب خوب ترکیب. این Broncos نیاز به سلاح برای درو قفل و جفرسون می تواند یک ستاره هر چند cornerback C. J. Henderson یک احتمال است و همچنین پر خودنمایی نیاز دارید.

16. Atlanta Falcons — C. J. Henderson, CB, فلوریدا (16)

هندرسون ایجاد شده است یک معامله بزرگ از وزوز در روزهای اخیر و به خوبی می تواند رفته این نقطه است. آن را بسیار روشن شاهین می خواهید او را, اما آنها ممکن است مجبور به حرکت می کند تا به او. حتی وجود دارد یک فرصت اظهارات می تواند او را گرفتن به خصوص اگر بالای دو رسیور خاموش هیئت مدیره.

17. Dallas Cowboys — K’Lavon Chaisson, Edge, LSU (17)

کابوی ها نیاز به آدرس دفاعی سمت توپ اینجا. آن را به احتمال زیاد پایین می آید به یک انتخاب بین Chaisson و خاویر میشن که یک تصمیم دشوار است. Chaisson می شود با سر اشاره در اینجا.

18. Miami Dolphins — اندرو توماس, OT, گرجستان (14)

وجود دارد یک احتمال قوی دلفین ها که برای انجام مانور با تمام پیش نویس سرمایه آنها داشته باشد اما اگر آنها به ماندن در اینجا از آن دشوار خواهد بود به نوبه خود یک فرصت برای محافظت از خود را نو جوان کارفرمایی را کور جانبی.

19. لاس وگاس Raiders — خاویر McKinney, S, آلاباما (26)

این یک خودنمایی نیاز به خصوص پس از مایک Mayock گفت: در این هفته او انتظار Damarious Randall به بازی بازی های ایمنی. اما او همچنین گفت: فلسفه این است که به بهترین بازیکن در دسترس است و که قطعا مککیننی اگر او هنوز هم در هیئت مدیره. این اظهارات در حال جمع آوری جوان همه کاره بازیکنان در ثانویه و مککیننی می توانید یک کل بسیاری از چیزهای مختلف است.

20. Jacksonville Jaguars — Kristian Fulton, CB, LSU (NR)

Jaguars معامله کرده اند دور دو نخبگان گوشه ها در دو سال گذشته و فرصتی برای شروع به بازسازی خود و ثانویه پس از تحکیم خط دفاعی پیش از آن در دور اول. فرصت خوبی است که آنها می تواند محرک در پیش نویس شب که به احتمال زیاد به تغییر برنامه های خود را. پنج مدیر دیو کالدول هفت دور اول میدارد شده اند از SEC.

21. Philadelphia Eagles — سه راهی هیگینز WR کلمسون (21)

کسی که به تماشای یک عقاب بازی در اواخر فصل به راحتی می تواند شناسایی نیاز برای سلاح ها در خارج. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از دور اول شایسته گیرنده در هیئت مدیره اما Higgins ثابت بازیساز در مرحله بزرگ است. بیش از 80 درصد از جلب رفت و برای اولین فراز و او در بر داشت منطقه پایان بر 20 درصد از پذیرایی.

22. Minnesota Vikings — برندن Aiyuk WR آریزونا دولت (22)

یکی دیگر از گیرنده خاموش هیئت مدیره در دور اول. وایکینگ ها به دست آورد و این انتخاب توسط تجارت Stefon Diggs به لوایح و آنها با استفاده از آن به جای او. Aiyuk انفجاری است و یکی از بهترین بزرگ-بازی بازی تهدید از دسته که او باید قادر به استفاده کامل از کار مخالف آدم Thielen.

23. New England Patriots — اردن عشق, QB ایالتی یوتا (23)

The Patriots به نظر می رسد به حل و فصل در تبدیل بیش از این حاکم به جارت Stidham اما عشق سقف را پیشنهاد وسوسه اگر او هنوز هم در هیئت مدیره. در حالی که اشتباهات او در این فصل مطرح زیادی از پرچم قرمز به مجموعه ای از مهارت های آشکار است.

24. New Orleans Saints — پاتریک, ملکه, پوند, LSU (19)

پرستاران در پیروزی-حالا حالت به عنوان پنجره بسته خود را در مسابقات قهرمانی پنجره با پایان Drew Brees’ حرفه ای به سرعت نزدیک. ملکه بهترین linebacker در پیش نویس و باید قادر به اسلاید به سمت راست یک شروع ،

25. مینه سوتا وایکینگ ها — جف Gladney, CB, TCU (NR)

این است که یک منطقه بزرگ از نیاز برای وایکینگها و آنها باید چندین قادر به گوشه های از را انتخاب کنید اگر آنها ایستاده پت. یکی از آنها احتمالا از مخلوط ، Trevon Diggs یک احتمال است اما او برادر Stefon Diggs که وایکینگ ها فقط داد و ستد دور.

26. Miami Dolphins — D’Andre سویفت, RB, گرجستان (NR)

ارزش از پشت در حال اجرا بوده و تا حد زیادی افسرده در چند سال گذشته اما این دلفین ها در یک موقعیت منحصر به فرد با سه دور اول میدارد. سویفت است که تا بحال بهترین بازیکن در هیئت مدیره در این نقطه اتفاق می افتد به بازی یک موقعیت عالی نیاز به میامی است که تا به حال بدبختی در حال اجرا بازی با وجود داشتن آریزونا ستاره برک آوت کنیا دریک فهرستی برای خیلی از فصل گذشته. این همچنان یک تعمیرات اساسی جرم پیوستن به یک کارفرمایی و مقابله با چپ انتخاب شده قبلا در این دور.

27. Seattle Seahawks — Yetur ناخالص-Matos, Edge, Penn State (27)

سیاتل خواهد بود به دنبال پیدا کردن یک بازیساز در طول دفاعی در مقابل پس از اتمام بعدی-به-گذشته در لیگ در کیسه. گرس-Matos می توانید با پر کردن این نقش در حالی که همچنین ارائه توانایی بازی در اوایل فراز.

28. Baltimore Ravens — Kenneth موری, LB, اوکلاهما (24)

کلاغ ها در بازار برای یک جوان بازیسازی linebacker و موری متناسب با این لایحه. او می تواند در داخل و یا خارج هر چند در اوایل زندگی حرفه ای او احتمالا بهترین عملکرد در سمت ضعیف که در آن او می تواند آزادی را به بازی می کند.

29. Tennessee Titans — جاش جونز, OT, هوستون (18)

جونز مرسوم انتخاب کنید برای رفتن خیلی زودتر تا حدودی ناامید کننده تلاش در ترکیب. تنسی است ذینفع گرفتن پتانسیل های plug-and-play جایگزینی برای جک Conklin.

30. Green Bay Packers — عزرا کلیولند OT ایالتی بویزی (NR)

او در حال افزایش است تا پیش نویس تخته با وجود نگرانی در مورد خود را به صورت فله و قدرت است. کلیولند و چالاک صدا در روش خود را دارد. او همچنین می تواند هر دو طرف است که یک لوکس. خلیج سبز همچنین می تواند استفاده از کمک در گیرنده گسترده اما باید قادر به نشانی که بعد. بدون در نظر گرفتن این احتمال وجود دارد آنها یا دریافت Aaron Rodgers کسی به پرتاب و یا پیدا کردن کسی برای کمک به محافظت از او.

31. San Francisco 49ers — راس Blacklock, DT, TCU (25)

Blacklock پتانسیل بالا می شود نیمی از دور اول انتخاب کنید قبل از اینکه یک آشیل آسیب هزینه او سال دوم. او تاثیرگذار در سال اول خود را پشت نشان دادن وعده او در راه خود را به بهبودی کامل. او را خوب و مناسب در اینجا برای کمک به پر کردن سوراخ سمت چپ در وسط خط دفاعی که DeForest Buckner معامله شد.

32. Kansas City Chiefs — Jaylon Johnson, CB, یوتا (NR)

درپوش بسته روسای ممکن است از این نقطه در جستجو از جمع آوری چند بازیکن با قیمت پایین دسته. آنها هنوز هم نیاز به آدرس cornerback اگر پس جانسون را حس. او یک فیزیکی گوشه ای که باید آماده بازی مرد پوشش در NFL از یک روز. او باید برای دریافت بهتر در بیشتر طرح های پیچیده ،

تماس با آدم تپه در [email protected] Follow @AdamHillLVRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>