Q&A: دایره جوی سسو موعظه انجیل واقعی بودن آنلاین

دایره به عنوان یابم یک داستان از رسانه های اجتماعی است که وجود دارد. این یکی که در آن اصالت آنلاین پیروزی بر fraudulence که در آن catfishes باید دلایل خوبی برای شما احمق و برداشت اول خود را به ارتباط عمیق تر. این یک مسابقه محبوبیت اما در آن یکی از واقعی ترین و واقعی و سخاوتمندانه شرکت کنندگان رای به بالا.

Netflix بکشد واقعیت نشان می دهد پدیده برای اولین بار در ایالات متحده در ژانویه. 1. این یک رقابت که در آن شرکت کنندگان در اتاق های جداگانه در همان آپارتمان شیک و مد ساختمان—نمی تواند ملاقات در زندگی واقعی برقراری ارتباط با یکدیگر از پشت دیوار هم فیزیکی و هم کسانی تشکیل آزادی های مربوطه خود را آنلاین personas. راوی از این نمایش می گوید, تیوی, تکنولوژی که از طریق آنها ارتباط برقرار, به نام, دایره یک صدای فعال پلت فرم à la الکسا یا سیری. در واقعیت, آن را اساسا تولید تایپ کردن چه هر شرکت کننده می گوید. که کنار بازیکنان ارتباط برقرار کردن از طریق پیام خصوصی گروه چت ها مشخصات تصاویر و وضعیت bios.

در حالی که برخی از بازی ماهرانه به بازی می آید—بعد از همه, $100,000 در خطر است—دایره ارائه می دهد نسبتا رنگ سرخ مشاهده به شبکه اجتماعی ارتباطی است. این رسانه های اجتماعی بدون یک الگوریتم بدون تبلیغات سیاستمداران و یا ناشران رقابت برای توجه کاربران. در یک آن حس ریپ از اصول رسانه های اجتماعی بدون پرداختن بیشتر منحرف جنبه های رسانه های اجتماعی.

“دایره” ضربه است. در بهترین حالت آن را تند و تلخ یادآوری خوب است که می آید از اتصال جهانی. و گاهی اوقات مردم خوب پاداش برای بودن خود را آنلاین. هیچ مثالی بهتر از که از جوی سسو برنده از “دایره” که موفق به رغم اولیه کلیشه به عنوان broey لاسی و در مجموع Jersey Shore-esque از طریق اصیل بودن خود را در طول نشان می دهد.

با “Heyyyy دوستان!,” سسو صحبت در مورد چگونه نشان می دهد زندگی خود را تغییر داده و افکار خود را در فضائل و اشکالاتی از رسانه های اجتماعی.

این گفتگو ویرایش شده برای طول و وضوح.

به نظر می رسد مثل شما موفق در دایره بودن خودتان را به جای بازی بازی.

مردم از من بپرسید چه شد استراتژی خود را رفتن ؟ و به شما حقیقت را بگویید من یک استراتژی چون من فقط همیشه می دانستم که من تا به حال به خودم و من نمی خواهم به overthink هر چیزی. چیزی که شما واقعا می توانید به آن من است و شما در حال تلاش برای دریافت کنید که شما در سراسر در یک پلت فرم که در آن هیچ کس تا کنون می تواند صدای شما را بشنود. آن را فقط ساده قدیمی متن.

و در بیشتر قسمت ها که شما می گویند شما هستند. اما یکی از چیزهایی که شما اشاره نمی شد که شما یک بازیگر. چرا می خواهم شما پنهان است ؟

من فقط می دانستم که رفتن که اگر هیچ یک از ما در حال دیدار با یکدیگر در این نوع مشکل می گویند, ‘هی چه من جوی سسو و من که 100 درصد که من هستم, اما من یک بازیگر.’ بسیاری از مردم شنیدن شما یک بازیگر به طوری که آنها فکر می کنم شما فقط اقدام با همه چیز در زندگی است. من فکر می کنم تصمیم درست به دلیل نگاه Alana که اساسا رای دادند چرا که او گفت که او یک مدل است. مردم فقط مرتب کردن بر اساس مانند”من نمی دانم اگر من خرید خود را.’

اما به شما می گویند در نشان می دهد شما در واقع یک متصدی بار مناسب است ؟

بله. من یک متصدی بار در حالی که تلاش بازیگر از من بود 18 و نقل مکان کرد به L. A. شما می خواهید به عنوان یک بازیگر در این شهر و شما نمی دانید که حق مردم و یا شما لازم نیست که شکستن? شما بهتر می دانید که چگونه به زنجیر می نوشد.

چه شد ارتباط خود را با رسانه های اجتماعی قبل از این نشان می دهد ؟

من هرگز بزرگ بر روی آن. Facebook برای تمام خانواده و دوستان بازگشت به خانه را به ماندن در تماس است. توییتر من را در روز. من به پایان رسید تا پاک کردن آن به دلیل آن را فقط بیش از حد بسیار زیادی از منفی. و سپس Instagram من فقط آن را دوست داشتم چرا که من می تواند به دنبال بسیاری از صفحات فیلم و من در یک جمع از فیلم, پوستر صفحات مانند آن. باحال بود اما آن چیزی بود نسبت به جایی که من هستم در حال حاضر.

زندگی در L. A., من می بینم بسیاری از این واقعی اثرگذارندهها و آنها فقط نبودند مردم بسیار مهربان. بنابراین من فقط به طور عمده مانند این است که همه جعلی است. اما در حال حاضر من می توانم بگویم پس از نشان دادن آن بوده است شگفت انگیز است چرا که من واقعا باید از ملاقات بسیاری از مردم شگفت انگیز از سراسر جهان که خیلی مهربان هستند. و من واقعا می تواند در برقراری ارتباط one-on-one با آنها و برای من آن را مانند خوب این واقعا به من داد یک پلت فرم برای دیدار با بسیاری از مردم شگفت انگیز با قلب.

در چه راه هایی می توانم شما فکر می کنم دایره است که در واقع مانند رسانه های اجتماعی و در چه راه آن بسیار متفاوت است ؟

من فکر می کنم نشان می دهد انجام یک کار درخشان از ضربه زدن به صفحه اصلی این جامعه ای که ما زندگی می کنند از مردم, قضاوت مردم از تصاویر و یا متون. بلکه یک طرف خوب از آن است که افرادی مثل من و Shooby شد دوستان بسیار خوب از دو کاملا متفاوت جنبه های زندگی. من فکر می کنم نشان می دهد واقعا ضربه به هر دو طرف مثبت و منفی از جهان ما در امروز زندگی می کنند.

چگونه می توانم شما را در ارتباط ماندن با تمام بازیگران? است وجود دارد یک گروه چت ؟

ما همه در یک چت گروهی در Instagram; همه ما صحبت در همه زمان ها. پس از ما به پایان رسید نشان می دهد ما اجازه نداشتند به دنبال هر یک از دیگر در رسانه های اجتماعی ارسال هر گونه تصاویر با هم. اساسا ما مجاز به گفتن ما می دانستیم که هر یک از دیگر وجود داشته است. بنابراین پس از ما به پایان رسید فیلمبرداری کسی چت و افزود: همه در کل گروه از نشان می دهد. و ما به تازگی شده است وجود دارد همیشه از صحبت کردن در مورد همه چیز از انتظار نشان می دهد به بیرون می آیند و یا نشان می دهد, تریلر, توسط, حذف, و یا حتی امروز فقط چک کردن در با هر یک از دیگر, دیدن چه خبر است. این یک روزانه چت که ما همه در.

است صحت هنوز پاداش در رسانه های اجتماعی و یا این است که چیزی که وجود دارد فقط در دایره ؟

100% آن وجود دارد در رسانه های اجتماعی و این پیام مردم را از من گرفته و از این نشان می دهد که: من اعتقاد راسخ همیشه خودتان باشید. آیا تا به حال سعی کنید به تغییر برای هر کس دیگری. و پیام من, من آرزو می کنم شما می توانید نگاه کنید به: “چقدر شما الهام بخش من برای ماندن درست به که من هستم” یا “من در یک محل در حال حاضر “و یا” من میخوام ارتباط برقرار کردن و صحبت کردن با خانواده من چون ما در بهترین شرایط’, ‘شما به من فهماند چگونه خانواده وفاداری همه چیز است.’ آن را واقعا به من رسید واقعا عمیق. هیچ چیز وجود دارد در مورد هر یک از این و یا این تجربه شده است که در دست من است.

بنابراین شما یک تاثیر گذار در حال حاضر ؟

من فکر نمی کنم من همیشه می تواند نگاه خودم را به عنوان یک تاثیر گذار. هنگامی که مردم به من پیام آنها همیشه می گویند که آنها یک فن است. من همیشه می گویم من معروف نیست, من نمی طرفداران. من یک مقدار زیادی بیشتر دوستان در حال حاضر. و شما بچه ها همه هیچ جناس در نظر گرفته شده—در دایره من.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>