راشل Cusk سوالات همه چیز

در ماه اوت سال گذشته در انگلیسی, آژانس املاک خانه مدرن برجسته یک مصاحبه با نویسنده راشل Cusk و شوهر در وب سایت خود را. همراه با رویایی شسته-از عکس های خود را دلخواهی “خود طراحی خانه در ساحل نورفولک” در حال بی ربط پاراگراف که در آن Cusk شوهر مورد بحث تجربی سنگ نما و Cusk نشان دهنده در مورد آنچه که ایجاد یک خانه واقعا به معنی. “من به یاد داشته باشید زمانی که من در مدرسه بود و به نوعی به من داده شده که در یک بازی—من وحشتناک بازیگر—و من واقعا با وسواس این خطوط من تا به حال به صحبت می کنند” او می گوید: “و پس از آن کسی به من گفت: یا از آن ساخته شده بود برای من واضح است که برای کل بازی من می خواهم به حال من بازگشت به مخاطبان است.”

کاونتری توسط راشل Cusk Farrar, Straus and Giroux, 256,,, صفحات, $27.00

Cusk است که یک نکته در مورد مشکل نگه داشتن عوامل متعدد در نظر داشته باشید: فقط به عنوان نگرانی در مورد خطوط او ساخته شده او را فراموش حضور او در مرحله fixating در هزینه می تواند به این معنی است که یک سازنده فراموش می کند چه مقدار نور او می خواهد در خانه او. مقايسه ضعیف است—حفظ خطوط قرار می دهد مجری تحت فشار است اما نه در راه همان است که منابع مالی تحت فشار قرار دادن صاحب خانه ساخت بازسازی (حتی وقتی که فشار تنها خیالی به عنوان هر گونه تحسین Cusk را covetable مدرن حفاری ممکن است فرض کنیم). هنوز هم این حکایت نشان می دهد چیزی ضروری درباره نویسنده. کودک که تبدیل شده به دور از مخاطبان برای پنهان کردن بخشی از خودش بزرگ شده و تبدیل به یک نویسنده که کار و شخصیت های عمومی تعریف شده توسط یک انکار خود که تنها در خدمت به آن تاکید.

نویسنده از 10 رمان و سه بحث خاطرات Cusk در حال حاضر بهترین و شناخته شده برای او رئوس مطالب سه گانه است که به طور گسترده ای به عنوان یک شاهکار مداخله در قالب رمان و تکمیل شد و در سال 2018 است. حتی اولین رمان خود را در سال 1993 را به صرفه جویی در اگنساست علائم با کیفیت برای که او معشوق حساسیت زیادی غنی شده توسط artisanal bitchiness. (یک فصل آغاز می شود “هنگامی که اگنس تا به حال در عشق بوده است و پس از آن او تا به حال فقط به درد”; این عبارت است که به دنبال یکی است که در آن Cusk puns در قد کوچک از یک غریبه که بازدید او شخصیت که بسیار بلند است و به دنبال کسی که می بیند “چشم در چشم” با او است.) در عین حال Cusk به دست می آمد سرخورده با چه زده او را به عنوان ludicrousness سنتی داستان پوچی به عنوان او آن را در مصاحبه با گاردیناز “ساخت تا جان و جین و داشتن آنها را به انجام همه چیز با هم.” او محکوم سنتی داستانی به عنوان “جعلی و شرم آور” نوشت که عناصر ادبی مانند توضیحات و شخصیت “مرده یا در حال مرگ در واقعیت و همچنین در هنر” و گفت که “زندگی نامه است که به طور فزاینده ای تنها فرم در هنر است.”

در همان زمان, زندگینامه برگزار شد مشکلات خاص خود را دارد. بیش از 11 سال Cusk چاپ سه خاطرات که جذب نامتناسب خشم اخلاقی از منتقدان (و کاربران فروم). مردم متنفر 2001 را در زندگی به کار برای آن دوسوگرا (و ظاهرا سنگدلانه) نگرش مادران آنها متنفر 2012 پس برای چه آنها که خود تبرئه درمان از طلاق است. (دیگر خاطرات—2009 آخرین شام: یک تابستان در ایتالیا—بیشتر بود inoffensive, به جز که در آن نویسنده شکایت کرد.) بعد از این او متوجه شد که او را “حالت از زندگینامه به پایان رسیده بود.” او “نمی تواند آن را انجام دهد بدون اینکه اشتباه گرفته و مردم عصبانی است.”

با رئوس مطالب کتاب او بر اساس یک فرم است که روشن پیچیده “ارتباط بین داستان و حقیقت” و بین داستان و زندگی نامه. این رمان مطرح یک تحریکآمیز معکوس شکل autofiction یک نوع که معمولا ویژگی های تخیلی اول شخص راوی که ارائه شده است به عنوان احتمالا واقعی از طریق یک اغلب در واقع meandering تجمع حوادث و افکار و روابط و جزئیات که ممکن است یا ممکن است با هم تداخل دارند با کسانی که خود نویسنده زندگی; هر چند اغلب در نظر گرفته خرده و یا بی ربط به این سوال که “چگونه درست” یک autofictional رمان است که به ناچار بخشی از تجربه خواندن آن. در طرح رمان جای Cusk را راوی طلاق نویسنده ای به نام فی رله داستان که دیگر مردم باید به او گفت که بدون مشخص کردن مقدار در مورد خودش. از طعم صوتی و داستان او را انتخاب و خواننده می تواند استنباط یک شخصیت اما شخصیت است نه به صراحت ساخته شده با هر backstory. فی و Cusk به اشتراک گذاری جزئیات زندگینامهای اما میل به اتصال راوی و نویسنده وجود ندارد—که واقعا اهمیت می دهد اگر هر دو بازسازی خانه های خود را?

در حالی که Cusk خاطرات را به او شهرت به عنوان یک لغزنده egotist—بی علاقه در این دیدگاه از فرزندان او و شوهر سابق هر چند داستان او گفت در مورد خودش همپوشانی با خود—رمان به طور موثر به بازرسی و نگهداری تصویر او: او اب و هوای قبلا اشتباه نابغه که سنگی خارجی خاص است شواهد از بصیرت است.


خوانندگان امید Cusk جدید, مقاله, مجموعه, کاونتریرا ترکیب تمام اعلامیه ها در فرم و سبک به یک مانیفست نا امید خواهد شد. به سه بخش تقسیم شده—”کاونتری” ساخته شده است که شخصی, مقالات; “غم انگیز تفریح و سرگرمی” مقالات بر اینکه یک هنرمند یا نویسنده و “کلاسیک و پرفروش” که شامل چندین قطعه کوتاه از نقد ادبی—کتاب احساس می کند مانند یک گام به عقب به خصوص از آنجا که آن را حاوی هیچ قطعه جدید. چه چیزی بیشتر, دو گرفته شده از خاطرات که دریافت آمار Cusk خیلی سخت است. پس پسو نفرت پاسخ آن را دریافت کرد او گفت که او تجربه “خلاق مرگ است.” (هر چند که البته ممکن است صرفا “داستان”—او آمد کتاب بعدی فقط دو سال بعد.)

واضح توضیح برای ظاهر این مجموعه بدبینانه یکی: آن که انتشار تلاشی است برای سرمایه گذاری در موفقیت این طرح رمان که اخیرا درخواست صدور مجدد با توجه به عکس ها و تنظیم های مدرن بدون سریف فونت نوع از اشیاء که ممکن است نگاه خوبی در Cusk خانه. اما برای انجام یک لفظی حرکت است که تعریف کاونتری “شاید آن نیست که در همه.” مقالات در اینجا می توان به عنوان خوانده شده به عنوان یک فرصت برای مشاهده Cusk قدیمی مشکل داستان از زاویه دیگر; در آنها او به طور مداوم تنظیم reframing و بازجویی. آنها نشان می دهد یک تثبيت در حقیقت شناسایی آن را طراحی و از آن معنا و جدا كردن آن از “داستان” یا “روایت” است که درهم و برهم کردن خود در آن است.

یکی نیازی به دانستن داستان راشل Cusk زندگی به درک و قدردانی از رئوس مطالب و رمان و و, مقالات در کاونتری تضعیف این نوع از narrativizing. در یک نقطه او حتی پیشنهاد می کند که داستان ساخت ما در اطراف خودمان هستند ممکن است علت تصادفات است. اما از جمله فصل اول پس در این مجموعه جدید او به نظر می رسد به گفتن یک داستان در مورد خودش را نشان می دهد که شاید منتقدان ممکن است تصمیم آنها خیلی سریع به قضاوت او در گذشته و ارائه آنها این فرصت را به تجدید نظر در نظرات خود را به عنوان او تجدید همه پرسی درباره او بارها و بارها در اینجا.

در قوی ترین مقالات در کاونتری Cusk اغلب لبنان مفروضات او با آغاز شده. در “کاونتری” او بازگو بار در طول زندگی خود زمانی که پدر و مادر او را مجازات او با ارسال او “به کاونتری” که به معنی دادن کسی که درمان سکوت. در ابتدا Cusk استدلال می کند که پدر و مادرش اقدامات مدلول “عدم کنترل داستان شکست خود را به من کنترل”; پاراگراف بعدی آغاز می شود “اما شاید آن نیست که در همه.” Windingly از طریق ملاحظات از دوران کودکی مادری و ازدواج او در می آید که برای دیدن کاونتری است “جایی که بدترین در حال حاضر اتفاق افتاده است” و بنابراین صلح آمیز—یک سایت با پتانسیل برای بازسازی است.

اگر رویکرد اولیه به درگیری است که برای درمان آن به عنوان یک میدان نبرد او در نهایت می آید به دیدن همه روابط به عنوان داستان است که می تواند ساختار شکنی به حقیقت را نشان می دهد. مقاله در مورد Brexit نارضایتی و سرزنش “در خشونت,” تجزیه فردی و پیامدهای سیاسی از یک اختلاف نظر بین Cusk و فرودگاه کارمند که فریاد بزند و تراکم بر روی مسافران در کنترل گذرنامه:

وجود دارد بدون نیاز به بی ادب من می گویند.
سر خود را پرشهای اطراف.
شما بی ادب او پاسخ. شما کسی را نداشتم.

رله برخورد خود را با این عصبانی کارگر بعد Cusk می داند او معتقد است که او در اشتباه است—نه تنها برای بی ادب بودن اما برای به نمایندگی از “تبعیض و قلدری” که “استفاده می شود در برابر مردم در تلاش برای ورود به بریتانیا کشور من است.” در عین حال او در می یابد خودش را “با تکیه بر جزئیات مسائل زشتی برای اثبات بدی از خود شخصیت”; او در واقع نمی تواند ثابت کند او ادب را به هر کسی (به جز او و پس از او سرزنش او احتمالا کاملا گستاخانه خودش). در مواجهه با قطع ارتباط واضح بین تفاسیر از وضعیت Cusk تجزیه و تحلیل موقعیت خود را به عنوان به خوبی به عنوان او آسیب انجام می شود به خود او “روایت اقتدار” توسط فریم تعامل در راه او است. او “کسی که فاقد هر گونه معنی دار قدرت در حالی که همچنین مجبور به تعامل با اعضای عمومی, کسی برای چه کسی این عملیات از شخصیت است که هر چیزی و همه چیز”; کارمند دیگری او برخورد نزدیک رانده دیوانه او “ترکیبی از قدرت و ناتوانی.” این تغییر اندازه شبیه ناپایدار رابطه Cusk توصیف بین پدر و مادر و (بزرگسالان) کودک جایی این سوال که در واقع در قدرت می شود خونتان دندان شکن.

در پایان مقاله Cusk جزئی بحران هویت است که نشان دهنده چگونه همه این به ظاهر بدون عارضه قدرت دینامیک—پدر و مادر و فرزند نویسنده و خواننده و تحصیل لیبرال و طبقه کارگر Brexiteer—اشتباه هستند: “‘او را متوقف کند!’ من استفاده می شود به من التماس زمانی که آنها جوان بودند و یک انجام شد چیزی دیگر نمی خواهم.” آنها می خواستند Cusk به آنها بگویید که چه کسی حق و چه کسی اشتباه بود اما او همیشه یافت می شود “بی طرفی” غیر ممکن است در این صورت از دو داستان او نمی تواند ادغام را به یک حقیقت. “من خودم را در من prided تمایل برای اعتراض به بی عدالتی به صحبت می کنند ذهن من زمانی که من فکر کردم دیدم اشتباه در حال انجام است” او در ادامه با اشاره به صالح تعامل با فرودگاه کارمند. “اما شاید همه من تا به حال انجام شده بود آن را به تلاش برای جلوگیری از, تلاش برای بازگشت جهان به چیزی است که من می تواند تحمل برای زندگی بدون لزوما درک آن را برای اولین بار.” چه ممکن است به نظر می رسد هر دو طرف به نوعی از موضع چشمک می زند سیاسی آن لبه: shiftiness از روابط قدرت به معنی یکی باید درک و به تصویر کشیدن چیزهایی که آنها و یا دیگری بدترین اتفاق ممکن است و شما باید به بازسازی.

این شرح است که حداقل موفق, مقالات در این مجموعه قطعه از نقد ادبی ، او سریع حذف از عشق عين Cusk از دست می دهد مقدار از دقت زمانی که او جشن و یا رد. او معتبر مطرح در این قطعه خرس برخی از شباهت به والا مسافر گفتن یک دستمزد پایین کارگر و یا قرار فمینیستی که در پیمی گوید که شوهر او است و طلاق است که با وجود این واقعیت است که او احتمالا انجام شده بیشتر در مهد کودک “آنها فرزندان من است. آنها متعلق به من است.”


وجود دارد چیزی هیجان انگیز در مورد امکان به دست آوردن یک جایگزین چشم انداز خود را. از دیدن خود را از خارج سخت تر است به خرس. از یک زاویه در آن طول می کشد شجاعت به حال خود راه Cusk می کند در اینجا به عنوان یک زن که اعتماد به نفس در زندگی خود را برای اولین بار باید در جهت آن را به بازسازی; از دیگری به چالش کشیدن خود روایت اقتدار به نظر می رسد گریزان گمراهی یک راه برای تبرئه خود از يکديگر اعلام کردند تجاوزات. “من هرگز خودم را به عنوان یک وحشتناکی ذهنی نویسنده” Cusk گفته نیویورکر‘s الکساندرا شوارتز. “من همیشه در آنجا ماند بسیار نزدیک به خط از زندگی خود من و من هرگز از نوع ساخته شده همه چیز شده است و یا به خصوص علاقه مند در روایت کمان و یا از هر نوع.” این برای تلفن های موبایل بیش از یک کمی منفرجه; او ذهنیت دیکته فرم از هر دو غیرداستانی و داستان, نه راه دیگری در اطراف. با این حال او همچنان به نشان می دهد که “همه چیز به ناچار اتفاق می افتد” و بدون دخالت خود را. “شما وارد این ساختار شما وجود داشته باشد در این ساختار آنها سقوط و یا شما آنها را ترک. چرا؟”

است تضعیف خود یک بیماری از حقیقت وجود دارد ؟ این بیش از حد به نظر می رسد کمی سیاسی اما نتواند آن را در نظر بگیرید که سازه های ساخته شده, نگهداری و تغییر توسط افرادی که وارد و وجود در آنها است که آنها نه تنها به نظر می رسد یک روز در ساحل نورفولک. Cusk ممکن است یک “وحشتناکی” ذهنی نویسنده, اما او یک نویسنده است که به بررسی ذهنی است. در تبدیل پشت خود را به مخاطبان او تنها نشان می دهد که او مرتب کردن بر اساس از کسی که فکر می کند تبدیل پشت خود را به مخاطبان یعنی او وجود ندارد. این فقط یک راه برای او را به انجام آنچه که او نیاز به انجام: تلاوت او خط نوشتن یک کتاب است. در حالی که خواندن Cusk کار من اغلب فکر می کنم از او به عنوان بزدلانه یا آزمایشی. من بسیار به ندرت فکر می کنم او اشتباه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im