اظهارات linebacker کوئنتین رای گیری ترس او شده است coronavirus

اظهارات linebacker کوئنتین رای گیری ارسال شده به توییتر در سه شنبه شب که او ترس او قرارداد coronavirus.

در یک سری از سه توییتهایی سنجی و احساس توصیف علائم و نشانه های این ویروس از جمله مایع در ریه ها و گلو درد و سرفه های خشک — پس از رفتن به اسپانیا. اما زمانی که او به دکتر رفت و او ظاهرا گفته او “بیش از حد سالم” در بیمارستان بستری شود و همچنین آزمایش شد برای ویروس.

در یکی دیگر از سایت های رای گیری گفت که دکتر او مطمئن است او دختر جوان همه با این ویروس آلوده. اما آنها نمی تواند آزمایش در ایالت اوهایو به خاطر آنها در نظر گرفته نشده “خطر بالا است.”

شهرها و ایالات متحده در سراسر امریکا شده اند برخورد با کمبود آزمون coronavirus. اوهایو فرماندار مایک DeWine بسته شده است اکثر فضاهای عمومی به منظور کمک به محدود کردن گسترش ویروس در دولت و به تعویق افتاد اولیه انتخابات برنامه ریزی شده برای روز سه شنبه.

در اصل ورود به لیگ به عنوان یک دلفین هفتم-انتخاب دور در سال 2018 سنجی و فرود در اظهارات تمرین تیم ملی در سپتامبر 2019. او از بالا به فعال فهرستی on Nov. 7 اما لغو شد و دوباره امضا به تمرین تیم ملی دو روز بعد. پس از صرف بسیاری از دسامبر شاهین تمرین تیم ملی, اظهارات مجدد امضا رای گیری به فهرست خود را در ماه فوریه است.

تماس با Myles سیمونز در [email protected] یا 702-383-0350. Follow @MylesASimmons در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im