با توجه به اظهارات حرکت اردوگاه آموزشی به هندرسون

اظهارات’ ورود در لاس وگاس می آیند زودتر از پیش بینی.

این تیم به طور جدی با توجه به حرکت اردوگاه های آموزشی خود را از نپا کالیفرنیا. به آن مقر جدید در هندرسون. با توجه به یک فرد نزدیک به تیم بود که مجاز به صحبت در اردوگاه های آموزشی در Intermountain Healthcare عملکرد مرکز است یک گزینه قابل دوام.

با توجه به COVID-19 گیر تیم ستاد در سراسر NFL شده اند به طور کامل و یا جزئی بسته از مارس. مجبور است که تیم برای انجام offseason برنامه عملا و نه در عمل خود امکانات.

اما با بیشتر و بیشتر تیم های گرفتن تایید شده برای بازگشایی ساختمان های خود را برای کسب و کار خود و کارمندان و رو به رشد امکان مربیان و بازیکنان اجازه به بازگشت در چند هفته آینده نیز وجود دارد خوشبینی است که NFL می توانید در مسیر بازگشت در زمان به صورت تیم به رفتار عادی minicamps در اوایل یا اواسط ماه ژوئن و برای اردوگاه های آموزشی به عنوان برنامه ریزی شده به طور معمول در اواخر ماه جولای.

قبل از COVID-19 پرتاب همه چیز را خارج از ضربت سخت زدن اظهارات تا به حال ابراز تمایل به نگه داشتن خود را در ماه ژوئن minicamp در هندرسون در امکانات جدید که شامل سه, در بیرون زمین فوتبال و یک 150,000 فوت مربع خانه درست است که خانه یک و نیم داخل زمینه.

طرح اصلی بود که در جایی باقی ماندن وقت خود را در شهرستان آلامدا, کالیفرنیا, تا زمانی که ساخت و ساز از هندرسون ساختمان تکمیل شد و در اوایل ماه ژوئن که در آن نقطه بازیکنان و کادر فنی را راحت در تمرین مرکز در طول minicamp.

“من واقعا نمی خواهم بازیکنان راه رفتن در اطراف مانند این, ‘وای این سرد است’ در حالی که ما در حال آماده شدن برای هفته یک” اظهارات مدیر کل مایک Mayock گفت: در ماه فوریه است. “من می خواهم به همه شوک و ترس وجود دارد. آنها را به آن استفاده می شود. می دانم که در آن جلسات خود هستند که در آن همه چیز در ساختمان است. و زمانی که ما به عقب بر گردیم از اردوگاه های آموزشی آن را ‘اجازه رفتن به کار می کنند. “

COVID-19 تغییر آالمدا فاز از این طرح. اما به شرطی نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak می دهد تا شست و تمام لیگ و دولت پروتکل ها و الزامات برآورده اظهارات مربیان و بازیکنان می تواند رسما تعمید جدید خود را تسهیلات با minicamp ظرف چند هفته آینده.

تصمیم گیری که در آن به اردوگاه های آموزشی خواهد برچسبها بعدی.

اظهارات لذت بردم و خوشحال اردوگاه های آموزشی در رابطه با نپا با ماریوت هتل در خدمت به عنوان یک نقطه ایده آل برای موقت تیم ستاد و ارائه فضای کافی برای اسکان جلسات و امکانات آموزشی.

نپا گزینه همچنان روی میز است اما اظهارات مقامات می گویند وجود دارد دلایل قانع کننده برای ساخت سوئیچ به هندرسون.

با COVID-19 هنوز ایجاد سلامت ابهامات آن را از بین بردن نیاز به حرکت می کند و جای کل تیم مربیگری کارکنان و کارکنان پشتیبانی در خارج از سایت محل برای طول اردوگاه های آموزشی. در عوض بازیکنان و کارکنان می تواند رفت و آمد کوتاه از خود را در لاس وگاس خانه های منطقه به Intermountain Healthcare, عملکرد مرکز, فقط به عنوان آنها را در طول بقیه سال.

یا باید اظهارات می خواهند بازیکنان و مربیان به تکرار اردوگاه آموزشی رژیم به عنوان نزدیک که ممکن است آنها همچنین می تواند در اختیار یک از هتل های نزدیک برای استفاده به عنوان یک اردوگاه مرکز فرماندهی و سپس اتوبوس را در فاصله کوتاه به تمرین تسهیلات.

به عنوان همه مهمتر با این اظهارات هنوز هم در روند ساخت رسمی حرکت از کالیفرنیا به نوادا آن را به مربیان و بازیکنان زمان بیشتری برای دریافت سازگار به محیط جدید خود.

این امر همچنین از بین بردن نیاز به ایجاد حرکت های متعدد در یک دوره کوتاه از زمان. تحت اصلی جدول زمانی این اظهارات را انجام minicamp در المدا در ماه ژوئن و به دنبال آن اردوگاه آموزشی در نپا از اواخر ماه ژوئن تا اواسط ماه اوت است. و در نهایت وجود داشته اند با عجله انتقال از نپا به لاس وگاس فقط پیش از شروع فصل به طور منظم.

ساخت سوئیچ از نپا به هندرسون برای هر دو minicamp و اردوگاه های آموزشی, آن را به طور قابل توجهی ساده کردن این فرآیند.

تماس با وینسنت Bonsignore در [email protected] Follow @VinnyBonsignore onTwitter

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im