اظهارات’ Clelin فرل کمک coronavirus تلاش در زادگاه

با COVID-19 همه گیر ایجاد وحشت و نگرانی و مشکلات در سراسر کشور, اظهارات دفاعی پایان Clelin فرل می خواهد به مطمئن شوید که زادگاه خود را به محافظت می شود که ممکن است از تمام انشعابات مختلف.

فرل است حمایت $100,000 به کمک دو تلاش های امدادی در ریچموند, ویرجینیا, هر دو که برای حفاظت و منابع به خانواده هایی که ضربه سخت شده توسط coronavirus.

از پول فرل, اهدای, $50,000 را به اخراج انحراف برنامه تاسیس در سال 2019 توسط شهردار ریچموند Levar سنگی برای کمک به مستاجران جلوگیری از اخراج در حالی که همچنین حصول اطمینان از صاحبخانه دریافت هر گونه بازگشت اجاره آنها بدهکار از طریق برنامه پرداخت.

یکی دیگر از $50,000 است اختصاص داده شده برای ریچموند خانواده بحران صندوق بود که به تازگی ایجاد شده توسط Robins بنیاد و شهرستان ریچموند از طریق تطبیق $500,000 سهم برای یک بار ارائه کمک های مالی به خانواده های که تجربه از دست دادن درآمد به علت COVID-19.

“دانستن که من به معنی دانستن چقدر زادگاه من, Richmond, Va., به معنی به من:” فرل در بیانیه ای گفت. “وجود دارد چیزی در مورد مردم از این شهرستان و چگونه ما در حال ساخته شده است. برای مدت زمان طولانی ما تا به حال یکی از بالاترین اخراج نرخ در کشور است. مردم از دست دادن شغل خود را به دلیل بحران بنابراین من اهدا $100,000 به خانواده بحران صندوق و اخراج انحراف برنامه برای کمک به جوامع ساخته شده است که من چه کسی هستم. من عاشق خانواده و قوی ماندن, ماندن امن و همیشه ریچموند!”

اضافه شهردار Stoney: “Clelin مظهر همه چیز من در مورد ریچموند: آن قدرت و انعطاف پذیری آن و حس خود را از جامعه است. سهم خود را کمک خواهد کرد که صدها نفر از خانواده ها و همچنین شهر ما به عنوان یک کل از ظهور این بحران امن و پشتیبانی می کند.”

فرل بود ریچموند standout در نوعی کنیاک مقوی دبیرستان قبل از حرکت به کلمسون.

تماس با وینسنت Bonsignore در [email protected] Follow @VinnyBonsignore onTwitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de