اظهارات flashback: Greg تاونسند اواخر دور احساس

یادداشت سردبیر: این قسمت از سری گاه به گاه acquainting طرفداران با اظهارات’ نامی از 60 سال سابقه به عنوان تیم حرکت به لاس وگاس برای سال 2020 فصل است.

شباهت قابل توجه می باشد.

گرگ تاونسند فراخوانده شد در دور چهارم توسط مهاجمان در سال 1983 110 بازیکن انتخاب شده است. نادیده گرفته شده در حالی که بازی در TCU و یک ذره کوچکتر از تاونسند نبود به عنوان یک چشم انداز. وجود دارد حتی نگرانی در مورد اینکه آیا او می خواهم به نگه دارید تا دفاعی lineman در NFL.

سی و شش سال بعد در سال 2019 مکس, کرازبی نیز برداشت و در دور چهارم با اظهارات ، 106 بازیکن انتخاب شده است. یک ستاره در شرق میشیگان کرازبی مواجه سوالات مشابه در مورد اینکه آیا او بزرگ و قوی به اندازه کافی برای ایجاد یک تاثیر در پایان دفاعی در NFL. سطح بازی در اواسط آمریکا, کنفرانس, یک درجه زیر قدرت پنج همایش به احتمال زیاد کمک نمی کند.

اما هر بازیکن به سرعت ثابت خود شک اشتباه است. تاونسند مجموعه اظهارات تازه کار ضبط کیسه در سال 1983 با 10.5. این یک رکورد است که هنوز هم امروزه البته با باریکترین حاشیه پس از کرازبی به چالش خوانده شده را علامت سال گذشته با اتمام با 10 کیسه.

تاونسند در ادامه به سخت بازپرسی کردن از یک تیم-ثبت 107.5 کیسه خود را بیش از 11 فصل با باشگاه و 109.2 حرفه ای کیسه هستند 23rd بیشتر در NFL تاریخ است. که ممکن است معنی بلیط به NFL Hall of Fame, اما آن را یک معامله از یک دستاورد برای یک مرد است که به طول انجامید تا چهارم دور.

اظهارات خواهد بود نشئه اگر کرازبی حرفه ای در یک مد مشابه به عنوان آن را به معنای داشتن یک پاس عجله نیروی دهه آینده.

بومی Compton, California, تاونسند شده بود طرفدار کاسه و دو بار تمام نرم افزار پلیر با اظهارات و صرف تمام اما یک فصل از اظهارات زندگی حرفه ای خود را در طول لس آنجلس عصر.

آن را سخت به تصور کنید که یک بازیکن با بهره گیری از یک بیشتر رضایت بخش اول فصل در NFL. در علاوه بر این به تنظیم یک رکورد برای کیسه تاونسند به دست آورده NFL Rookie از سال افتخارات و کمک به اظهارات برنده سوپر باول.

که او انباشته است که بسیاری از کیسه در حالی که اساسا بازی به عنوان یک چرخشی پایان ساخته شده فصل حتی بیشتر چشمگیر است. این همه بخشی از یک ال دیویس فلسفه گرفتن rookies در این زمینه زود است اما در راه است که نمی پایمال کردن آنها را. با تکیه تلفظ کردن آنچه که آنها به خوبی و به حداکثر رساندن این توانایی در اوایل.

تاونسند خواهد آمد نیمکت در آن نقش خود را بیش از سه فصل اول, ثبت نام 27.5 کیسه بسیار خوب دفاع.

“اگر شما را گرگ تاونسند در 10½ کیسه در چهار وضعیت خط بازی کامل شما در حال صحبت کردن در مورد 25-گونی 20-برگزاری-مجازات بازیکن” اظهارات تیمی Howie Long گفت: ورزش نشان داده شده در اوایل تاونسند حرفه ای.

توانایی رسیدن به کارفرمایی را تعریف تاونسند حرفه ای. او در ترکیب قدرت فوق العاده ای با سرعت باور نکردنی و یک احساس طبیعی برای تصویب عجله. این جای تعجب نیست که تنها دو نفر از اولین و نه NFL فصل به این نتیجه رسیدند بدون او racking تا دو رقمی گونی بالغ.

او اظهارات زندگی حرفه ای او نیز شناخته شده برای کار او در جامعه است. یکی از علل بود برای کمک به بی خانمان ها نیاز او آگاه شد در حالی که در حال رشد در لس آنجلس و در نظر گرفتن اتوبوس در مرکز شهر برای تماشای فیلم در روز یکشنبه بعد از ظهر. تاونسند زده شد که چگونه بسیاری از مردم او را دیدم خواب در پیاده رو و در اتوبوس متوقف می شود. درخواست خود را برای تغییر یدکی همیشه گیر با او.

“حتی امروز من هرگز تصویب یک فرد درخواست برای پول” تاونسند یک بار به لس آنجلس تایمز در اوج زندگی حرفه ای او. “آن را به من به قضاوت آنچه که آنها در حال رفتن به انجام با پول است. آنها نگاه گرسنه است. آنها نگاه مانند آنها می توانید با استفاده از یک وعده غذایی گرم. من همیشه به پول است. وقتی که من رفتن به pearly gates, من فکر می کنم سوال اصلی خدا رفتن به از من بپرسید این است که ” چگونه بسیاری از مردم را می خورند ، چگونه بسیاری از مردم شما کمک کند؟’ این راه من می توانم بگویم من از دست رفته به تعداد 1000.”

تماس با وینسنت Bonsignore در [email protected] Follow @VinnyBonsignore onTwitter

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im