QB جاستین هربرت بازو صحبت کردن حجم جلوتر از پیش نویس NFL

سابق اورگان کارفرمایی جاستین هربرت شبیه یک فعل NFL quarterback لحظه قهرمان زادگاه پا در پردیس در یوجین خود را آغاز کرد و چهار سال کار حرفه ای.

رفتار خود در این ازدحام و در حاشیه این نبود کاملا به عنوان آماده برای بار نخست. 6-پا-6, 236-رطل حضور کاملا مطابقت با قد و قامت خود را بسیار زیاد و مجموعه ای از مهارت های.

وجود دارد هرگز یک سوال در مورد شخصیت او فقط زمزمه های او بیش از حد محفوظ است منجر به یک NFL حق رای دادن.

هربرت می گوید او ساخته شده است گام های بلندی در این بخش به عنوان او آماده برای یک پیش نویس NFL جایی که او به احتمال زیاد به در نیمه بالای دور اول.

“زمانی که من نشان داد (در اورگان) من خجالتی” هربرت گفت: در NFL سراغ ترکیب. “من نمی خواهم به گام در هر کسی ، کارفرمایی نمی تواند که. به یک تیم موفق شما باید به یک کارفرمایی که می تواند تقاضا از تیم خود را به آنچه که او نیاز به خارج شدن از آنها.”

هربرت با طبیعت بیشتر خجالتی علمی-نوع. او جایزه معتبر William M. Campbell جایزه که اغلب به نام علمی Heisman در ماه دسامبر پس از ارسال یک 4.01 معدل در زیست شناسی.

22 ساله ابراز تمایل به کار در پزشکی زمانی که فوتبال خود را حرفه ای است. خود را آرام و با رویکرد رهبری به احتمال زیاد خواهد بود یک دارایی در جهان است.

در حالی که سبک رهبری تلقی شده است ضعف در برخی از پیش نویس پیش بینی بیش از چند سال گذشته او هنوز هم دیده می شود به عنوان پتانسیل شماره 1 انتخاب کنید تا به حال او تصمیم گرفت به بیرون آمدن در سال گذشته است. او می گوید او تصمیم به ماندن در اورگان به او کمک کرد تا بزرگسالان و حتی بیشتر قبل از رفتن را از طریق پیش نویس روند.

“من یک شخص متفاوت در حال حاضر,” او گفت:. “بچه که نشان داد تا در دانشگاه اورگان نیست من کنه. من تبدیل شدن به بیشتر های صوتی. من تبدیل به خروجی بیشتر … راه کارفرمایی به حمل خود را. من احساس می کنم من یک کار بزرگ انجام شدن است که در طول این چهار سال گذشته است.”

بازگشت به مدرسه پرداخت شود و در این زمینه نیز هست. هربرت اورگان تیم سقوط کوتاه از مقدماتی college football playoffs, اما در نهایت موفق به کسب یک Pac-12 عنوان. او همچنین تا به حال شانس به صرف یک سال در این برنامه با برادر, تنگ, پایان پاتریک هربرت

“من می خواستم به بازگشت به پایان کردن با بچه ها من در آمد با,” جاستین هربرت گفت. “ما رفت 4-8 من دانشجوی سال اول سال اما ما گروهی از سالمندان گیر با آن و به پایان رسید تا رفتن 12-2. ما سقوط کوتاه از (پلی آف) اما برنده رز باول.

“من می خواستم برای پایان مدرسه تبدیل شدن به یک رهبر بهتر و یک بازیکن بهتر است. اینها همه چیزهایی که من احساس می کنم مثل ما انجام شده این سال است.”

با واجد شرایط بودن خسته تصمیم به نوبه خود نرم افزار ساخته شده است برای او. او را پیدا مارس 23 جایی که او کار خود را ادامه خواهد داد. او شده است با بهره گیری از قبل پیش نویس روند.

هربرت به دنبال حمله جایزه MVP در رز باول توسط برنده MVP در ارشد کاسه. سپس او یکی از نوازندگان برتر در میان quarterbacks شرکت کننده در ترکیب.

پس از excelling در عبور از دریل او در قوی 4.68-اجرای دوم در 40 yard dash به پایان رسید و به عنوان بهترین کارفرمایی در سه مخروطی مته (7.06 ثانیه) دوم در موقعیت در پرش عمودی (35.5 سانتیمتر) و سوم در گسترده پرش (10’3).

اندازه او بازوی قدرت و اب زیر کاه توانایی های ورزشی کشیده شده اند مقایسه کارسون Wentz هر چند هربرت می گوید طرفدار او مورد مطالعه بیشتر است Matt Ryan. هربرت است به خصوص علاقه رایان مکانیک و توانایی در بازی-بازی های اکشن.

هربرت که یک بار دیگر نشان داد او را در زمانی که بازوی او انداخت توپ 62 متری پا به حالت صاف در خود نرم افزار بعد در اوایل ماه مارس صرف زمان پس از بسته بندی خود را در کالج حرفه ای در عجله بسر می رسانید تا تفنگ ساچمهای جرم در اورگان اثبات او می تواند تحت عمل مرکز و جرم در داخل و خارج از ازدحام.

“او می تواند پرتاب فوتبال شبیه هیچ دیگر” پیش نویس تحلیلگر مل Kiper جونیور گفت: ESPN. “شما در آن نگاه کنید. چیزی گم شده بود در اورگان. خوب ارشد کاسه هفته او بهترین کارفرمایی در این زمینه است. بزرگ ارشد بازی کاسه بزرگ ترکیب فوق العاده ای بچه. پرتاب نمی کند با پیش بینی بزرگ را, اما او بهتر است هنگامی که او در بیرون از اورگان جرم.”

هربرت گفت: آن را سرگرم کننده است اثبات او می تواند انجام دهد کسانی که همه چیز و می گوید: جرم او را فقط خوب برای زندگی در حال اجرا یک NFL سیستم.

“بسیاری از چیزهای کاهش یافت و بر من به تلنگر حمایت و تغییر اجرا می شود,” او گفت:. “من واقعا لذت می برد که جرم. من به دنبال به جلو به اینکه (در NFL) و یادگیری به عنوان آنجا که من می توانم.

“من می دانم آن را برای تلفن های موبایل قشنگ و سیاسی درست اما من واقعا نمی مراقبت از کجا بروم. من بسیار هیجان زده هستم فقط به بازی فوتبال برای زمانی که من می توانم. من فقط می خواهید برای دریافت بهتر و انجام همه چیز را من می توانم به بازی فوتبال برای زمانی که من می توانم.”

او نمی خواهد که به صبر بسیار طولانی برای پیدا کردن که در آن او می رود.

تماس با آدم تپه در [email protected] Follow @AdamHillLVRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de